0:5
1:2
2:4
- : -
branky (asistence): 27:26 Pavel Chaloupka (Matyáš Bachmaier), 30:32 Filip Molhanec (Matyáš Bachmaier), 44:20 Matyáš Bachmaier (Jakub Bohuslávek)
branky (asistence): 02:58 Jan Wald (Vilém Kavan), 05:25 Jan Wald (Vilém Kavan), 08:21 Šimon Špaček (Jiří Mutínský), 14:27 Adam Šimek (Vilém Kavan), 14:44 Adam Kuchynka (Matěj Eisenkolb), 16:40 Ondřej Hurt (Matěj Čermák), 19:22 Matěj Čermák (Adam Kuchynka), 32:02 Jiří Mutínský (Vilém Kavan), 33:14 Ondřej Hurt (Daniel Šterbák), 39:21 Daniel Šterbák (Jan Linhart), 40:33 Jan Wald (Jiří Mutínský)

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:11
28. Pavel Chaloupka, 31. Filip Molhanec, 45. Matyáš Bachmaier - 3. Jan Wald, 6. Jan Wald, 9. Šimon Špaček, 15. Adam Šimek, 15. Adam Kuchynka, 17. Ondřej Hurt, 20. Matěj Čermák, 33. Jiří Mutínský, 34. Ondřej Hurt, 40. Daniel Šterbák, 41. Jan Wald; rozhodčí: Václav Flek - Filip Dolejší; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Aleš Rudovský 12, Adam Jiří Král 3 - Martin Křeček 12; po třetinách: 0:5, 1:2, 2:4;
45:00
44:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (3:11).
44:20
Bohuslávek ve středu našel Bachmaiera který snižuje! Úžasná souhra starších žáků.
43:37
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vražení zády.
43:37
Kladno má poslední šanci přidat gól a aspoň snížit manko hostujících.
41:23
Bachmaier i přes vysoké skóre stále maká a to se musí ocenit!
40:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald, asistoval Jiří Mutínský (2:11).
40:33
Sparta využívá další svůj brejk.
39:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Jan Linhart (2:10).
37:50
Šterbák se teď nezachoval úplně podle zákonů fair-play a zahákoval Bohuslávka zezadu. Rozhodčí neocenil tento faul 2 minutami a z celé haly se ozývají protesty.
36:49
Pěkná střela Balvína po tlaku kdy si aspoň chvíli Kladno podrželo balonek vepředu.
34:41
Po střele Mutínského z podobné pozice jako před chvílí skóroval zazvonila tyč.
33:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Šterbák (2:9).
33:14
Hurt brankáře položil a backhandem pod břevno přidává další gól na konto Sparty.
32:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Vilém Kavan (2:8).
32:02
Mutínský výběhem od mantinelu mířil přesně.
30:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Molhanec, asistoval Matyáš Bachmaier (2:7).
30:32
Góóól! Přesilovku po kombinaci a rychlém přenesení hry využívá Molhanec.
30:14
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vražení zády.
30:14
Kladno má šanci přidat branku, když byl Mutínský vyloučen.
30:00
30:00
29:32
Všetečka hodně pěkně našel Dufka, který střelou z první těsně minul. Velká škoda!
27:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Pavel Chaloupka, asistoval Matyáš Bachmaier (1:7).
27:26
Kladenští se přece jen dočkali gólu. Chaloupka vstřelil dnes už svůj třetí gól. Gratulujeme!
21:56
Aby jsme si odpočinuli od golu, přivedeme vám aktuální informace ze světa silnic. Na dálnici D10 směr Praha - Turnov mezi sjezdy Radonice (exit 3) - Brandýs nad Labem (exit 10). Problém trvá 236 minut a počítejte se zpožděním minimálně hodinku.
19:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Kuchynka (0:7).
19:22
Čermák po zadovce Kuchyňky zcela neohrožený zvyšuje na 7:0
16:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Matěj Čermák (0:6).
16:40
Kladenský odchovanec Čermák přehodil hokejku jednomu z kladenských obránců a naservíroval to Hurtovi do prázdné jako na podnose.
16:27
Brejk 2 na 1 zakončil Bachmaier backhandem, ale mimo!
15:00
15:00
14:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Matěj Eisenkolb (0:5).
14:44
I když to vypadal, že po čtvrté brance už se poslední minuta třetiny dohraje v klidu. Starší žák Kuchyňka ještě zvýšil.
14:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Vilém Kavan (0:4).
14:27
I když to ze začátku nevypadalo a Kladno dokázalo v přesilovce několikrát vyhodit, tak Šimek vstřelil gól.
13:40
Vyloučen hráč Matouš Kutil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
13:40
Sparta měla před přesilovkou výhodu a v ní si vyvinula velký tlak, který gólem neskončil.
12:09
Kutil po výběhu z rohu, vystřelil přes ruku a těsně minul šibenici branky.
11:35
Dobrá střela golfem Mutínského, který si šel pro druhou branku v utkání.
11:12
Dufek pěkně našel Balvína, tomu ale balonek přeskočil přes čepel.
08:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Šimon Špaček, asistoval Jiří Mutínský (0:3).
08:21
Bohužel pro domácí v brzkém stádiu hry Sparta vede už 0:3
08:00
Balvín po dobrém návratu sebral balon Kavanovi v šanci, posunul na Molhance a ten přihrál osamocenému Dufkovi, který svoji šanci nevyužil.
05:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald, asistoval Vilém Kavan (0:2).
05:25
Nedáš dostaneš! Po šanci Balvína následoval rychlý brejk, po kterém Wald zvyšuje na 0:2
05:13
Balvín byl ještě blíže srovnání než Kutil, ale prázdnou bránu netrefil.
04:50
Kutil svoji dorážkou nebyl daleko od srovnání.
02:58
02:58
Wald do prázdné branky otevírá stav utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Martin Křeček; hráči v poli: Adam Novák, Jiří Mutínský, Matěj Čermák, Jan Linhart, Jan Wald
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Aleš Rudovský; hráči v poli: Vojtěch Balvín, Jakub Dufek, Milan Všetečka, Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek