0:2
0:2
- : -
branky (asistence): 06:36 Kristýna Gocová (Natálie Balková)
branky (asistence): 06:14 Nela Havlínová (Kristýna Střihavková), 08:01 Laura Vytrhlíková (Kristýnka Otcovská), 09:20 Vendula Bártová (Leona Tancošová), 14:59 Nela Havlínová (Lenka Svobodová), 16:53 Kristýnka Otcovská (Karolína Slavíková), 28:04 Eliška Poláková, 34:07 Kristýnka Otcovská, 41:31 Kristýnka Otcovská, 51:43 Laura Vytrhlíková

IBK Hradec Králové - SK BIVOJKY LITVÍNOV 1:9
7. Kristýna Gocová - 7. Nela Havlínová, 9. Laura Vytrhlíková, 10. Vendula Bártová, 15. Nela Havlínová, 17. Kristýnka Otcovská, 29. Eliška Poláková, 35. Kristýnka Otcovská, 42. Kristýnka Otcovská, 52. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Kristýna Vrkoslavová 33 - Tereza Soukupová 24; po třetinách: 1:5, 0:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Omlouvám se místnímu zapisovatelskému stolku za mé kaligrafické schopnosti, jelikož dle hlášení jsme dnes hráli s jiným týmem. Jinak po otřesné cestě po českých dálnicích byla první třetina svižným florbalem, druhá honěnou alias Chodí pešek okolo a třetí obléháním slavného italského catenaccia. Díky soupeři, malým faninkám a starší paní s tleskadlem. Vše nejlepší místní borkyni. Jinak pochvala domácím.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas rozhodla první třetina, kdy jsme dostali větší porci zbytečných gólů a tým se pak špatně sbíral k lepšímu výkonu. Gratuluji soupeři k výkonu, kterým nás dnes předčil. Doufám, že přístě přijedeme silnější a soupeře potrápíme více. Chci poděkovat svým holkám, že bojovaly, i když se nedařilo.
60:00
59:59
Střely v třetí třetině 4:15
59:13
Hradec si přihrává za bránou Litvínova, holky se snaží dát gól ale ke změně stavu už nedošlo.
59:02
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:52
Litvínovská hráčka srazila Labudovou na mantinel, Hradec bude opět hrát přesilovku.
58:37
Havlová střílí z poloviny, brankářka si střelu pohlídala.
57:27
Balková vykryla střelu tělem, sama šla na bránu ale nejspíš se smekla po hokejce.
56:53
Hráčky se perou o míček v rohu Hradce.
55:02
Už to vypadalo že výsledek bude dvojciferný, ale Vrkuše se nevzdává a pevně drží tým svými zákroky pohromadě.
54:05
Hráčka Litvínova zakopla o čáru, dnes jsou čáry opravdu zákeřné.
53:43
Labudová přeběhla celé hřiště s šibalským výrazem a zakončila.
53:10
Vrkoslavová a její kouzelné ruce vychytaly další střelu na branku.
52:45
Timeout IBK Hradec Králové
52:44
Hradec si vyžádal timeout.
51:44
Součková se pere o míček za vlastní bránou. Povedlo se jí ho vybojovat a přihrála Labudové, u mantinelu si míček vzala soupeřka.
51:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (1:9).
51:02
Litvínov si přihrává na své polovině a Šulcová se dává do akce, míček přes hradecké obránkyně zprvu neprošel, ale druhá střela se nemýlí.
50:23
Vrkoslavová vychytala nečekanou střelu ze středu.
49:50
Labudová sama vytáhla míček za polovinu, kde vyskočil z hokejky za mantinel.
49:12
Dnešní utkání sleduje 67 diváků, děkujeme!
48:25
Labudová převzala míček na středu a přihrála do rohu, míček se nepovedlo zpracovat.
47:43
Už to vypadalo že do sebe hráčky v rohu vletí ale Havlová na poslední chvíli dobrzdila.
47:15
Šámalová otočkou prošla přes soupeřku, ta se ale rychle vzpamatovala a míček jí sebrala.
46:23
Míček kmitá ze strany na stranu, ještě se nepodařilo v posledních pár minutách žádnému z týmů vytvořit si vyloženou šanci pro střelu.
44:38
Labudová v šanci. Přihrála Černohousové, té však míček nesedl na hokejku.
