5:0
5:2
4:2
- : -
branky (asistence): 03:23 Matěj Havlas (Ondřej Řezník), 06:52 Filip Langer, 09:25 Ondřej Řezník (Jakub Kolísko), 10:20 Zbyšek Piták (Petr Husťák), 18:41 Filip Langer (Tomáš Váňa), 22:04 Pavel Šimeček (Marek Pixa), 25:46 Dalibor Švéda (Jan Kerzel), 28:53 Dalibor Švéda (Marek Mochan), 39:02 Dalibor Švéda (Vít Janda), 39:26 Matěj Havlas (Ondřej Sádlo), 44:28 Petr Husťák (Zbyšek Piták), 46:54 Marek Pixa (Matěj Kurell), 48:33 Ondřej Sádlo (Tomáš Váňa), 54:11 Dalibor Švéda (Vít Janda)
branky (asistence): 23:54 Daniel Drobiš (Jan Procházka), 31:18 Jan Procházka (Daniel Drobiš), 44:24 Ondřej Šimek (Jan Procházka), 45:21 Martin Dědič (Mikuláš Fořt)

PSN Tatran Střešovice - FBC Štíři Č. Budějovice 14:4
4. Matěj Havlas, 7. Filip Langer, 10. Ondřej Řezník, 11. Zbyšek Piták, 19. Filip Langer, 23. Pavel Šimeček, 26. Dalibor Švéda, 29. Dalibor Švéda, 40. Dalibor Švéda, 40. Matěj Havlas, 45. Petr Husťák, 47. Marek Pixa, 49. Ondřej Sádlo, 55. Dalibor Švéda - 24. Daniel Drobiš, 32. Jan Procházka, 45. Ondřej Šimek, 46. Martin Dědič; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 14 - Vojtěch Graman 31; po třetinách: 5:0, 5:2, 4:2;
60:00
Střely po třetí třetině 19:5.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Voláka - Děkujeme soupeři za zápas, vyzkoušeli jsme si různé herní varianty. Doufám, že je to bylo naposled, co KB liga zažila takovou nesmyslnost na jejím úvodu.
60:00
Trenér hostí se nepřišel vyjádřit.
60:00
55:48
A znovu cinká, Langer od mantinelu nastřelil tyčku.
55:26
Langer už podruhé napálil břevno.
54:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Vít Janda (14:4).
48:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Tomáš Váňa (13:4).
48:33
Sádlo zpoza brány nastřelil brankáře hostí, který si nešťasně sklepl míček do síťe.
46:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Matěj Kurell (12:4).
46:54
Pixa doklepl Kurellovu nahrávku.
45:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Martin Dědič, asistoval Mikuláš Fořt (11:4).
45:21
A máme tu již třetí gól do prázdné brány Tatranu.
44:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák, asistoval Zbyšek Piták (11:3).
44:28
Tatran bleskově odpovídá a to z čepele Husťáka.
44:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (10:3).
44:24
Šimek je druhý kdo skóruje do prázné brány domácích.
41:11
Váňa z úhlu označkoval břevno.
40:02
Tatran opět vyhrál buly a odvolává brankáře.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 14:7.
40:00
39:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Sádlo (10:2).
39:26
Havlas dokončil Tatranskou desítku.
39:02
39:02
Švéda od půlky propáli hostujícího brankáře.
38:00
Procházka běžel sám na prázdnou bránu, ale i přes to ji dokázal netrefit.
37:02
Domácí hodně kombinují.
34:51
Husťák v samostatném úniku napálil břevno.
33:15
Domácí opět zkoušeli hru v šesti, Langer však přišel o míček, ale Šimůnek se stačil vrátit do své brány a několika zákroky podžel domácí.
31:18
Timeout PSN Tatran Střešovice
31:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Daniel Drobiš (8:2).
31:18
Hosté využili přečíslení.
31:14
Hosté se dostávají do prvních šancí zápasu.
28:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Marek Mochan (8:1).
28:53
Švéda v úniku vyhouslil Gramana.
28:10
Piták ze středu netrefil branku.
25:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Jan Kerzel (7:1).
23:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (6:1).
23:54
Drobiš jako první potrestal Tatranskou hru v šesti.
22:56
Janda z úhlu přestřelil bránu.
22:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Marek Pixa (6:0).
20:04
Tatran opět vyhrál buly a opět odvolává brankáře.
20:00
20:00
Střely po první třetině 12:6.
20:00
18:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Tomáš Váňa (5:0).
10:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Petr Husťák (4:0).
10:20
Piták pronikl po mantinelu a zavěsil nechytatelný granát.
09:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Jakub Kolísko (3:0).
09:25
Řezník přesně trefil Kolískovu křížnou nahrávku,
09:01
Tatran opět bez brankáře.
08:29
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:49
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
06:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (2:0).
06:52
Langer vybojoval míček u mantinelu a lehkou střelou k tyčce zvyšuje stav utkání.
05:35
Kerzel si vyběhl do útoku a vybojoval přesilovku pro svůj tým.
05:26
Vyloučen hráč Ondřej Vyskočil družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
03:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Ondřej Řezník (1:0).
03:23
Havlas dorážkou z brankoviště otevírá skóre.
03:14
Tatran v šesti.
02:24
Langer ze středu těsně vedle.
01:45
Domácí budou rozehrávat standartku na útočné polovině.
00:01
Langer vyhrál úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Graman; hráči v poli: Tomáš Brožek, Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Dominik Vlček
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jakub Kolísko, Filip Langer, Matěj Havlas, Ondřej Řezník, Tomáš Váňa