2:2
3:4
3:0
- : -
branky (asistence): 11:41 Marek Korych, 15:28 Daniel Martínek, 30:03 Lukáš Netrefa, 36:29 Daniel Martínek (Patrik Rozkovec), 37:33 Marek Korych (Patrik Rozkovec), 41:09 Daniel Goll (Patrik Rozkovec), 50:36 Filip Zakonov (Daniel Martínek), 50:54 Lukáš Netrefa (Marek Korych)
branky (asistence): 01:17 Vojtěch Bernas (Daniel Kučera), 08:56 Tomáš Uhlík (Michael Muselík), 24:00 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 25:53 Ondřej Halej, 30:36 Michael Muselík (Daniel Kučera), 38:49 Jiří Giptner

Technology Florbal MB - Florbal Chomutov 8:6
12. Marek Korych, 16. Daniel Martínek, 31. Lukáš Netrefa, 37. Daniel Martínek, 38. Marek Korych, 42. Daniel Goll, 51. Filip Zakonov, 51. Lukáš Netrefa - 2. Vojtěch Bernas, 9. Tomáš Uhlík, 25. Daniel Kučera, 26. Ondřej Halej, 31. Michael Muselík, 39. Jiří Giptner; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:9; využití: 3:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Macík 12, Vojtěch Dufek 11 - Jan Štěpánek 52; po třetinách: 2:2, 3:4, 3:0;
60:00
Střely celkem: Technology Florbal Mladá Boleslav 60:29 Florbal Chomutov.
60:00
Komentář trenéra Technology Petra Kološe: ''Dnes jsme viděli hezké, emotivní utkání, které jsme v kritických momentech nezvládali. Tlak, odpovídající play-off zápasu, ukazuje silné a slabé stránky týmu. Jsem rád že jsme to zvládli výsledkově. Bohužel i přes velkou marodku se nám nepovedlo jedno utkání a proto jdeme do nižšího koše. Děkujeme soupeři za utkání.''
60:00
Hráči utkání: Technology Florbal MB - Marek Korych, Florbal Chomutov - Daniel Kučera.
60:00
Střely po třetí třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 21:9 Florbal Chomutov.
60:00
Komentář trenéra Chomutova Martina Bociana: ''Dvě třetiny, si myslím, jsme dnes odehráli dobré utkání. Ve třetí bohužel rozhodla naše nedisciplinovanost a zbytečná vyloučení. Při hře 5 na 5 jsme byli rovnocenným soupeřem, ale bohužel jsme ji často nehráli. Jsem rád, že jsme všechny buly měli milimetrově v pořádku, což považuji za rozhodující prvek dnešního utkání. Blahopřeji soupeři k výhře, jelikož byli disciplinovanější.''
60:00
59:39
Kombinace hostí končí Halejovou nepřesnou střelou.
59:27
Martínek z otočky přestřeluje.
58:56
Rozkovec blokuje střelu utrženého Kučery.
56:52
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:04
Timeout Florbal Chomutov
56:04
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:54
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:53
Kučera posílá Peštála na vlastní střídačku a fasuje dvě trestné minuty.
54:17
Domácí se trápí v rozehře. Chomutov výborně napadá.
53:24
Z chaosu na středu hřiště vychází s míčkem domácí. Rozkovcova střela jen těsně míjí růžek branky.
52:00
Marek Korych prokličkoval přes dva hráče a přihrává žabkou Netrefovi. Jeho střelu zastavuje brankař.
50:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Marek Korych (8:6).
50:54
Domácí plně využívají přesilovky a navyšují náskok.
50:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Zakonov, asistoval Daniel Martínek (7:6).
50:36
Vyhnánek trefuje tyč, následně je faulován. Ze standardní situace proměňuje Zakonov a posílá Boleslav do vedení.
50:07
50:05
Přichází další vyloučení a opět na straně hostí.
49:42
Boleslavské akce končí na nepřesných přihrávkách.
49:13
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
48:55
Hosté půjdou do oslabení. Boleslav se snaží využít výhody.
48:26
Zakonov s Kárníkem zakládají útok.
47:39
Domácí mají problém s pokrytím hráčů před bránou. Macík naštěstí včas reaguje.
46:49
Po faulu rozehrávají hosté.
46:18
I Chomutov je v napadání důrazný a drží domácí za svou brankou.
46:00
Domácím vychází napadání a dostávají se k míčku.
43:36
Netrefa přestřeluje branku. Rozehrává Chomutov.
43:10
Boleslavští trefují jen bránící hráče.
41:58
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Goll, asistoval Patrik Rozkovec (6:6).
41:09
Goll po přihrávce z poza brány skóruje.
40:02
Buly pro domácí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 19:10 Florbal Chomutov.
40:00
38:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner bez asistence (5:6).
38:49
Giptner backhandem zakončuje.
38:25
Zakonov přihrává na volného Vyhnánka. Ten jen promáchl.
37:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Patrik Rozkovec (5:5).
