1:1
1:0
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 36:57 Kateřina Seemannová (Pavlína Vaněčková), 48:31 Kateřina Seemannová (Simona Uchytilová), 63:58 Simona Uchytilová (Kateřina Seemannová)
branky (asistence): 07:49 Eliška Horáková (Markéta Žbánková), 46:43 Markéta Žbánková (Zuzana Kábrtová)

FBŠ Jihlava - Florbalová akademie MB 3:2p
37. Kateřina Seemannová, 49. Kateřina Seemannová, 64. Simona Uchytilová - 8. Eliška Horáková, 47. Markéta Žbánková; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 14 - Karolína Špačková 26; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 1:0;
63:58
64:00
Děkujeme všem fanouškům za hlasitou podporu. Zítra v hale na viděnou.
64:00
Komentář trenéra hostí Josefa Kárníka: Z našeho pohledu trošinku smolný zápas. Měli jsme víc ze hry, neproměnili jsme penaltu a bohužel jsme se střelecky trápili. Soupeřky nás předčily rychlostí a v konečném důsledku šťastnou střelou ze závaru před brankou. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme za pěkný zápas, který se musel divákům určitě líbit.
64:00
Komentář trenérky domácích AnKu Dvořákové: Tak jako v předchozích zápasech jsme nehráli naplno celý zápas. To mě na holky hodně mrzí. K bodům nás dotlačili opět skvěle fandící diváci.
63:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Uchytilová, asistoval Kateřina Seemannová (3:2).
63:58
Uchytilová vystřeluje bonusový bod svému týmu.
63:58
Střely na branku v prodloužení: domácí 1, hosté 2.
61:57
Uchytilová na Seemannovou, ta ale ze středu trefuje nohu hráčky před sebou.
61:00
Šulová zažehnává hrozící brejk Mladé Boleslavi.
60:20
Brossová znovu dobře vybojovala míček v útočném pásmu pro svůj tým.
60:10
Holemářová maskou vyráží střelu až za mantinel.
60:00
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině: domácí 10, hosté 6.
59:54
Timeout FBŠ Jihlava
59:54
Standartka z rohu pro domácí. Trenérka Dvořáková posílá svůj tým do 6 hráček.
59:45
Následný protiútok zneškodňuje Holemářová.
59:23
Brossová dobře vybojovala míček, ale nezamířila přesně.
58:20
Klusáková našla na středu Šulovou, ale její střela byla zblokovaná.
57:49
Střela Klusákové také vedle.
57:05
První přesilovková střela z hole Petrlíkové pouze vedle.
56:40
Vyloučen hráč Zuzana Nocarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
55:49
Střelu Vaněčková Špačková pouze vyráží. Dorážka chyběla.
55:10
Seemannová míjí odkrytou branku. Následně Křemelová dobře z poza branky, ale Špačková byla připravena.
54:40
Do dobré pozice se dostali hosté. Naštěstí pro domácí nezakončují přesně.
53:30
Neurovnaná hra plná nepřesností. Hráčky jsou příliš zbrklé.
52:05
Hlas Petrlíkové zní halou jako zvon. Dobrá komunikace směrem ke svým spoluhráčkám.
50:40
Teď se hraje nahoru-dolů. Hra se s ubývajícím časem paradoxně zrychluje.
50:12
Ušáková posílá pass na Šmahelovou, ta to ale měla v zakončení těžké a nedokázala se prosadit.
48:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Simona Uchytilová (2:2).
48:31
Krásná akce. Uchytilová předkládá Seemannové, která se v těchto situacích nemýlí. Přesně trefuje na zadní tyčku. Máme srovnáno.
46:53
A právě 1 z brejků proměňuje Žbánková.
46:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Zuzana Kábrtová (1:2).
46:20
Jihlavské florbalistky jsou stále více na míčku, ale kombinacím chybí přesnost. Hosté hrozí pouze z brejků.
45:35
Křemelová uklidňuje hru a domácí jdou střídat.
44:33
Seemannová soupeřkám znovu utíká po mantinelu. Nahrávka přeskočila Uchytilové hokejku a tak z toho znovu nic nebylo.
43:20
Dačické odchovankyně Šmahelová s Lisovou teď dobře kombinují a Lisová se dostala do střely. Špačková vyráží.
42:34
Seemannová si pěkně obehrála hráčku a dostala se až do zakončení, ale její střela byla zblokována.
42:01
Uchytilová zaváhala při rozehrávce a byly z toho 2 nebezpečné šance pro hosty.
41:20
Petrlíková na hřišti. Je v pořádku a ve hře bude pokračovat.
40:57
Hostující kombinují na polovině. Žapková střílí vysoko nad.
40:01
Třetí buly pro domácí Seemannovou. Domácí se budou ještě minutu bránit ve čtyřech.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: domácí 16, hosté 5.
39:13
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Markéta Žbánková.
39:13
Vyloučen hráč Denisa Bártová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
38:30
Odložené vyloučení a výhoda pro hostující tým. Téměř minutu se dařilo hostům držet míček.
38:20
Hosté znovu nastřelují tyčku.
37:10
Spojnice branky Holemářové zastavuje prudkou střelu hostující útočnice.
36:57
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Pavlína Vaněčková (1:1).
36:57
Domácí se poprvé prosazují. Seemannová se nejlépe zorientovala před bránou a doráží míček za záda Špačkové.
35:00
Hostující hráčka v samostatném úniku míjí branku. Teď měli domácí štěstí.
34:23
Petrlíková nedobrovolně za mantinelem. Snad bude v pořádku.
