1:2
2:1
1:7
- : -
branky (asistence): 17:11 Sabina Labudová (Natálie Žídková), 28:24 Natálie Balková (Sára Svozilová), 35:04 Sára Svozilová (Natálie Balková), 57:07 Natálie Žídková
branky (asistence): 05:10 Markéta Prontekerová (Michaela Hladíková), 10:43 Lucie Želízková (Markéta Prontekerová), 36:19 Nella Stašková, 43:47 Karolína Marko (Natálie Houžvičková), 46:36 Lucie Želízková (Julie Faťunová), 50:29 Kateřina Svobodová (Adéla Košvancová), 53:30 Markéta Prontekerová (Julie Faťunová), 55:22 Veronika Kopecká (Natálie Houžvičková), 58:55 Markéta Prontekerová (Michaela Hladíková), 59:56 Veronika Kopecká (Klára Zelinková)

IBK Hradec Králové - PSN Tatran Střešovice 4:10
18. Sabina Labudová, 29. Natálie Balková, 36. Sára Svozilová, 58. Natálie Žídková - 6. Markéta Prontekerová, 11. Lucie Želízková, 37. Nella Stašková, 44. Karolína Marko, 47. Lucie Želízková, 51. Kateřina Svobodová, 54. Markéta Prontekerová, 56. Veronika Kopecká, 59. Markéta Prontekerová, 60. Veronika Kopecká; rozhodčí: David Růžička - Gabriela Žáčková; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 28 - Markéta Antalová 5, Kristýna Janglová 11; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:7;
60:00
59:59
Komentar trenera hostu Reneho Sovy: Vedeli jsme,ze souper bude bojovat a bude se chtit prezentovat bojovnou hrou. Krome vypadku ve druhe tretine hracky plnily to,co jsme si rekli a ukazaly tatranskeho ducha a utkani dovedly do vitezneho konce. Podekovani patri vybornemu tatranskemu publiku.
59:59
Komentar trenera domacich Oldricha Vankata: Holky z maleho Hradce ukazovaly dve tretiny velkemu Tatranu jak se taky da hrat florbal. Dnesni zapas rozhodla posledni tretina,kdy hracky Tatranu trestaly nase chyby. Souperi to budou mit u nas doma zapas od zapasu tezsi a tezsi. Dekujeme nasim fanouskum.
59:59
Strely na branu: 6 - 14
59:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Klára Zelinková (4:10).
58:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Michaela Hladíková (4:9).
58:52
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
57:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (4:8).
55:22
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Natálie Houžvičková (3:8).
53:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Julie Faťunová (3:7).
50:29
Timeout IBK Hradec Králové
50:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Svobodová, asistoval Adéla Košvancová (3:6).
47:56
Vyloučen hráč Klára Voltrová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
46:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Julie Faťunová (3:5).
43:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Natálie Houžvičková (3:4).
40:00
40:00
39:50
Strely na branu: 9 - 13
37:27
Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil Kristýna Gocová.
37:27
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková bez asistence (3:3).
35:04
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sára Svozilová, asistoval Natálie Balková (3:2).
35:04
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Janglová družstva PSN Tatran Střešovice
31:40
Vyloučen hráč Katka Munserová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
29:46
28:24
Timeout PSN Tatran Střešovice
28:24
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Balková, asistoval Sára Svozilová (2:2).
22:46
Bohuzel pres trvajici problemy s WiFi pripojenim jsme nuceni psat pouze technicky online. Dekujeme za pochopeni.
21:55
Vyloučen hráč Barbora Hofmannová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 5 - 11
17:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Natálie Žídková (1:2).
16:33
Hra se přelévá, nahoru dolů, vidíme spoustu osobních soubojů, každá z hráčka, jak domácích tak hostí se pere o každý míček.
14:33
Omlouváme se všem fanouškům, ale v hale nastávají technické problémy s WiFi
10:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Markéta Prontekerová (0:2).
10:43
A jak se říká, nechval dne před večerem....0:2
09:39
Labudová vybojovala míček a sama jde na bránu, bohužel netrefuje bránu. Ale vyrovnání je cítit na sto honů. Musíme pochválit hradecké holky, že se soupeřem drží krok a ničeho se nebojí.
08:52
Uhlířová zasahuje maskou proti střele Staškové z Tatranu
07:41
I přes nepříznivý stav 0:1 je hra velmi vyrovnaná
05:50
Žídková teď nádherně vykoupala čtyři hráčky Tatranu, jedna klička sem, druhá tam. Bohužel bez tíženého výsledku
05:10
04:20
Součková zmařila šanci soupeřky
03:39
Do hlediště přišly povzbuzovat i děvčata z Předměřit, bohužel fandí Tatranu. Zdá se tak, že celá hala fandí červeným.