37:33
Rozkovec nastřeluje z dálky chomutovskou branku a Marek Korych doráží za záda brankaře!
36:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Patrik Rozkovec (4:5).
36:29
To je již minulostí. Martínek našel místo v obraně hostí.
36:15
Hosté kvalitně brání.
35:11
35:11
Hosté půjdou do třech.
34:53
Vyloučen hráč Jiří Giptner družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
33:49
Rychlý protiútok Chomutova, po nepřesné přihrávce domácích.
33:08
Hlaváčkovu střelu s přehledem vyráží Dufek.
32:30
Macura po kontaktu s Martínkem zůstal ležet na středu hřiště.
30:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michael Muselík, asistoval Daniel Kučera (3:5).
30:36
Domácí opět nechali na středu před brankou volného hráče a Chomutov dává pátý gól.
30:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa bez asistence (3:4).
30:03
Ve vyrovnaném počtu se jim nejspíš hraje lépe a dotahují náskok Chomutova! Netrefa se trefil!
29:44
Domácí chvilkovou přesilovku nevyužili.
28:55
Boleslav drží Chomutov na obranné polovině. Střelu Zakonova blokuje Giptner.
27:44
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:43
Rozkovec v trháku faulován. Bude se hrát ve vyrovnaném počtu hráčů.
27:16
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (2:4).
25:53
Chomutovští vyhazují na polovinu domácích. Po souboji Zakonova s Halejem míček záhadným způsobem doklouzal za záda Dufka.
24:22
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
24:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (2:3).
24:00
Nahrávka z poza brány na volného Kučeru, ten s přehledem zakončuje a posílá Chomutov opět do vedení.
23:27
Kárníkův nástřel před bránu. Míček skákal s Švejda tak neměl ideální situaci k doražení.
23:04
Nyní hosté blokují jednu střelu za druhou.
22:19
Domácí se probíjí přes chomutovskou obranu. Střela od Marka Korycha letí mimo zařízení.
21:37
Boleslav s přehledem ubránila oslabení a nyní hraje v plném počtu.
20:50
Rozkovec přebíhá bez problémů celé hřiště a střílí. Brankař jen tak tak zareagoval a vyráží.
20:01
Buly vyhrává Chomutov a zakládá útok.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Technology Florbal Mladá Boleslav 20:10 Florbal Chomutov.
20:00
19:55
Zakonov vynáší míček za branku Chomutova a kontroluje si čas do konce třetiny.
19:37
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
18:07
Střela po zemi od Daniela Korycha poskakovala na brankové čáře.
17:41
Štecha faulován na útočné polovině. Ze standardní situace však neproměňuje.
17:21
Domácí na balonku a zahajují útok.
17:03
Kárník pod tlakem vyhazuje míček za mantinel.
15:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek bez asistence (2:2).
15:28
To se však změnilo a Boleslav srovnává!
15:09
Vytažená obrana Chomutova působí domácím problémy v rozehrávce.
14:19
Marek Korych opět přechází přes hráče hostí a střílí. Brankář tentokrát včas zareagoval.
13:44
Boleslav nepouští Chomutov ke klidné rozehře.
11:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (1:2).
11:41
Marek Korych famózně prošel přes tři hráče a vymetl pravý horní roh chomutovské branky.
10:48
Chomutovské přihrávky jsou nepřesné. Střela z dálky míjí branku.
09:58
Chaos před brankou domácích. Boleslavští vyhazují.
09:17
Vyloučen hráč Vladimír Štecha družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Michael Muselík (0:2).
08:56
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Dufek družstva Technology Florbal MB
08:56
Odražený balonek doskákal za záda Macíka.
07:24
Bernas trefuje spojnici boleslavské branky.
06:48
Hra se otočila a boleslavští si hledají příležitost k zakončení.
06:21
Chomutov drží domácí na jejich polovině.
05:19
Nepřesné přihrávky hostí se chopil Marek Korych a zakládá útok. Famózní kombinace domácích zakončená střelou. Brankář na poslední chvíli vyráží helmou.
04:50
Nepřesné zakončení Šlechty. Rozehrávají hosté.
04:20
Standardní situace domácích za brankou Chomutova.
03:48
Střela Martínka míjí Chomutovskou branku.
02:19
Boleslavští tvoří útok. Vidíme však spoustu nepřesností a k míčku se dostává Chomutov.
01:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Daniel Kučera (0:1).
01:17
Hosté využívají brejku a skórují.
00:33
Chomutov ihned aktivně napadá. Kárník prošel přes tři hráče a přihrává na Švejdu. Brankář Chomutova včas zareagoval a vyráží.
00:01
Úvodní buly pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Marek Kubeš, Petr Šnejdar, Jiří Giptner, Jakub Lukáš, Jakub Holovej
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Josef Peštál, Patrik Rozkovec, Jakub Kárník, Štepán Švejda, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Vítejte u online přenosu z juniorského zápasu mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a Florbal Chomutov. Přeji příjemnou zábavu!