2:1
0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 09:34 Tereza Peštová (Kristýna Kellovská), 11:35 Tereza Peštová (Dominika Tůmová), 52:58 Kristína Belicová (Karolína Kellovská)
branky (asistence): 03:25 Denisa Hyršová (Tereza Gálová), 23:44 Denisa Hyršová, 40:34 Markéta Kolářová (Eliška Planková), 40:59 Vlaďka Maděrová (Denisa Hyršová), 47:00 Barbora Husková (Viktorie Martináková)

VŠO FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
10. Tereza Peštová, 12. Tereza Peštová, 53. Kristína Belicová - 4. Denisa Hyršová, 24. Denisa Hyršová, 41. Markéta Kolářová, 41. Vlaďka Maděrová, 48. Barbora Husková; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Jitka Šnejdarová 24 - Viktorie Karasová 26; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostujícího týmu 1.SC TEMPISH Vítkovice pana Martiníka: Vyrovnaný zápas, plný osobních soubojů. V naší hře chybělo více povedených kombinačních akcí, s lepší finální fázi. Zápas rozhodla první minuta třetí třetiny a my jsme za vítězství nad Chodovem velmi rádi. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Střely za třetí třetinu: Chodov - 10 / Vítkovice - 6
60:00
Komentář k utkání trenérky domácího celku VŠO FLORBAL CHODOV paní Michaely Marešové: S hodnocením trenéra hostí se nedá nesouhlasit. My jsme se zpočátku přizpůsobovaly úrovni soupeře, poté už šlo o vyrovnanou partii.Jsem ráda za to, v jakém tempu a nasazení byly schopné naše hráčky utkání odehrát a doufám, že příště už to bude samozřejmost.
55:50
Peštová také v neskutečné šanci, ale trefuje Karasovou.
54:28
Kellovská Ka. v parádní šanci, ale trefuje zakleknutý blok Vítkovic.
52:59
Slinky Slina koriguje skore na 3:5
52:58
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Karolína Kellovská (3:5).
52:00
Slina neskutečné koupačky, ale ke střele se nedostala.
49:13
Tak jak jsem chválila hru v první třetině...tak teď to úplně neodpovídá, hra se zpomalila...a ta koncentrace asi taky nebude ideální.
47:50
Vítkovice odskakují na tříbrankové vedení.
47:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Viktorie Martináková (2:5).
44:40
Belicová zadovkou na Peštovou, ale Vítkovice pokryly tuto nahrávku.
43:53
Chodov hraje na dvě pětky. Tak uvidíme zda se tempo trošku zvýší či ne.
41:00
Tak máme tu třetí třetinu a zřejmě trenér Vítkovic holkám domluvil a pěknou střelou pod víko Vítkovice srovnávají a další rychlou akcí navyšují a ujímají se vedení.
40:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Denisa Hyršová (2:4).
40:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Eliška Planková (2:3).
40:00
40:00
Střely za 2.třetinu: Chodov - 12 / Vítkovice - 10
40:00
39:50
Situace jsou zatím celkem klidné...no až na pár seker...:)
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:00
Chodovandy se snažní prosadit, ale zatím nemají seštelovaná mířidla.
37:30
O proti první třetině a vlastně i začátku druhé třetiny se hra zase uklidnila a snížila tempo, stav je zatím neměnný, tak uvidíme zda někdo pošle golíček do kabiny.
34:03
Vítkovice přečkaly oslabení.
33:20
Hraj to hlavou úplně nesedí, a tak místo toho sedí hráčka Vítkovic Kubečková.
32:03
Vyloučen hráč Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra hlavou.
25:00
Svačinová výbornou střelou, ale Karasová stejně výborně.
24:26
Hyršlová parádní střelou pod víko srovnala skore na 2:2.
23:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová bez asistence (2:2).
23:30
Trošku se nám to tu přiostřuje, ale situace je na obou stranách stejná. Havlíčková v dobrém úniku, ale Karasová nohou vykopává pryč.
22:20
Novotná parádním sprintem uklidnila situaci.
21:30
Začala nám druhá třetina a oba týmy do toho vlítly ve velkém, nyní skvělou střelou otestovala Belicová pozornost Karasové - ta vyráží mimo.
18:10
Škorpová zabránila dobře nahozené střele.
17:45
Fricová ve skvělé šanci, ale střílí dost nad.
17:06
Kolářová z půlky, ale Šnejdarová střelu velmi dobře viděla a tak s přehledem chytá.
16:41
Tůmová střílí jen do zaklekávající hráčky Vítkovic.
15:45
A právě taková utkání hráčky v tomto věku potřebují. Souboj Chodova a Vítkovic je dnes ukázkou, že s těmito nadějemi se do budoucna musí počítat. A jen tak se v extralize neztratí.
13:50
I v dívčí kategorii se najde zápas na, který se dá i koukat. ;)
13:10
Gálová v dobré šanci, ale její střela byla také zblokovaná.
12:50
Fricová v dobré střele, ale byla zblokovaná. Chodov je konečně ve svém tempu.
11:40
A máme tu třetí branku Chodova, kdy se po neskutečné střele prosadila Peštová a posílá svůj tým do vedení 2:1
11:36
Peštová neskutečně!!!
11:35
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Dominika Tůmová (2:1).
09:35
Vyrovnávací branku pro Chodov vystřelila Peštová za asistence Kellovské. A jedeme znova :)
09:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Peštová, asistoval Kristýna Kellovská (1:1).
09:20
Gabrielová dobře poslala odražený balonek na Hamplovou, ale Vítkovice následně ubránily.
08:10
Ve stejně výborné šanci i Havlíčková, ale její střela byla zblokována.
07:39
Tůmová ve skvělé šanci, ale bohužel netrefuje.
06:50
Střelu Plankové Šnejdarová chytá.
06:03
Havlíčková vybojovala rozehrávku z rohu na útočné polovině.
05:50
Belicová se rozjela, ale Vítkovická hráčka jí zastavila těsně za polovinou.
05:10
Hyršlová ve skvělé šanci, ale posílá vysoko nad.
04:50
Kelovská K. v dobré šanci na Karasovou, ale ta pozorná.
03:26
Gálová v šanci, ale nahrála své spoluhráčce Hyršlové a ta posílá svůj tým do vedení 0:1 pro Vítkovice.
03:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Tereza Gálová (0:1).
01:50
Zatím se nám utkání rozjelo v pozvolném tempu, plno nepřesností na obou stranách.
00:01
Dobré poledne z haly na Jižním městě. Někdo právě obědvá a mladé lvice z Chodova by si rády smlsly na rytířkách z Vítkovic. Uvidíme jak se dnešní utkání vyvine, ale určitě se bude na co dívat. Přeji příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Viktorie Martináková, Eliška Planková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Jitka Šnejdarová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Markéta Svačinová, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Karolína Kellovská