3:0
0:1
1:0
- : -
branky (asistence): 00:34 Pavel Humlíček (Filip Chalupa), 03:37 Pavel Humlíček (Jakub Novotný), 08:42 Pavel Humlíček (Jakub Novotný), 44:39 Filip Chalupa (Jakub Novotný)
branky (asistence): 22:33 Michael Havran (Martin Stuchlík)

Fbc Orel Nové Město na Moravě - Florbal Primátor Náchod 4:1
1. Pavel Humlíček, 4. Pavel Humlíček, 9. Pavel Humlíček, 45. Filip Chalupa - 23. Michael Havran; rozhodčí: Vojtěch Matuška - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Graňák ? - Dominik Hanuš ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:0;
45:00
44:39
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Filip Chalupa, asistoval Jakub Novotný (4:1).
44:39
Domácí využívají přesilovky a navyšují náskok. Chalupův projektil si našel své místo v síti.
44:24
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:40
Novotný sbírá odražený míček a běží do protiútoku. Golman hostů zasahuje bez problémů.
40:54
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:54
Rozhodčí domlouvá nepřizpůsobivým fanouškům. Vše se nakonec obešlo bez trestu.
39:30
Graňák si přilastnil míček těsně před dvěma útočícími hráči.
38:23
Za zády Hanuše zvoní břevno.
37:24
Graňák vyráží nepříjemnou střelu na zadní tyč.
35:55
33:55
Vyloučen hráč Jaroslav Špicner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:55
Špicner poslal Horvátha za mantinel a jde si nedobrovolně odpočinout na trestnou lavici.
30:00
30:00
27:03
Chalupa střílí z bezprostřední blízkosti, ale pouze do golmana soupeřů.
22:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michael Havran, asistoval Martin Stuchlík (3:1).
08:42
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Pavel Humlíček, asistoval Jakub Novotný (3:0).
08:42
Pájovi tenhle zápas sednul a slaví tak hattrick hned v první třetině.
03:37
00:34
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil Pavel Humlíček, asistoval Filip Chalupa (1:0).