2:0
1:2
5:2
- : -
branky (asistence): 00:26 Vlaďka Maděrová (Denisa Hyršová), 01:28 Barbora Husková (Viktorie Martináková), 36:37 Eliška Planková (Michaela Kubečková), 49:10 Tereza Zemanová (Natálie Hurníková), 51:39 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 51:52 Denisa Hyršová (Tereza Zemanová), 52:00 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 59:14 Barbora Husková (Michaela Kubečková)
branky (asistence): 24:50 Markéta Vrlíková, 28:14 Eliška Jurečková (Alexandra Hegingerová), 43:57 Kateřina Šromotová (Markéta Vrlíková), 58:03 Nela Škopková (Kateřina Šromotová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:4
1. Vlaďka Maděrová, 2. Barbora Husková, 37. Eliška Planková, 50. Tereza Zemanová, 52. Michaela Kubečková, 52. Denisa Hyršová, 53. Michaela Kubečková, 60. Barbora Husková - 25. Markéta Vrlíková, 29. Eliška Jurečková, 44. Kateřina Šromotová, 59. Nela Škopková; rozhodčí: Matěj Vráblík - Dominik Prosický; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Petra Klečková 10 - Pavla Lišková 32; po třetinách: 2:0, 1:2, 5:2;
60:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Tomáše Martiníka: Velmi slušný juniorský zápas, plný nasazení a energie. Výborně jsme začali, bohužel jsme toho nedokázali využít a zápas dostat pod kontrolu. Místy jsme byli hodně zbrklí a hektičtí, míček nás tím úplně neposlouchal a soupeř toho dokázal využít. Nicméně, mírně navrch jsme v zápase asi měli, takže vítězství je zasloužené a my si ho ceníme. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice 12 Hurníková, FBC 27 Škopková
60:00
Vyjádření trenéra FBC, Lukáše Robenka: Bohužel děláme moc hloupých chyb na to, aby jsme mohli vyhrát takhle stavem vyrovnané utkání. Nejsmutnější je, že ty chyby dělají hráčky, které by právě v takových zápasech měly tým táhnout nahoru, Opět jsme nezvládli poslední třetinu. Nutno uznat, že Vítkovice měli více ze hry a dokázali nás dostávat pod tlak, což se nám celý zápas nedařilo. Nezbývá nám, než se z toho poučit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině 20:3, střely celkem 39:14
60:00
59:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (8:4).
58:56
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra bez hokejky.
58:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Kateřina Šromotová (7:4).
58:03
FBC se přece jen gólově prosazuje, jmenovitě Škopková.
57:14
Hyršová v brejku nastřeluje spojnici.
55:21
Míček se dostal až na volnou Šromotovou, která ovšem vysoko přestřeluje.
52:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (7:3).
52:00
Kubečková dostává na středu míček i čas a zakončuje půlminutovku hrůzy pro hosty..
51:52
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
51:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Tereza Zemanová (6:3).
51:52
A hned vzápětí dotlačila míček do branky i Hyršová.
51:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eliška Planková (5:3).
51:39
Planková z otočky našla volnou Kubečkovou a ta neměla problém zvýšit.
50:25
Domácí stále pokračují v náporu
49:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Natálie Hurníková (4:3).
49:10
Ovšem ještě než oba týmy stačily dostřídat, nachází Hurníková volnou Zemanovou, která vrací domácím vedení
48:59
Ta nemá problém ani s pokusem Glasové a hosté jsou již kompletní
48:02
Planková i Husková střílejí pouze do nohou Liškové.
46:56
Vyloučen hráč Kristýna Kupcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
45:49
Závar před brankou FBC končí jen několika zblokovanými střelami.
43:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Markéta Vrlíková (3:3).
43:57
Další chyba v rozehrávce domácích je již potrestána gólem z hole Šromotové
43:06
Vrlíková se dostala s Jurečkovou do přečíslení, druhá jmenovaná však přestřeluje.
39:04
Martináková po forhendové kličce nastřeluje tyč.
37:19
Šance Kubečkové je včas zblokována obranou FBC
36:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Michaela Kubečková (3:2).
36:37
Což nejen, že téměř okamžitě mění obraz hry v jejich prospěch ale má to i gólové vyústění z hole Plankové.
35:03
Vítkovice mění sestavu a stahují hru na dvě pětky.
35:00
Utkání sleduje 65 diváků
34:48
Plachtící pokus Zuzaníkové Klečková odpravila do bezpečí.
33:06
Martináková se stále zastřeluje, tentokrát minula už jen těsně.
31:42
Planková nabila na střelu Kubečkové, proti té však zasahuje pohotová Lišková.
28:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Alexandra Hegingerová (2:2).
28:14
Na střelu Jurečkové si Klečková sice sáhla, ovšem míček stejně skončil za jejími zády.
27:17
Začátek oslabení domácí zvládají, Husková se dokonce odhodlala ke střele.
26:35
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
24:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (2:1).
24:50
Vrlíková využila zaváhání jedné z obránkyň Vítkovic a sama proti Klečkové nezaváhala
23:37
Velkou šanci FBC zastavila ve spolupráci s beky Klečková
23:15
Zemanová připravila šanci pro Novákovou, ta se ale střelecky neprosadila
22:04
Martináková unikla po křídle a pokusila se zakončit, branku ovšem minula.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 11:4
20:00
19:38
Lišková musela ještě jednou zasahovat a to proti nebezpečné ráně Gálové.
17:45
Pokus Kubečkové nestihla před Liškovou tečovat Husková.
15:07
Vítkovice nyní ve velkém náporu.
14:24
Lišková v permanenci po ranách Chaloupkové a Kolářové
13:21
Karolína Moravcová V akci. Nejprve přihrávala Hyršové, která opět prověřila Liškovou. Následně to prvně jmenovaná zkusila sama, leč nepřesně.
11:29
Situaci dvě na jednu řešila Husková střelou, která se ovšem mezi 3 tyče nevešla
10:07
Pokus Saši Glasové skončil opět u obránkyň FBC
08:14
Bořutová vybídla ke střele Kupcovou. Klečková byla pozorná.
05:56
Kubečková obrala jednu z obránkyň hostí o míček a prověřila pozornost Liškové, následně připravila pozici pro Martinákovou, jejíž bekhendový pokus zastavila těsně před brankovou čarou zřejmě Zuzaníková
04:19
FBC vytvořilo skrumáž před brankou Klečkové. Jurečková z nastalé situace ovšem nic dalšího nevytěžila.
02:37
Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně, další pokus zaznamenává Hurníková.
01:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Viktorie Martináková (2:0).
01:28
Husková z výjezdu trefuje přesně na zadní tyč, respektive od zadní tyče do branky.
00:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Denisa Hyršová (1:0).
00:26
Zblokovanou střelu Hyršové doráží v pohodě do sítě Maděrová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Dominik Prosický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Nela Škopková, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Eliška Jurečková, Kateřina Šromotová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Viktorie Martináková, Eliška Planková, Barbora Husková