1:2
1:3
2:0
- : -
branky (asistence): 05:08 Nikola Vaněčková (Aneta Špičáková), 27:12 Veronika Štajnerová (Monika Fellerová), 44:19 Andrea Plavcová (Aneta Špičáková), 58:46 Andrea Plavcová (Dominika Pilarská)
branky (asistence): 15:50 Kristýna Kupcová (Mariana Polášková), 18:12 Tereza Bořutová (Mariana Polášková), 27:04 Alexandra Hegingerová (Tereza Bořutová), 29:09 Kateřina Šromotová (Barbora Greiplová), 33:41 Veronika Laníková (Kristýna Kupcová)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:5
6. Nikola Vaněčková, 28. Veronika Štajnerová, 45. Andrea Plavcová, 59. Andrea Plavcová - 16. Kristýna Kupcová, 19. Tereza Bořutová, 28. Alexandra Hegingerová, 30. Kateřina Šromotová, 34. Veronika Laníková; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 5:0 + Klára Kuřítková 5; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Radka Höflerová 33 - Pavla Lišková 37; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:0;
60:00
Komentář tr. hostí Lukáš Robenek: 1/2 první třetina navázala na to, co jsme předváděli v poslední třetině včerejšího zápasu. Naštěstí promluva v šatně pomohla a v druhé třetině jsme byli schopni předvést výkon na úrovni, který má samozřejmě určité rezervy, ale holky zaslouží pochvalu. Zápas nám také do jisté míry usnadnili přesilovky a na druhou stranu jsme dokázali výborně ubránit soupeřovu 5ti minutovou přesilovku.
60:00
Střely ve třetí třetině: 14:18
60:00
Komentář tr. hostí 2/2: Škoda adrenalinové třetí třetiny, musíme se naučit zápasy dohrát až do úplného konce, ale dnes jsme dokázali udržet vedení. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (T.Grigar): Dobré utkání z naší strany , kde rozhodlo, to že se strašně natrápíme na každý gól a zbytečně inkasujeme. Souhlasím s Lukášem ohledně využití přesilovek. Děkuji holkám za víkend a věřím, že se naše zlepšující hra začne projevovat i na výsledcích.
60:00
59:59
Chybné střídání ukončuje šance Bohemky na vyrovnání...děkujeme 11 divákům za účast na tomto zápase a přejeme soupeři šťastnou cestu do Ostarvy
59:54
Vyloučen hráč Aneta Špičáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
59:40
Šromotová netrefuje prázdnou branku
59:20
Bohemka v 6
58:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Dominika Pilarská (4:5).
45:08
Vyloučen hráč Nikola Vaněčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
44:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Aneta Špičáková (3:5).
44:19
Špičáková zabojovala a Bohemka snižuje
43:25
Opět v šanci Monika Fellerová, je to její zápas...
42:27
Hoflerová kryje šanci Ostravy, Bohemka v plném počtu
41:29
Ostrava v plném počtu
40:42
Vyloučen hráč Veronika Štajnerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
36:24
Vyloučen hráč Klára Kuřítková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
36:24
Trdý zákrok hráčky Kuřítkové, následuje 5ti minutové vyloučení. Obrovská šance Fellerové a skvělý zákrok brankářky Liškové
35:35
Vaněčková bojuje jako lev... Opět šance Ostravy
35:00
Opět střela ze středu. Brankářka domácích tentokráte kryje...
33:47
Timeout FbŠ Bohemians
33:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Laníková, asistoval Kristýna Kupcová (2:5).
29:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Barbora Greiplová (2:4).
29:09
Bohemka bojuje, ale soupeř je velmi efektivní..
27:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Monika Fellerová (2:3).
27:12
Rychlá odpověď, Fellerová našla volnou slečnu Veku a ta trefuje parádně...
27:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Tereza Bořutová (1:3).
26:39
Vyloučen hráč Kateřina Neubergerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
26:27
Dvě zadovky a střela Šteinerové
25:33
Hynková blokuje další střelu Ostravy
24:00
Šance hráček ze severu Moravy. Střela minula branku...