0:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 06:02 Jan Šůs, 07:36 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 11:04 Filip Nový (Ondřej Horažďovský), 27:07 Jiří Lauber (Petr Majer)
branky (asistence): 10:57 Lukáš Kovařík (Vilém Kavan), 11:52 Jiří Mutínský (Matěj Čermák), 15:41 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 21:09 Vilém Kavan, 37:52 Vilém Kavan (Daniel Riley), 44:41 Jan Linhart (Jiří Mutínský), 46:39 Vilém Kavan (Jan Lang), 50:05 Marek Veselý (Vilém Kavan), 57:30 Matěj Čermák (Daniel Riley)

FbC Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:9
7. Jan Šůs, 8. Matěj Vošta, 12. Filip Nový, 28. Jiří Lauber - 11. Lukáš Kovařík, 12. Jiří Mutínský, 16. Petr Tlapa, 22. Vilém Kavan, 38. Vilém Kavan, 45. Jan Linhart, 47. Vilém Kavan, 51. Marek Veselý, 58. Matěj Čermák; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0 + Jan Šůs 5:2; využití: 0:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Pavel Plešák 26 - Filip Čermák 21; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domacích pana V. Michálka: Dneska jsem na hráče hrdý, odehráli super zápas, který jsme mohli vyhrát. Bohužel rozhodla početní výhoda na hřišti. Děkuju všem divákům a Spartě přeji pěknou cestu domů. Zítra bych chtěl pozvat všechny na Slavii na Borech od 10h.
60:00
Komentář trenéra hostí pana J. Berky: Odehráli jsme zde těžký zápas, soupeř hrál dvě třetiny v nasazení a na domácím hřišti nám hodně zatápěl. Rozhodla třetí třetina a naše i plzeňské přesilovky, kdy jsme dokázali skórovat
60:00
59:12
Sparta už kontroluje závěr zápasu a nepouští Plzeň do šancí.
57:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Daniel Riley (4:9).
56:41
Plzni se nedaří udržet útočné pásmo.
55:49
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
53:18
Plzeň se snaží ještě něco s utkáním udělat, ale Sparta už je s výsledkem spokojená a brání.
50:45
Šance Plzně na zisk 3 bodů se vzdalují.
50:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Vilém Kavan (4:8).
48:40
Hlediště praská ve švech! Dnešní utkání sleduje astronomických 81 diváků.
48:02
Veselý nastřeluje tyč Plešákovy svatyně.
46:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jan Lang (4:7).
46:38
Kavan vstřelil již svou třetí branku a stává se adeptem na hráče utkání na straně Sparty.
45:46
Vyloučen hráč Jan Šůs družstva FbC Plzeň na 5 minut za nedovolené vrážení.
45:45
Přemotivovaný Šůs nesmyslně vrazil do sparťanského útočníka.
44:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Jiří Mutínský (4:6).
42:21
Lauber trefil v těžkém postavení tyč.
41:55
Majer přestřelil bránu ve vyložené situaci.
40:40
Sparta vstoupila do 2. třetiny aktivněji, ale nedaří se jim překonat skvělého Plešáka.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině - 11:14
40:00
Ve druhé třetině byla produktivnější Sparta, a proto po dvou třetinách vede v Plzni 5:4.
40:00
39:53
A k Horažďovskému se přidává i Vošta.
39:36
V závěru třetiny je Sparta pod tlakem.
39:06
Horažďovký se stává vrahem gólových situací! Nyní netrefil již zcela odkrytou sparťanskou branku.
37:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Daniel Riley (4:5).
37:51
Kavan vymetl šibenici a střílí svůj druhý gól.
35:37
Sparta netrefila prázdnou bránu.
33:20
Střelu Vošty ze vzduchu skvěle zablokoval Čermák.
32:30
DJ DoDo prolomil hrobové ticho.
31:34
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
29:10
Plešák vytáhl dorážku z brankové čáry.
27:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Lauber, asistoval Petr Majer (4:4).
27:06
Majer perfektní přihrávkou našel Laubera a ten se nemýlil.
25:32
Majerova střela z úhlu skončila na betonu Čermáka.
24:02
Maska Plešáka zastavila dobrou střelu Sparty.
23:20
Dnešní utkání navštívili také hráči FBŠ Slávie Plzeň.
22:52
Většina šancí Sparty končí faulem Plzně.
21:30
Plešák chytil 100% šanci Sparty.
21:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan z trestného střílení (3:4).
20:00
20:00
Mohli jsme sledovat krásnou první třetinu, hra se přelévala ze strany na stranu. A proto jsme viděli hodně šancí a gólů.
20:00
Střely v 1. třetině - 11:13
20:00
18:31
Před prázdnou bránou přestřelil Rychtr.
15:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (3:3).
15:40
Přihrávka z rohu končí po dobré střele vyrovnávacím gólem.
15:02
Kuneš se prokličkoval do dobré šance, ale trefil jen Čermáka.
13:43
Sparta obléhá bránu Plzně, ale do šancí se nedostává.
11:55
V rychlém časovém sletu padá již 3. gól.
11:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Matěj Čermák (3:2).
11:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (3:1).
10:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Vilém Kavan (2:1).
10:56
Chybu Rybníkára potrestal Kovařík.
09:50
Dobrá střela z voleje překvapila gólmana Sparty.
07:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (2:0).
07:35
Ševčík skvělou přihrávkou našel Voštu a ten mazácky podstřelil gólmana.
06:02
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jan Šůs bez asistence (1:0).
06:01
Špatnou rozehrávku Sparty potrestal krásnou střelou do šibenice Šůs.
04:34
Protiútok Plzně zmařilo špatné zpracování Beneše.
03:25
Sparta nyní kontroluje hru, ale nedostává se do 100% šancí.
02:05
Majer trefil z rychlého protiútoku tyčku.
01:18
Střela Vošty příliš brankáře Sparty nezaskočila.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Vilém Kavan, Marek Veselý, Daniel Riley, Petr Tlapa, Lukáš Kovařík
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Pavel Plešák; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Ondřej Horažďovský, Martin Beneš, Vojtěch Kuneš, Filip Nový