1:0
5:0
2:0
- : -
branky (asistence): 00:42 Jakub Přikryl (Šimon Soukup), 18:04 Kamil Soják (Vít Dočkal), 21:32 Jakub Přikryl (Vít Dočkal), 22:54 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 23:45 Jakub Sasyn (Kamil Soják), 25:58 Jakub Přikryl (Pavel Hurta), 30:13 Jakub Sasyn (Kamil Soják), 32:23 Kamil Soják (Jakub Sasyn)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:0
1. Jakub Přikryl, 19. Kamil Soják, 22. Jakub Přikryl, 23. Pavel Hurta, 24. Jakub Sasyn, 26. Jakub Přikryl, 31. Jakub Sasyn, 33. Kamil Soják; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Lukáč ?, Petr Maláč ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 1:0, 5:0, 2:0;
45:00
Komentář trenéra Znojma Martina Pánka: "Po výpadku ve druhé třetině skóre vypadá tak, jak vypadá. Neproměňování šancí nás připravilo o lepší výsledek. Soupeř ukázal svojí kvalitu a zaslouženě zvítězil."
45:00
Komentář trenéra Ostravy pana Kučera: "Náš klasický ranní ospalý zápas, děkuji soupeři, rodičům, rozhodčím, divákům."
45:00
32:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Sasyn (8:0).
30:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Kamil Soják (7:0).
30:00
30:00
25:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Pavel Hurta (6:0).
23:45
22:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (4:0).
22:02
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Maláč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
21:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Vít Dočkal (3:0).
18:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Vít Dočkal (2:0).
15:00
15:00
08:29
Vyloučen hráč Jakub Ficko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
00:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Šimon Soukup (1:0).