1:3
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 05:56 Radim Slunečko, 23:16 Jakub Kaplický (Jiří Koklar), 40:58 Vojtěch Bečka (Martin Brhlík)
branky (asistence): 02:05 Matěj Moravec (Vojtěch Wojnar), 08:49 Matěj Vavroušek (Ondřej Zelený), 14:22 Jakub Kerzel (Tomáš Navrátil), 21:00 Matěj Vavroušek (Lukáš Kříž), 26:02 Jakub Kerzel (David Chochlovský), 36:27 Ondřej Fous (Vojtěch Wojnar), 40:06 Ondřej Fous (Michael Kočandrle), 41:39 Jakub Kerzel (Tomáš Navrátil)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - OpenCamps Tatran Střešovice 3:8
6. Radim Slunečko, 24. Jakub Kaplický, 41. Vojtěch Bečka - 3. Matěj Moravec, 9. Matěj Vavroušek, 15. Jakub Kerzel, 22. Matěj Vavroušek, 27. Jakub Kerzel, 37. Ondřej Fous, 41. Ondřej Fous, 42. Jakub Kerzel; rozhodčí: Filip Dolejší - Jakub Novotný; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Karel Pergler 15 - Lukáš Kříž 23; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:3;
45:00
44:59
Toto byl nejlepší zápas co dnes zatím Kladno vidělo
41:39
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval Tomáš Navrátil (3:8).
41:39
Kerzel do prázdné branky dokonává Hattrick!
40:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval Martin Brhlík (3:7).
40:58
Chodov to ještě zkouší v šesti a snižuje na 3:7
40:06
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
40:06
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Fous, asistoval Michael Kočandrle (2:7).
40:06
V brejku 3 na 1 tatranští vyťukali chodovského beka a Fous podruhé skóroval. Krásná akce!
38:46
Po krásném zpracování ze vzduchu Slunečko dokázal i vystřelit, ale jen do připraveného Kříže.
36:27
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Fous, asistoval Vojtěch Wojnar (2:6).
36:27
Kladenský odchovanec Fous skóroval a užívá si premiérovou trefu v dresu Střešovic.
35:57
A znovu Kříž!
35:37
Fantastický zákrok Kříže, dnes rozhodně nejlepší hráč utkání.
34:12
Několik bloků Tatranu za sebou, neumožnilo aby se balonek od Chodovských hokejek dostal k bráně.
31:38
Kříž další skvělý výhoz, který vyústil v šanci sám na golmana. Ta ale proměněna nebyla.
30:01
Druhá třetina nám ukázala špatnou disciplínu Tatranu a zároveň neoptimální přesilovky Chodvských.
30:00
30:00
28:03
Kerzel mohl přidat svou druhou branku ale šanci sám na golmana nevyřešil optimálně.
27:04
Weigner ve velké šanci 3 na 1 minul branku.
26:02
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kerzel, asistoval David Chochlovský (2:5).
26:02
Kerzel střelou ze vzduchu zvyšuje na 2:5
24:25
Vávra předvedl sólo přes celé hřiště, ale zakončit nedokázal. V poslední chvílí mu to znemožnil Kříž.
23:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Kaplický, asistoval Jiří Koklar (2:4).
23:16
Kaplický přesnou střelou od půlky překonává Tatranskou zeď Kříže.
23:05
Kříž má na kontě další neskutečný zákrok.
22:20
Šroubek v poslední chvíli zabránil střele Slunečka.
21:00
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Lukáš Kříž (1:4).
21:00
Kříž po dalším zákroku vyhazuje balonek a Vavroušek z otočky k tyči překonává Perglera.
20:36
Chodov nevyužívá ani svou třetí přesilovku.
19:50
Chodov od začátku druhé třetiny nepustil Střešovické hráče k zakončení.
18:36
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Petr Vávra.
18:36
Vyloučen hráč Lukáš Kříž družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
18:36
Kříž je dnes skvělý! Vychytal trestné střílení Vávry.
18:07
Tatran přežil přesilovou hru 5 na 3.
17:39
Chodovští stříli ze všech stran, ale Kříž odmítá pustit balonek za svá záda.
16:07
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:07
Chodov má přesilovou hru 5 na 3! Dokáže snížit vedení Tatranu?
15:45
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
V první třetině sledujeme kvalitní utkání z obou stran.
14:22
12:51
Tatran i přes tlak v přesilovce nedokázal vstřelit branku a navýšit své vedení.
10:51
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:49
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Ondřej Zelený (1:2).
08:49
Po nedůrazu v Chodovském brankovišti padá 2. gól Tatranu.
07:31
Duda minul prázdnou bránu.
05:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko bez asistence (1:1).
05:56
Slunečko krásnou střelou backhandem vyrovnává!
02:05
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Vojtěch Wojnar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jakub Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Fous, Jakub Kerzel, Matěj Horák, Matěj Vavroušek, Ondřej Papoušek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Vojtěch Doleček, Jiří Koklar, Petr Vávra, Jakub Kaplický, Matěj Duda