6:0
4:0
4:4
- : -
branky (asistence): 05:56 Ondřej Souček (Daniel Hládek), 10:11 Matyáš Velc (Lukáš Kašpar), 12:35 Tomáš Kučera (Adam Ruprich), 12:57 Vojtěch Koudela (Ondřej Souček), 15:36 Ondřej Souček (Matěj Mikšovský), 15:40 David Stružinský (Lukáš Čubirka), 28:41 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 31:50 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 33:19 Matyáš Velc (Ondřej Erbs), 37:25 David Stružinský (Lukáš Čubirka), 41:05 Ondřej Souček (Jakub Weisser), 53:50 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 54:39 Matyáš Velc (Dalibor Vlášek), 55:02 Adam Ruprich (Lukáš Kašpar)
branky (asistence): 42:29 Jan Novák (Vojtěch Vlček), 46:26 Daniel Dvořák (Jaroslav Matoušek), 47:14 Jan Kocáb (Jaroslav Matoušek), 57:51 Jan Novák (Adam Dománek)

FbC Hradec Králové - TJ Znojmo LAUFEN CZ 14:4
6. Ondřej Souček, 11. Matyáš Velc, 13. Tomáš Kučera, 13. Vojtěch Koudela, 16. Ondřej Souček, 16. David Stružinský, 29. Matěj Mikšovský, 32. Matěj Mikšovský, 34. Matyáš Velc, 38. David Stružinský, 42. Ondřej Souček, 54. Matěj Mikšovský, 55. Matyáš Velc, 56. Adam Ruprich - 43. Jan Novák, 47. Daniel Dvořák, 48. Jan Kocáb, 58. Jan Novák; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:2 + Adam Dománek 5; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Matyáš Ludvík 29 - Pavel Karásek 20, Vítek Dvořák 16; po třetinách: 6:0, 4:0, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Zápas bych rozdělil do dvou částí. První polovinu jsme zvládli slušně, tu druhou naopak vůbec. Čtyři inkasované góly v takovém utkání jsou k zamyšlení. Na druhou stranu jsme zvládli naplnit cíl v podobě postupu a zápas vyhrát. Pracujeme dál!!! Soupeři dík za utkání." Komentář trenéra hostů: "Zápas byl rozhodnutý už po první třetině. Díky domácím za to, že nám dovolili si ve třetí třetině alespoň trošku pinknout. Těšíme se na zápasy divize B, které snad budou vyr
57:55
Góly padají na obou stranách. O osudu zápasu je již ale rozhodnuto.
57:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Adam Dománek (14:4).
55:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Lukáš Kašpar (14:3).
55:02
Domácí vrací úder!
54:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Dalibor Vlášek (13:3).
54:39
Třetí hattrick! Matyáš Velc.
53:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (12:3).
53:50
Máme tu druhý hattrick domácího hráče, Mikšovského.
52:27
Kreativní přesilové hře chybí razance v zakončení.
50:37
Vyloučen hráč Adam Dománek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za sekání.
50:37
Nešikovnost hostů v jejich obraném pásmu přináší Hradci pětiminutovou přesilovou hru.
48:28
Domácí značně polevili a třetí třetina zatím zaslouženě patří hostům.
47:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Kocáb, asistoval Jaroslav Matoušek (11:3).
46:55
Po vstřelené brance hostujícího celku se Znojmo dostává více do hry.
46:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Dvořák, asistoval Jaroslav Matoušek (11:2).
45:51
Hradečtí udávají tempo zápasu.
42:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Vojtěch Vlček (11:1).
42:29
První gól Znojma v domácí síti, zaslouženě.
41:05
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Jakub Weisser (11:0).
41:05
Ondra Souček se dneska dobře vyspal. Dává gól v oslabení a kompletuje tak hattrick.
40:20
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:50
Znojmu se nedá upřít snaha. Snaží se z každé příležitosti vytěžit maximum, na gól však stále čekají.
37:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Lukáš Čubirka (10:0).
37:25
A máme tu desátý gól! Pan Stružinský to bude mít alespoň za jednu basu.
35:02
Zazvonila tyč domácí branky! Tato přesilová hra se zatím nedaří.
33:49
Vyloučen hráč Lukáš Rajnoha družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
33:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Ondřej Erbs (9:0).
31:50
31:50
Osvědčená dvojice v první lajně připisuje další branku na konto domácích.
28:41
28:41
Krásná kombinace Součka a Mikšovského se zakončením do prázdné branky.
27:45
Hradec ostřeluje znojemskou branku bez gólového efektu.
26:02
Brankář Ludvík teď podržel hradecký tým a drží čisté konto.
24:00
Druhá třetina se nese v rychlejším tempu. Přidávají tomu tvrdší osobní souboje a rychlejší přihrávky.
23:05
Pěkná souhra Součka s Mikšovským teď nadělala problémy hostující obraně.
21:20
Úvodní vteřiny druhé třetiny bez vážnějšího ohrožení obou branek.
20:00
20:00
18:53
Hosté ze Znojma teď předvedli pár rychlých protiútoků, ze kterých by mohli těžit.
17:11
Tempo zápasu se nyní trochu uklidnilo. Oba týmy se snaží vyvarovat se větších chyb.
15:40
15:40
2 góly během 4 vteřin? Toto zavání debaklem.
15:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Matěj Mikšovský (5:0).
15:12
Polovina hřiště zeje prázdnotou. Domácí gólman Ludvík nemá moc práce.
12:58
Ani jsem nestihl zapsat třetí gól a už je tu čtvrtý. Hradec nyní dává Znojmu lekci v produktivitě.
12:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Koudela, asistoval Ondřej Souček (4:0).
12:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Kučera, asistoval Adam Ruprich (3:0).
11:40
Krosové nahrávky při přesilové hře Hradci evidentně jdou. Chybí pouze přesnější zakončení.
10:18
Vyloučen hráč Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Lukáš Kašpar (2:0).
10:11
Pohledná souhra Velce s Kašparem! 2:0.
08:05
Adam Ruprich minul poloprázdnou bránu z těžkého úhlu, stále se hraje pouze na jednu bránu.
05:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Daniel Hládek (1:0).
05:56
Aktivita v malém brankovišti přináší první branku dnešního utkání. Ondřej Souček kazí statistiky hostujícímu brankáři.
04:39
Lukáš Kašpar nyní prověřil pozornost brankáře hostí, skóre se však nemění.
04:12
Poprvé se ozývá domácí publikum a hecuje domácí hráče k aktivitě.
00:58
V úvodu utkání drží míček na svých hokejkách domácí a nepouští Znojmo vůbec do hry.
00:01
Dobrý den, vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácím Hradcem a hostujícím Znojmem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Pavel Karásek; hráči v poli: Jan Novák, Jiří Chaloupka, Daniel Dvořák, Adam Dománek, Vojtěch Vlček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Matyáš Ludvík; hráči v poli: Vojtěch Koudela, Daniel Hládek, Adam Ruprich, Ondřej Souček, Matěj Mikšovský