44:02
Balková se snaží tahat po mantinelu, Litvínov zdvojuje a míček si přebírá.
43:08
Přes Součkovou dnes nikdo neprojde. Vyráží míček soupeřce z hokejky.
42:31
Havlová zkouší tríčky a spoluhráčku obehrává kombinací nohou a florbalky.
41:35
Hradec opět v plném počtu a Černohousová hned v brejku, střelu si pohlídala brankářka.
41:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (1:8).
41:11
Vrkoslavová svůdným ramenem vyráží míček. Druhá střela už prošla.
40:41
Hradečtí brání, míček pořád na jejich polovině.
40:21
Hned ze začátku se hraje na polovině Hradce.
39:57
Vyloučen hráč Natálie Balková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
39:52
Obdobně na druhé straně lob si zpracovala Svozilová a opět brankářka pohotově reaguje.
39:22
Vrkoslavová vykryla pokus Polákové po zemi.
38:27
Lob přes hřiště si v rohu zpracovala Poláková a střílela, Vrkoslavová včasně zareagovala.
37:55
Balková se s tím nemaže, odstranila si soupeřku z cesty ramenem.
37:23
Litvínov se zdržuje za Hradeckou brankou, ale po střetu hráček míček skončil mimo hřiště.
36:47
Labudová pokrývá střelu na bránu.
36:11
Litvínov rozehrává z rohu. Míček zpracovala Hofmanová a střílela na bránu, bohužel vedle.
35:43
Hráčky boří mantinely jeden za druhým, naštěstí se nikomu nic zatím nestalo.
35:12
Střela z poloviny doletěla Vrkoslavové přímo do náručí.
34:23
Litvínov je v plném počtu a zatím si drží míček na své polovině.
34:07
33:43
Hradci se nedaří si získat míček. Otcovská se probojovala a vstřelila gol v oslabení.
33:23
Další standartka Litvínova.
32:41
Po bully z rohu si Litvínov drží míček těsně u sebe. Povedlo se jim i vyvézt. Zakročila Vrkoslavová.
32:40
Vyloučen hráč Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
32:39
Hradec si zahraje přesilovku.
31:37
Šermířská dohrávka Litvínova neskončila zdarem, Hradečtí se dostali do brejku.
31:21
Holky si chtěly v rohu udělat čajový dýchánek jedna ovšem cestou tam zakopla.
30:46
Balková převzala míček od soupeřky a přihrávala na Svozilovou. Svozilová z otočky trefila břevno.
30:11
Přihrávka Havlové přeletěla přes hřiště kde si ji převzala Balková, následně faulována.
29:49
Hofmanová kombinuje za brankou s Gocovou, která se pokusila vyvézt míček.
29:01
Havlová se Slavíkovou tančí v rohu ze kterého se vymotala dřív Havlová.
28:15
Nepohlídaný bek mohl znamenat další gol, ale Vrkoslavová pohotově zakročila.
28:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Eliška Poláková bez asistence (1:6).
27:28
Litvínov posílá útočné střely na mantinel v celkem velké vzdálenosti od branky. Na třetí pokus už se branku trefit podařilo.
26:48
Litvínov hraje více defenzivně, Hradec tlačí na pilu, ale míček ne a ne skončit v brance.
26:17
Černohousová se pokouší o dohrávku, brankářka byla rychlejší.
25:09
Havlová kombinuje se Součkovou, ta posílá přihrávku na Hofmannovou. Míček si převzali soupeřky a zavezly ho za svou bránu.
24:04
Labudové se zamotaly nohy, ale rychle se vzpamatovala a pohlídala si centr.
23:07
Hradečtí jsou více aktivní, ale teď se Slavíková rozhodla, že prověří pozornost Vrkoslavové, ta vychytala.
22:40
Hofmanová si sbírá míček v rohu a po mantinelu přihrává, střela vyletěla mimo hřiště.
22:03
Hráčky se šermují na středu, bude rozehrávat Hradec.
21:00
Balková a Černohousová se dostaly do brejku, míček ale vzal vítr.
20:40
Havlová se pokouší o únik, soupeřka si jí ale pohlídala.
20:00
20:00
Střely na branku 8:15
20:00
Druhá třetina je připravena odstartovat. Po rozehrávce je Hradec hned střelecky aktivní a míček trefil branku.
20:00
19:43
V závěru první třetiny se Svozilové podařilo dostat do brejku na zakončení už nedošlo.
