1:2
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 09:24 Lukáš Šurik (Filip Deák), 23:09 Dominik Dohnal (Martin Šulc), 49:57 Dominik Křístek (Denis Tomančák)
branky (asistence): 10:45 Tibor Taibl (Michal Pešák), 19:26 Oliver Gold (Vojtěch Kučera), 29:13 Michal Stráský (Matyáš Weinstein), 39:32 Michal Stráský (Ondřej Lorenc), 43:57 Michal Stráský (Tomáš Kadavý), 50:06 Tomáš Kadavý (Michal Pešák), 55:43 Dominik Hude (Tomáš Kadavý)

Florbal Torpedo Havířov - itelligence Bulldogs Brno 3:7
10. Lukáš Šurik, 24. Dominik Dohnal, 50. Dominik Křístek - 11. Tibor Taibl, 20. Oliver Gold, 30. Michal Stráský, 40. Michal Stráský, 44. Michal Stráský, 51. Tomáš Kadavý, 56. Dominik Hude; rozhodčí: Michal Prouza - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:6; využití: 0:1; diváků: 94; zásahy brankářů: David Funiok 8 - Jakub Flek 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Dneska jsme nepředvedli dobrý výkon v obraně. Měli jsme spoustu přesilových her, které jsme bohužel nevyužili. Hráči se snažili, ale bohužel jsme dnes nestříleli přesně. Děkuji divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části D:9 H:6, celkový počet střel Havířov:23 Brno:15
60:00
Komentář trenéra hostí: Celý zápas jsme odehráli koncentrovaně do obrany. Proměnili jsme většinu svých šancí. Dnes jsme konečně nedostali gol v oslabení, přestože jsme jich hráli 5. V dalších utkáních musíme hrát disciplinovanějí. Děkuji hráčům za 3 body a předvedený výkon.
60:00
59:56
Brno si závěr utkání zkušeně hlídá.
59:33
Flek předvedl zákrok po střele Kučery.
58:36
Havířov tlačí, ale bez výraznějších šancí.
56:30
Domácí hrají bez brankáře.
55:51
Timeout Florbal Torpedo Havířov
55:51
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
55:43
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Hude, asistoval Tomáš Kadavý (3:7).
55:11
Střela Šulce do boční sítě.
54:12
Klimeš pálí opět těsně mimo, Havířov by měl potrénovat střelbu.
53:13
Mohlo to být už o 4 branky, naštěstí útočník Brna prázdnou bránu minul.
52:44
Domácí se tentokrát úspěšně ubánili.
50:39
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
50:06
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Michal Pešák (3:6).
49:57
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Denis Tomančák (3:5).
49:39
Vyloučen hráč Adrián Böhm družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
49:39
Vyloučen hráč Dominik Hude družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
49:39
Vyloučení na obou stranách.
48:50
Po střele Kučery zasahuje maskou brankář Flek.
48:09
Brno v plném počtu, ani 3. přesilovka domácích nekončí brankou.
46:01
Trestné střílení družstva Florbal Torpedo Havířov neproměnil Daniel Matloch.
46:01
Vyloučen hráč Michal Stráský družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
46:01
Po domluvě mezi rozhodčími z toho bude nakonec trestné střílení pro Havířov.
46:01
Nájezd provedl Daniel Matloch, vymíchal si brankáře Fleka, ale balon do branky nakonec nedokázal dostat, nádherný zákrok brankáře Brna.
45:05
Na střídačce Havířova je vidět velké zklamámí, snad se ještě pokusí o změnu ve skore.
43:57
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Stráský, asistoval Tomáš Kadavý (2:5).
43:57
Brno využívá tlak a je to už o 3 branky.
43:00
V úvodu 3. třetiny se domácí jenom brání.
41:39
Tlak Brněnského týmu, ale domácí se statečně brání.
40:35
Krásná střela Kučery jenom těsně minula pravý roh hostující branky.
