1:0
2:5
2:3
- : -
branky (asistence): 02:23 David Vettermann, 23:00 Jakub Píša, 23:10 Filip Kopřiva (Patrik Holý), 39:25 Martin Novák (Jan Pech), 39:42 Jakub Šimánek (Jan Morávek)
branky (asistence): 25:05 Lukáš Kučera (Daniel Pitthard), 25:25 Lukáš Kučera (Dominik Czeszewski), 25:37 Marek Macek (Jiří Kohoutek), 26:04 Marek Macek (Jan Maier), 28:30 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 33:35 Dominik Czeszewski (Adam Šmíd), 40:37 Lukáš Kučera (Jiří Kohoutek), 43:48 Adam Šmíd (Dominik Czeszewski)

FK Slovan J.Hradec - Sokol Pardubice 5:8
3. David Vettermann, 24. Jakub Píša, 24. Filip Kopřiva, 40. Martin Novák, 40. Jakub Šimánek - 26. Lukáš Kučera, 26. Lukáš Kučera, 26. Marek Macek, 27. Marek Macek, 29. Lukáš Kučera, 34. Dominik Czeszewski, 41. Lukáš Kučera, 44. Adam Šmíd; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Filip Keníž 25 - Martin Zitko 16; po třetinách: 1:0, 2:5, 2:3;
45:00
43:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Dominik Czeszewski (5:8).
40:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jiří Kohoutek (5:7).
39:43
A ohýnek je rozfoukáván víc a víc...5:6 z pohledu domácích a pět minut do konce! Vzplane úplně?
39:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Šimánek, asistoval Jan Morávek (5:6).
39:26
Naději na zvrat vykřesal kapitán domácích Martin Novák umístěnou střelou příklepem.
39:25
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Pech (4:6).
36:10
Timeout FK Slovan J.Hradec
33:36
Tyčka zazvonila za Kenížem a odražený balonek se dostal k nekrytému Czeszewskimu a ten zvyšuje na 6:3 pro svůj tým.
33:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Adam Šmíd (3:6).
30:01
A jdeme do poslední části. Vzchopí se domácí Slovan nebo budou Pardubice pokračovat ve střílení branek?
30:00
30:00
28:38
Pardubice jsou na koni. Během minuty vyrovnaly a v současné době vedou 5:3. Domácí jsou mírně opařeni.
28:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (3:5).
26:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Jan Maier (3:4).
25:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Jiří Kohoutek (3:3).
25:25
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Dominik Czeszewski (3:2).
25:25
Vyloučen hráč Filip Keníž družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
25:08
V polovině zápasu se Pardubice poprvé trefují a snižují na 3:1. S balonkem do protipohybu nemohl Keníž nic dělat.
25:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Daniel Pitthard (3:1).
23:11
Rychlý sled událostí vedl trenéra Pardubic k využití oddechového času. Nejdříve nasadil teploměr Zítkovi Jakub Píša - 2:0, následně vystavil Stuchlík stopku Kopřivovi, který se však v následné přesilovce po pár vteřinách pomstil a zvýšil již na 3:0.
23:10
Timeout Sokol Pardubice
23:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Kopřiva, asistoval Patrik Holý (3:0).
23:05
Vyloučen hráč Jan Stuchlík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša bez asistence (2:0).
22:45
Potlesk sklízí domácí brankář Keníž, který rukou doslova vyplácl velmi solidní pokus Pardubic.
19:00
Hra má místy až neskutečné tempo. Pardubice sice mají opticky více ze hry, ale finální část se jim nedaří. Domácí pak vyráží do brejků, ale rovněž bez brankového vyjádření.
15:00
15:00
10:25
Czeszewski obral Camrdu a řítil se sám na bránu. Keníž však pokus kryl a když se zmíněný hráč Pardubic následně dostal po zakončení na zem, pokusil se nedovoleně hrát na zemi a obdržel dvě minuty.
10:24
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
07:45
Pardubice mlely Slovan téměř celé dvě minuty, jejich střelám však chyběla přesnost.
05:44
Vyloučen hráč Patrik Holý družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
04:00
Slovan nechává Pardubice rozehrávat a zatím zdařile boří jejich náznaky útoku a čeká s čím soupeř přijde.
02:24
David Vettermann otevírá po individuální akci skóre zápasu. Nejrychleji se zorientoval na velkém brankovišti a sám si našel svou odraženou střelu, kterou napodruhé umístil za záda brankáře Zítka.
02:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann bez asistence (1:0).
00:01
Druhé utkání domácího Slovanu proti nejlepšímu celku skupiny C právě začalo. Obě soupisky jsou téměř plné a více než osm desítek diváků se těší na krásný florbal.