33:05
Vyloučen hráč Monika Žapková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení.
33:05
Další přesilovka domácích. Střelu Klusákové Špačková kryje.
32:46
Vaněčková krásně na Uchytilovou, ale ta místo střely z první, dlouho zpracovávala a střela přišla příliš pozdě.
31:22
Co víc by domácí ještě chtěli. V bezprostřední vzdálenosti střílí Brossová pouze do náruče Špačkové.
30:27
Klusáková odvádí dobrou obrannou práci a získává míček pro svůj tým. Následně další střela Šulové.
29:45
Bártová na Šmahelovou, ale ta před bránou míjí.
28:53
Hosté nepřesně kombinují a Křemelová vybojovala míček. Domácí u míčku, ale i jejich přihrávky jsou často nepřesné.
27:20
Petrlíková dlouhým krosem na Seemannovou, ta se dobře protáhla po mantinelu a vrací zpátky Petrlíkové a ta znovu na Seemannovou, ale té už se nepodařilo protlačit míček před branku.
26:06
Lisová na středu hřiště střílí, ale pouze do bloku.
24:40
Domácí v tlaku. Na tribuně to jen zahučelo. A další střela. Ve druhé třetině nastoupili domácí s lepší střeleckou muškou.
24:18
S nenápadnou střelou Šmahelové neměla Špačková příliš práce.
23:40
Ke střele se dostává Šulová - ale chyběla razance.
22:45
Hosté dobře drželi míček a domácí se až po minutě přesilovky dostávají ke kombinaci.
21:47
Vyloučen hráč Kristýna Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
21:46
Bártová nedovoleně zastavená Bauerovou a je z toho přesilovka pro domácí.
21:10
Začíná se ozývat domácí kotel. Děkujeme bubeníkům Elišce a Honzíkovi Šmahelovým. :-)
20:01
Druhá buly opět pro hostující Žbánkovou.
20:00
20:00
19:59
Třetina plná nepřesností. Střely na branku: Domácí 2, hosté 3.
19:29
Rozehrávka pro domácí. Závar před brankou Špačková vyřešila Lisová střelou vysoko nad.
19:10
Hosté kombinují na své polovině. Do útoku se moc nehrnou.
18:11
Hosté v plném počtu, ale domácí stále na míčku.
17:30
Domácí v přesilovce dobře rozehrávají. Lisová míjí na středu skvělou přihrávku, která volala po gólu a pan Lisa si na tribuně trhá vlasy.
16:11
Vyloučen hráč Petra Hálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
15:12
Domácí v plném počtu a hned se ženou do útoku.
14:55
Vaněčková blokuje střelu.
14:45
Domácí v oslabení dobře drží míček. Trojice Petrlíková - Ušáková - Vaněčková ušetřila hodně času.
13:12
Vyloučen hráč Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
13:09
Dobře to teď myslela Petrlíková, když nahrávala Seemannové nabíhající na střed hřiště. Seemannové se nepodařilo míček zpracovat.
12:36
Závar před brankou Holemářové. Moc nechybělo a hosté se mohli radovat podruhé.
12:16
Těsně nad střílí Žbánková.
11:45
Zatím jsou gólmanky téměř bez práce. Po 12 minutách hry pouze 3 střely na bránu.
11:10
Vaněčková připravila dobrou pozici pro Uchytilovou. Střela byla zblokována.
10:39
Šermovaná na středu hřiště skončila rozehrávkou domácích.
08:58
Seemannová chtěla zakončit beckhandem, ale skákavý míček netrefila. O něco později promáchla skákavou nahrávku Kotačková jak Petrlíková, tak i Seemannová. Branka hostující Špačkové zatím odolává.
07:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Markéta Žbánková (0:1).
07:49
Bleskové využití přesilovky a dobře rozehraná standartka dostává Mladou Boleslav do vedení.
07:45
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za držení.
06:42
Vaněčková se snažila šikovně prostrčit míček na Křemelovou, ale té se nepodařilo míček zpracovat a hosté a se dostali do breaku. Domácí Vaněčková hasila situaci nedovoleně a bude vyloučena.
06:18
Z dobré pozice střílí Petrlíková. Její střela byla sražena a golmanka hostí nemusela zasahovat.
05:35
Hosté jsou v plném počtu. Během přesilovky se domácím nepodařilo vytvořit žádnou vylouženou šanci.
03:35
Po vyloučení hostující Říhové následovala standartní situace ze slibné pozice. Nebezpečně vystřelila Ušáková, Špačková kryje.
03:32
Vyloučen hráč Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
02:40
Hra je zatím oboustranně opatrná a pomalá. Snad se hráčky brzy rozehrají.
01:55
Divákům již známá situace. Vaněčková vytahuje míček po mantinelu do útočného pásma. Tentokrát však byla zastavena nedovoleně a domácí rozehrávají z poloviny hřiště.
00:50
První střela utkání z hole Lisové. Špačková s ní neměla problémy a jistě chytá.
00:01
První buly pro hostující hráčky z Mladé Boleslavi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Anna Říhová, Zuzana Nocarová, Eliška Horáková, Markéta Žbánková, Zuzana Kábrtová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Gabriela Křemelová, Barbora Šmahelová, Martina Ušáková, Pavlína Vaněčková, Simona Uchytilová
00:00
Vítejte u online přenosu z utkání 6. kola 1.ligy juniorek mezi domácí FBŠ Jihlava a hostující Florbalovou akademií MB. Oba týmy se rozcvičují na hrací ploše.