1:3
3:2
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 06:32 Tomáš Sochor, 24:42 Štěpán Merta, 48:46 Tomáš Sochor (David Sachr), 50:02 Tomáš Sochor (Vojtěch Pfaur), 55:00 David Sachr (Tomáš Sochor)
FBC Liberec
branky (asistence): 18:53 David Šklíba (Adam Balatka), 21:34 Tomáš Martin Matušů (Jan Jaroš), 33:47 Adam Štěpán (Adam Balatka), 38:38 Adam Balatka (Adam Štěpán), 58:49 Jan Jaroš (Lukáš Lhota), 59:18 Jan Jaroš (Adam Štěpán)

Kanonýři Kladno - FBC Liberec 5:6
7. Tomáš Sochor, 25. Štěpán Merta, 49. Tomáš Sochor, 51. Tomáš Sochor, 56. David Sachr - 19. David Šklíba, 22. Tomáš Martin Matušů, 34. Adam Štěpán, 39. Adam Balatka, 59. Jan Jaroš, 60. Jan Jaroš; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:5; využití: 1:3; diváků: 63; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 14 - Jan Hladík 21; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra P. Saláta (LIB): Zápas nejvíce ovlivnily přesilové hry a spousta chyb, které neplynuly z tlaku soupeře, ale spíše z vlastní nekoncentrovanosti. I když jsme vedli a mohli jsme spoustou šancí náskok navýšit, zápas jsme zbytečně zdramatizovali. Družstvo však ukázalo obrovský charakter a podařilo se odvézt 3 body. Do další fáze přeji soupeři hodně štěstí a díky skvělým divákům.
59:59
Komentář trenéra S. Mináře (KLA): To co jsme si řekli před zápasem, jsme plnili až v poslední třetině. Naprosto vyhrané utkání, které jsme si prohráli sami v poslední minutě. Situace, ze kterých branky padly musíme řešit zodpovědněji. Smutné je, že poslední minutu soupeř využil naší naivity a tím pádem jsme mu darovali 3 body.
59:18
Timeout Kanonýři Kladno
59:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Jaroš, asistoval Adam Štěpán (5:6).
58:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Jaroš, asistoval Lukáš Lhota (5:5).
57:37
Timeout FBC Liberec
57:01
Vyloučen hráč Vojtěch Vosyka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
57:01
Vyloučen hráč Vítek Pospíšil družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou.
55:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Tomáš Sochor (5:4).
55:00
Bombou z vrcholu přesilovkové formace posílá náš tým do vedení David Sachr
54:07
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
50:30
Kanonýři se dotáhli na Liberec... teď je hra nahoru dolu, šance na obou stranách
50:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Vojtěch Pfaur (4:4).
48:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval David Sachr (3:4).
40:00
40:00
39:58
Ve čtyřech nám to zatím moc nejde a vyloučeními dáváme Liberci zbytečně navrch. Disciplína bude v poslední třetině zásadní.
38:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Adam Štěpán (2:4).
38:00
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:00
Kanonýři drží Liberec daleko od své branky. Zatím spíše propagační střely létají na hostující bránu. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty druhé třetiny.
33:50
Liberec zvýšil aktivitu, stal se více nebezpečným a naši borci museli hasit několik situací faulem.. jeden z nich oceněn dvouminutovým vyloučením. V přesilovce si Liberečtí vyměnili pár nahrávek a pohodlně zakončili z levého křídla.
33:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Štěpán, asistoval Adam Balatka (2:3).
33:18
Vyloučen hráč Tomáš Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
31:00
Kanonýři přesilovou hru nevyužili, ale několikrát nechybělo mnoho a hala se mohla radovat.
28:33
Vyloučen hráč Jan Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:42
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Štěpán Merta bez asistence (2:2).
21:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Jan Jaroš (1:2).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: KLADNO - 10, LIBEREC - 7
19:57
Chvíli před koncem bylo v brankovišti Kladna pěkné horko... jen díky nepřesnosti v zakončení zůstává stav vyrovnaný.
18:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil David Šklíba, asistoval Adam Balatka (1:1).
17:22
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
15:24
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
Kladno stále více aktivní, více na míčku, ale obrana soupeřů zatím drží.
06:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor bez asistence (1:0).
05:51
Vyloučen hráč David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
05:50
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Adam Štěpán.
05:18
Vyloučen hráč Lukáš Lhota družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
04:00
Hraje se spíše ve "středním pásmu".
00:30
Tak už nám to začalo... Kanonýři na balónku.. a jsou v mírném náporu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Jan Hladík; hráči v poli: David Šklíba, Adam Štěpán, Tomáš Ballaty, Martin Čermák, Adam Balatka
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Adam Jiří Král; hráči v poli: David Sachr, Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka, Tomáš Sochor, Vojtěch Pfaur