40:00
40:00
Druhou třetinu ovládli na střely domácí borci. D:9 H:4
40:00
I přes dnešní nízkou návštěvu zde panuje výborná atmosféra o kterou se starají domácí fanoušci.
40:00
39:32
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Stráský, asistoval Ondřej Lorenc (2:4).
39:32
Narozdíl od Havířova hostující tým svou přesilovku proměnuje a vede už o 2 branky.
39:03
Vyloučen hráč Ondřej Drong družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
38:30
Tyč po střele Kučery.
37:14
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:14
Brno šlo do přečíslení 3 na 1, ale nakonec z toho nic nebylo, protože se provinilo faulem.
36:18
Mohlo být vyrovnáno, ale bohužel střela tesně minula Brněnskou bránu.
35:31
Opět vydařená přesilová hra v podání Havířova, ale Brno se statečně ubránilo.
33:31
Vyloučen hráč Jan Kramář družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
33:31
Domácí budou mít šanci vyrovnat po faulu Jana kramáře.
32:44
Hostující obrana zaspala a Dominik Dohnal se ocitl úplně sám před Flekem, bohužel pálil nad Brněnskou bránu.
31:40
Útočnou akci Brna zastavuje hvizd rozhodčího.
29:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Stráský, asistoval Matyáš Weinstein (2:3).
29:13
Po rychlém protiůtoku se Brno dostává opět do vedení.
28:40
Před prázdnou bránou minul Dominik Dohnal.
26:36
Domácí hrají nyní skvěle a jasně přehrávají hostující tým.
24:35
Domácí šli do přečíslení 2 na 1, golovou radost jim však zhatil skvělý zákrok Jakuba Fleka.
24:08
Tyč po střele Martina Šulce, Havířov se mohl dostat do vedení.
23:09
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Dohnal, asistoval Martin Šulc (2:2).
23:09
A je vyrovnáno po krásné střele Dominika Dohnala.
21:30
Mohlo být vyrovnáno, ale střela Adama Klimeše končí na boční síti.
21:08
Druhá třetina začala Brněnským tlakem.
20:00
20:00
První třetina byla velmi vyrovnaná, Havířov se dostal do vedení zásluhou Lukáše Šurika, ale za necelé 2 minuty bylo srovnáno. Nakonec první třetinu vyhálo Brno po st´astné střele Olivera Golda. Na střelyje to po první třetině vyrovnané 5 ku 5.
20:00
19:40
Havířov mohl rychle odpověd´et, ale střela končí v rukou brankáře Fleka.
19:26
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Vojtěch Kučera (1:2).
19:26
Nenápadná střela z úhlu, která propadla Davidu Funiokovi.
18:40
Ted´ pro změnu tlak Brna.
17:53
Krásné jesličky v podání Daniela Matlocha
17:10
Havířov ted´ zatlačil Brno, ale opět bez výraznější šance.
16:06
Hra se ted´ přelívá z jednén strany na druhou, vydíme atraktivní florbal.
14:22
Povedená přesilovka Havířova, ale bez výraznější šance.
12:39
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
12:39
Tvrdý zákrok na Daniela Bitzánka.
12:39
Probíhá ošetřování Daniela Bitzánka, snad bude v pořádku.
10:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tibor Taibl, asistoval Michal Pešák (1:1).
09:24
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Lukáš Šurik, asistoval Filip Deák (1:0).
09:24
Krásná střela Lukáše Šurika do pravého rohu branky.
07:22
Zatím se hraje klidné utkání bez větších šancí.
05:00
První zákrok hostujicího brankáře po střele Lukáše Šurika.
01:10
První zákrok tohoto utkání si připisuje David Funiok po střele hostujicího hráče Golda Olivera
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým z Brna
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Miroslav Končitík, Vojtěch Kučera, Oliver Gold, Tomáš Kotačka, Ondřej Lorenc
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Dohnal, Adrián Böhm, Adam Klimeš, Martin Šulc