2:2
1:1
2:2
1:0
branky (asistence): 11:15 Tomáš Sochor (Tomáš Ureš), 16:58 Lukáš Molhanec (Matěj Stůj), 26:55 Vojtěch Pfaur (Tomáš Sochor), 46:46 Dominik Janda (Vojtěch Balvín), 56:20 Marek Makovička (Vojtěch Novák), 64:36 David Sachr
branky (asistence): 01:59 Lukáš Netrefa (Jakub Kárník), 06:50 Lukáš Netrefa (Patrik Rozkovec), 31:37 Lukáš Netrefa (Patrik Rozkovec), 50:28 Patrik Rozkovec (Jakub Kárník), 58:37 Zdeněk Vyhnánek (Lukáš Netrefa)

Kanonýři Kladno - Technology Florbal MB 6:5p
12. Tomáš Sochor, 17. Lukáš Molhanec, 27. Vojtěch Pfaur, 47. Dominik Janda, 57. Marek Makovička, 65. David Sachr - 2. Lukáš Netrefa, 7. Lukáš Netrefa, 32. Lukáš Netrefa, 51. Patrik Rozkovec, 59. Zdeněk Vyhnánek; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 32 - Marek Macík 32; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:2, 1:0;
61:23
64:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr bez asistence (6:5).
64:36
Vyjádření trenéra domácích Standy Mináře: Všechny cíle, které jsme si před zápasem řekli, jsme plnili. Kromě protiútoků, ve kterých jsme byli neúspěšní. Vynikající výkon zejména obrany v čele s brankářem Králem.Toto je herní projev, který chceme v každém zápase.Děkuji divákům za atmosféru. Těšíme se na víkend.
64:36
Střely na branku v prodloužení 4:4
64:36
Vyjádření trenéra hostů Radima Křenka: Zápas rozhodla naše dětinská hra jak do útoku, tak do obrany. Sami jsme Kladnu nabídli spoustu brejků, které tak často nevyužívali. Sami jsme byli do útoku bez sebevědomí. Gratulace soupeři.
64:36
Střely celkem: 37:37
64:36
Sachr vystihl přihrávku a trefil prázdnou branku! Kladno si připisuje 2 body!
61:23
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil Matěj Stůj.
61:23
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
61:23
Po dlouhém míčku byl faulován Bezouška a nájezd Kladna provede Stůj!
58:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Lukáš Netrefa (5:5).
58:37
Boleslav v 6...a Vyhnánek srovnává
57:57
Timeout Technology Florbal MB
57:57
Neuznaný gól...Pfaur vystřelil a míček zapadl za Macíka, ale rozhodčí pro postavení hráče v brankovišti branku neuznávají
57:40
Míček skákal v kladenském brankovišti, ale k dorážce nedošlo. Následně Král na dvakrát zlikvidoval Rozkovcovu střelu
56:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Makovička, asistoval Vojtěch Novák (5:4).
56:20
Střelu Nováka doráží Makovička, který do hry zasáhl až v průběhu 3. třetiny!
50:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jakub Kárník (4:4).
50:28
|Rozkovec potrestal pomalé střídání kladenských. Proběhl do otevřené obrany a srovnává
49:40
Všetečka získal míček u půlky na mantinelu, natáhl míček do středu a donutil Macíka k pohotovému zákroku rukou
46:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Vojtěch Balvín (4:3).
46:46
Kladno 2x vystihlo přihrávky Boleslavi a na podruhé výborně vyřešila brejk dorostenecká dvojice Balvín-Janda
46:00
Další tlak boleslavských. Obrana Kladna, která má za zády jistého Krále, odolává
45:04
Netrefa se vytočil kolem Merty a předložil na brankoviště, ale Král byl včas proti střelci
43:15
Mladý obránce Novák si poradil s napadáním a jeho kolega s obrany Merta vyslal útočníky do protiútoku. Pfaur ani Ureš míček do branky nedopravili
42:54
Stůj sekl brankáře, je jen napomínán
40:40
Ureš se vyflákl na bránění a šel sám na branku, ale spravedlnost existuje a neproměnil
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: 8:10
38:40
Merta zpracoval dlouhý pas a ze strany zakončil do Macíka...začíná krátká přésa MB
37:36
Vyloučen hráč Tomáš Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
37:00
První přesilovková kombinace Kladna skončila slabou střelou Jandy...následně ztráta a Sochor fauloval jen za 2 minuty
36:47
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
36:20
Všetečka s Balvínem dobře bránili půlky a vyrazili do přečíslení, ale všetečky střela postrádala razanci
34:20
Netrefa i po hattricku zůstává při chuti, ale Král vytrčil svoji pravačku...následně se řítil do útoku Ureš, ale Macíka znovu nepřelstil
31:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Patrik Rozkovec (3:3).
31:37
Boleslavká první lajna z dlouhého tlaku srovnává
30:15
Kladno pod tlakem...Král spolehlivě jistí hubené vedení
29:40
Balvín geniálně našel Jandu, kterého vychytal Macík...pak se do přečíslení hnala Boleslav, ale výborně se vrátil Všetečka
29:10
Merta získal míček na mantinelu vysprintoval 25 metrů, ale pálil mimo
28:30
Vosyka pálil bez přípravy...střela prudká jen do středu
26:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval Tomáš Sochor (3:2).
26:55
Po další šanci Boleslavi se do brejku dostalo Kladno a Pfaur se trefil...navíc pokračuje přesilovka - byla signalizovaná výhoda
26:24
Kladno by mělo přesilovky odmítat...Boleslav na šance vede 2:0
25:36
Vyloučen hráč Marek Korych družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
22:17
Další dobrý zákrok Krále, který hasil zaváhání Merty, který se nechal snadno obehrát
20:40
Nejprve šli domácí 3 na 1, ale Ureš z úhlu trefil prostředek brány...během chvilky musel zákrok vytáhnout i domácí Král
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: 14:11
18:55
Spektakulárním semaforem zachraňuje Kladno Král. Na druhé straně se k další dorážce dral Molhanec, ale trefil Macíka v postoji
18:05
První boleslavská formace znovu dominuje, ale ke gólu tlak nevedl
16:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec, asistoval Matěj Stůj (2:2).
16:58
Kladenští vyrovnávají znovu po důrazu v brankovišti - odměněn Lukáš Molhanec!
16:20
Boleslavští se po delší době usadili v útočném pásmu a po několika nepřesnostech se i dostali k zakončení, ale víc než branka byla ohrožena časomíra
14:00
Ureš napálil skákající míček na brankovišti do světel
12:16
Kladenští znovu více na míčku...vypadá to, že se začali osmělovat
11:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Tomáš Ureš (1:2).