1:0
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 00:32 Ondřej Malý, 29:33 Jiří Walter (Filip Vichtora), 37:25 Filip Vichtora (Jiří Horský)
branky (asistence): 22:25 Jiří Suchomel (Oliver Veselý), 26:04 Milan Jedlička, 29:01 Filip Konstant (Jiří Suchomel), 34:33 Tomáš Trávníček (Filip Kozák)

Florbal Vsetín - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4
1. Ondřej Malý, 30. Jiří Walter, 38. Filip Vichtora - 23. Jiří Suchomel, 27. Milan Jedlička, 30. Filip Konstant, 35. Tomáš Trávníček; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Tománek ? - Alena Večeřová ?, David Slavíček ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:1;
45:00
Komentář trenéra Brna Jana Menšíka: "Ačkoliv jsme byli na míčku většinu zápasu, na každý gól jsme se neuvěřitelně nadřeli a naštěstí to dnes skončilo vítězstvím. Děkujeme soupeři za utkání."
45:00
Komentář trenéra Vsetína Pavla Šimka: "Díky za zápas, hráči hráli dobře a víc nemůžu říct."
45:00
43:33
Timeout Florbal Vsetín
38:27
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
37:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Filip Vichtora, asistoval Jiří Horský (3:4).
36:23
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
34:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Trávníček, asistoval Filip Kozák (2:4).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Walter, asistoval Filip Vichtora (2:3).
29:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Konstant, asistoval Jiří Suchomel (1:3).
26:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Jedlička bez asistence (1:2).
22:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Oliver Veselý (1:1).
20:13
Vyloučen hráč Tomáš Zoubek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
06:16
Trestné střílení družstva Florbal Vsetín neproměnil Michal Klícha.
06:16
Střídání brankáře. Nový brankář David Slavíček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
06:16
Vyloučen hráč Tomáš Vejmělka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
05:40
Vyloučen hráč Daniel Růžička družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.