19:22
Tyčka zazvonila na polovině hostí, Hradečtí se snaží dál.
18:41
Hofmannová se Součkovou rozehrávají z rohu, přihrávka na centr Černohousová střílí.
17:57
Balková vyrazila míček soupeřce z hokejky zatímco se Vrkoslavová zamotala do sítě od branky, ta se dnes opravdu nenudí.
17:05
Vrkoslavová efektně při chytání udělala pěkný rozštěp.
16:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (1:5).
16:52
Litvínovu se podařilo přidat další branku, když se míček z posledních sil dokutálel za čáru.
16:28
Labudová ukradla míček přímo z hokejky a ohrozila branku hostí. Brankářka se pěkně zapotila.
15:50
Součková obehrává soupeřku, když tu do ní naběhla jiná, taková sekyrka se dlouho jen tak neuvidí.
15:03
Hradec se nevzdává a Havlová se u mantinelu rve o míček, vytáhla ho na polovinu ale nezakončila.
14:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Lenka Svobodová (1:4).
14:50
Střela z půlky se ocitla v Hradecké bráně.
14:24
Litvínov krásný cross přes celé hřiště až k brance Vrkoslavové, ta ve střehu a střelu krásně vychytala.
13:25
Vrkoslavová v brance ostřelována, Balkové se povedlo takřka nemožné, když vykryla tutovku.
12:30
Hradec nezakončil ale Litvínov střílel, Vrkoslavová bez problému.
12:03
Havlová se Součkovou si vyměňují míček za bránou a přihrávají na Hofmannovou.
11:44
Voltrová vykrývá střelu tělem, Hradec rozehrává od své brány.
10:30
Šámalová na Balkovou ta na Svozilovou a ta střílí. Střela letěla moc vysoko.
09:53
Litvínov rozehrává z rohu Hradce, Labudová šermuje hokejkou a míček konči v druhém rohu, kde si ho přebírá Hofmanová.
09:27
Havlová přihrává po mantinelu, standartka z rohu hostů.
09:20
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Vendula Bártová, asistoval Leona Tancošová (1:3).
08:51
Hráčky se motají na středu jak vítr v bedně. Nakonec se Šulcová rozhodla že míček vyveze a přidává další gol.
08:07
Voltrová přihrává Balkové, v rohu si míček sbírá Litvínov.
08:01
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýnka Otcovská (1:2).
07:08
Černohousová se pere o míček u mantinelu, povedlo se jí přihrát crossem, ale v rohu se míček nepodařilo přihrát.
06:37
Hradec tlačí na Litvínov, ten hraje defenzivně.
06:36
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Natálie Balková (1:1).
06:35
A Gocová odpovídá. Vymetla pravý roh branky.
06:14
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Střihavková (0:1).
06:03
Vrkoslavová ostřelována a nakonec se míčku podařilo najít si cestu.
05:23
Šámalová s Balkovou se zamotali u mantinelu.
04:41
Domácí rozehrávají z rohu, Balková vybíhá zpoza brány ale pořád se Hadci nedaří vyvézt míček za půlku.
03:42
Hráčky se perou o míček u hradecké brány, souboj vynesl Litvínovu střelu na bránu. Sice široko a vysoko, ale i to se počítá.
03:12
Hušková kombinuje se Svozilovou, ta střílí nad.
02:16
Gocová si připisuje krásnou první střelu na roh branky.
01:57
Voltrová brání volnou hráčku na středu.
01:13
Střela na hradeckou branku sotva doskákala. Labudová vyvezla do poloviny.
00:50
Šámalová rozehrává z rohu po mantinelu Huškové. Míček zastaven na polovině.
00:20
Hra se z poloviny Hradce přesouvá k Litvínovu. Hostí drží míček za brankou.
00:01
Zápas se nám rozjel a úvodní bully zápasu ve prospěch Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Soukupová; hráči v poli: Karolína Slavíková, Monika Netušilová, Kristýnka Otcovská, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Kristýna Vrkoslavová; hráči v poli: Markéta Součková, Barbora Havlová, Sára Svozilová, Natálie Balková, Kateřina Hušková
00:00
Milé dámy a pánové, fanoušci Litvínova, Hradce Králové a florbalu, Vás vítám u šestého kola 1. ligy juniorek. Oba týmy se nám už rozcvičují a zápas brzy začne.