1:1
5:0
8:2
- : -
branky (asistence): 17:17 Daniel Eremiáš (Jan Diviš), 20:42 Jiří Lebeda (Jan Vacenovský), 20:50 Daniel Eremiáš (Matěj Pěnička), 28:22 Filip Kříž (Daniel Eremiáš), 32:07 Daniel Maxa (Tadeáš Daněk), 33:18 Jan Větrovský (František Kosař), 47:44 Jan Vacenovský (Tadeáš Daněk), 49:02 František Kosař (Jan Větrovský), 50:39 Jakub Sklenář (Matěj Pěnička), 52:07 Jiří Lebeda (Jan Vacenovský), 52:16 Jiří Lebeda (Daniel Maxa), 53:28 Jan Diviš (Jakub Adam), 56:17 Jan Vacenovský (Jiří Lebeda), 59:49 Jiří Lebeda (Daniel Maxa)
branky (asistence): 08:24 Dan Semerád, 45:13 Václav Vavruška (Pavel Vítek), 50:08 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš)

VŠO FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 14:3
18. Daniel Eremiáš, 21. Jiří Lebeda, 21. Daniel Eremiáš, 29. Filip Kříž, 33. Daniel Maxa, 34. Jan Větrovský, 48. Jan Vacenovský, 50. František Kosař, 51. Jakub Sklenář, 53. Jiří Lebeda, 53. Jiří Lebeda, 54. Jan Diviš, 57. Jan Vacenovský, 60. Jiří Lebeda - 9. Dan Semerád, 46. Václav Vavruška, 51. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: František Trojan 27 - Karel Kvapil 15, Tadeáš Dittrich 13; po třetinách: 1:1, 5:0, 8:2;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích VŠO Florbal Chodov pana Davida Podhráského: "Přestože konečné skóre vypadá hrozivě, tak jsme začali strašně a Ústí nás donutilo zamakat naplno. V tu chvíli se projevila naše kvalita a šíře kádru. Jsem rád, že tato část sezóny skončila, naše skóre 72:20 vypovídá o všem. Už se těšíme na klasickou sezónu."
60:00
Střely za třetí třetinu Ustí - 11
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů Florbal Ústí pana Marka Vojty: Zasloužená výhra domácích. Mrzí mě, že měli větší vůli vyhrát než my. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely celkem za celé utkání - Chodov: 42 / Ustí: 30
60:00
Střely za třetí třetinu Chodov - 18
60:00
59:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Daniel Maxa (14:3).
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:19
Trošku nepřehledné střídání domácích a Ústí se vehnalo do útoku, ale trefují jen bočnici Trojanovy branky.
56:58
Trojan je fakt dneska famozní!
56:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jiří Lebeda (13:3).
53:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Jakub Adam (12:3).
53:10
Já fakt nějak nestíhám, takže jak to říct ve stručnosti, kluci z Chodova se rozjeli a společně s Věrkou Špinarkou tady rozjíždějí kanonádu.
52:16
52:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Jan Vacenovský (10:3).
51:00
Prostě to tam padá. :))
50:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Sklenář, asistoval Matěj Pěnička (9:3).
50:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (8:3).
50:00
Ty goly padají nějak rychle, takže prostě jen Kosař navyšuje vedení.
49:02
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil František Kosař, asistoval Jan Větrovský (8:2).
48:50
Eremi skvělou střelou do břicha Dittrichova a posléze hned Diviš zkoušel dorážkou.
47:44
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Tadeáš Daněk (7:2).
47:10
Semerád vs. Trojan? Trojan na jistotku.
46:48
Hodně povedená střela Novotného, Dittrich vyráží nad sebe a za bránu.
45:20
Padla branka, ale omlouvám se...neviděla jsem ani jak a ani kudy.
45:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Pavel Vítek (6:2).
44:10
Krasoň ve skvělé šanci, ale jeho střela byla zblokována.
43:55
Diviš se promotává davem. Na druhé straně už opět skvělý Trojan.
43:19
Daňkova střela pokrytá Dittrichem,
41:53
Hned na druhé straně byl ve skvělé šanci Vacenovský. A vlastně nějak nestíhám, hra je už zase na Chodovské půlce a Trojan chytá Pavlovu střelu.
40:15
Začala nám třetí třetina a oba týmy do třetiny vlítly jako hurikán, střelu Semeráda skvěle vykryl Doubek.
39:01
Nějak ani nevím, co napsat...zatím je ta hra momentálně pár minut stejná, nepřesnosti na obou stranách a ani žádné vyložené šance.
37:33
No, jak jsem před chvilkou psala, Trojan opravdu drží svůj tým a skvěle přečetl myšlenku Semeráda a tak s přehledem chytá.
36:10
Ústí doplácí na svou nepřesnost a především na skvěle chytajícího Trojana.
36:00
Eremi ukázal svou kvalitu a kvalitně pokryl a uklidnil situaci.
34:10
Tak Dittrich se ještě ani nezahřál a už loví balonek z vlastní branky, kdy ho prostřelil Větrovský.
33:18
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Větrovský, asistoval František Kosař (6:1).
32:07
Timeout Florbal Ústí
32:07
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tadeáš Daněk (5:1).
32:07
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
31:05
Chodov má nyní přesilovku, tak uvidíme jak s ní naloží.
31:01
Vyloučen hráč Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
30:40
Ústí se snaží prosadit, ale Trojan svůj tým neskutečně drží.
28:23
Eremi naservíroval Křížovi a ten posílá Chodov do tříbrankového vedení.
28:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Kříž, asistoval Daniel Eremiáš (4:1).
26:00
Na pár minut je klid, Ústí hraje opatrněji a snaží se Chodov nepouštět do vyložených šancí.
22:55
Fuchsig do bočnice a odražený balonek Trojan zabavil ve svůj prospěch.
22:11
No, jak píšu...Chodov do toho vlítl jak se patří, 8 vteřin a máme tu vedení Chodova od dvě branky.
20:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Matěj Pěnička (3:1).
20:42
20:10
Začala nám druhá třetina a Chodov do toho vlítl hned zostra.