0:3
0:4
- : -
branky (asistence): 05:43 Alžběta Švehlová
branky (asistence): 04:37 Eliška Trojánková (Petra Šebestová), 07:41 Lucie Řezáčová (Tereza Sládková), 31:32 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 36:52 Michaela Chlebcová (Eliška Trojánková), 38:57 Lucie Řezáčová (Tereza Sládková), 44:13 Michaela Chlebcová, 47:18 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 52:26 Ester Janušková, 54:22 Kristýna Balcárková (Eliška Trojánková)

K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 1:9
6. Alžběta Švehlová - 5. Eliška Trojánková, 8. Lucie Řezáčová, 32. Kateřina Kovaříková, 37. Michaela Chlebcová, 39. Lucie Řezáčová, 45. Michaela Chlebcová, 48. Kateřina Kovaříková, 53. Ester Janušková, 55. Kristýna Balcárková; rozhodčí: Michal Havelka - Petr Kadlec; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Michaela Malinová 47 - Veronika Papoušková 15; po třetinách: 1:2, 0:3, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostí (J.Petr): Jsem rád, že se holky snažily navyšovat skóre celý zápas i když nám dnes koncovka dosti drhla a připsali jsme si další 3 body. Děkuji soupeři, že se snažil hrát až do konce i za nepříznivého stavu a přeji mu hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích (M. Loskot): Nemá cenu si nic nalhávat, dnes byly Tigers od první do poslední minuty lepší ve všech herních činnostech a nebýt jejich spalování šancí a výborného výkonu naší gólmanky by byl rozdíl ve skóre výraznější. Nedokázali jsme se bohužel vypořádat s presinkem hostí, který nám dělal celý zápas velké problémy. Nezbývá nám než se oklepat a zítra nastoupit s čistou hlavou.
60:00
Střely třetíí třetina K1 Florbal Židenice - Ivanti Tigers FK Jižní Město 4:21
60:00
56:23
A další břevno na domácí půlce,
54:22
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kristýna Balcárková, asistoval Eliška Trojánková (1:9).
54:22
Eliška Trojánková již po čtvrté úspěšně vyzvala své spoluhráčky k zakončení. Stav utkání roste až moc rychlým tempem.
52:26
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková bez asistence (1:8).
52:26
Tentokrát Tigers přesilovku využívají. Respektive kapitánka Janušková.
51:45
Vyloučen hráč Eliška Škopíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
51:45
Holky se nám tu u stolku střídají jak na běžícím páse. Tentokrát nedokázala hokejku zkrotit Eliška Škopíková.
49:42
Vyloučen hráč Veronika Hladká družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
49:42
Verča Hladká se pokusila nedovoleným způsobem zhatit akci Tigers. Za odměnu dostala dvouminutový nucený odpočinek od hry.
47:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (1:7).
45:15
Se značkováním branek nezahálejí ani domácí hráčky. Švehlová vyslyšela naši výzvu o návratu k první třetině a jen milimetry jí dělily od snížení nepříznivého stavu.
44:13
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová bez asistence (1:6).
44:13
Chlebcová vyžila zaváhání v obraně a s jistotou umístila míček ke vzdálenější tyči domácích.
41:01
Sládková z Tigers zasáhla konstrukci. Po třetí. Malinová by měla poslat přihlášku na stavárnu. Konstrukce stavět umí!
40:00
40:00
Druhá třetina už byla bohužel jednoznačnější. Domácí hráčky se za půlku podívaly jen svátečně. Doufáme, že se o pauze otřepou a předvedou sympatický výkon z první třetiny.
40:00
Střely první třetina K1 Florbal Židenice - Ivanti Tigers FK Jižní Město 3:15
40:00
38:57
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Tereza Sládková (1:5).
38:57
V rozmezí necelých dvou minut se hostující tým Tigers prosadil hned dvakrát a naklonil váhy vítězství na svou stranu.
36:52
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová, asistoval Eliška Trojánková (1:4).
36:23
Mandíková se důraznou hrou pokouší hráčkám z Tigers ukázat kdo je tady doma. Rozhodčí její pohnutky zatím chápou.
34:42
Hladká ze Židenice poprvé v této třetina zkusila pozornost Papouškové. Snad se brzo dočkáme dalších pokusů.
31:32
31:32
Už to vypadalo na první pokus Židenic v této třetině, ale z protiútoku nemilosrdně zasáhla Kovaříková, která odpověděla na pobídku Trojánkové a do odkryté kasy se nemýlila.
28:21
Dívky ze Židenic bráni velmi obětavě a navzájem se doplňují. Krása pohledět. Leč přece jen bychom rádi viděli i zapojení hostující golmanky do zápasu.
26:23
Mandíková kryje střelecký pokus Tigers. Po ní další kryje Malinová a zase Malinová.
25:00
Hra probíhá již pět minut bez přerušení. To jasně vypovídá o vytříbenosti herního stylu obou týmů.
23:55
Šopíková a Sedláčková se postupně pokusily přenést hru po mantinelu na polovinu soupeře, avšak neúspěšně.
21:02
Malinová opět z jistotou kryje pokusy Tigers.
08:05
Další skvělé zákroky domácí golmanky jde vidět že inkasované góly ji nerozhodily
07:41
05:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Alžběta Švehlová bez asistence (1:1).
05:43
Přesná střela která zapadla k protější tyčce Tigers
04:37
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Petra Šebestová (0:1).
00:09
Hned z úvodu utkání ohrozila branku Tigers Natálie Janečková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Veronika Papoušková; hráči v poli: Tereza Sládková, Lucie Řezáčová, Vanda Šnajberková, Barbora Paletářová, Ester Janušková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Michaela Malinová; hráči v poli: Natálie Janečková, Alžběta Švehlová, Eva Smutná, Veronika Hladká, Markéta Sedláčková