0:3
1:4
- : -
branky (asistence): 33:31 Jan Hrtús (Lukáš Večeřa)
branky (asistence): 09:14 Kamil Soják (Šimon Soukup), 16:02 Jakub Mikulok (Štěpán Kaleta), 17:21 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 26:54 Pavel Hurta (Jakub Mikulok), 32:16 Petr Pšenčík (vlastní branka), 34:45 Jakub Přikryl (Jakub Mikulok), 34:59 Pavel Hurta (Jakub Přikryl), 44:16 Šimon Soukup

PANTHERS OTROKOVICE - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:8
34. Jan Hrtús - 10. Kamil Soják, 17. Jakub Mikulok, 18. Pavel Hurta, 27. Pavel Hurta, 33. Petr Pšenčík, 35. Jakub Přikryl, 35. Pavel Hurta, 45. Šimon Soukup; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Tomáš Humeňanský; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Mráček ? - Petr Maláč ?, Vít Lukáč ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:4;
45:00
Komentář trenéra Otrokovic Miroslava Koníčka: "Soupeř prokázal kvalitu v individualitě, ale naši kluci bojovali a převedli slušný výkon. Výsledek podle mě neodpovídá průběhu zápasu. Stačilo proměnit pár šancí a mohlo to vypadat jinak. Soupeři přeji klidnou cestu domů."
45:00
Komentář trenéra Ostravy Kučery: "Pěkný zápas, děkujeme rozhodčím, rodičům, hráčům, soupeři."
45:00
44:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup bez asistence (1:8).
34:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Přikryl (1:7).
34:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Jakub Mikulok (1:6).
33:31
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Hrtús, asistoval Lukáš Večeřa (1:5).
32:16
Vlastní branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Pšenčík (0:5).
30:01
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Lukáč družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
30:00
30:00
26:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Jakub Mikulok (0:4).
19:16
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
17:21
16:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Štěpán Kaleta (0:2).
15:00
15:00
09:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Šimon Soukup (0:1).
07:41
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
07:41
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
07:41
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
02:08
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.