1:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 00:23 Natálie Janečková, 26:03 Kateřina Rybníčková (Barbora Sedláčková), 46:52 Natálie Janečková, 57:25 Veronika Hladká (Markéta Sedláčková)
branky (asistence): 18:50 Markéta Žbánková, 38:23 Markéta Žbánková, 48:11 Monika Žapková

K1 Florbal Židenice - Florbalová akademie MB 4:3
1. Natálie Janečková, 27. Kateřina Rybníčková, 47. Natálie Janečková, 58. Veronika Hladká - 19. Markéta Žbánková, 39. Markéta Žbánková, 49. Monika Žapková; rozhodčí: Jiří Boček - Martin Fencl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Kateřina Mannová 24 - Karolína Špačková 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra Kárníka Florablové akademie MB: Dnešní zápas ovlivnily individuální chyby, občasná hráčská naivita, která nás připravovala o množství míčků. Z toho plynuli soupeřovi rychlé brejky, které nás stáli množství sil. Po včerejším náročném zápase, jsme v závěru dnešního zápasu už neměli tolik sil a domácí tým z toho vytěžil zasloužené vítězství. Děkujeme domácím a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
60:00
Komentář trenéra Loskota K1 Florbal Židenice: Dnes jsou to trochu rozporuplné pocity. Slavíme první vítězství v sezóně, ale za výkon v prvních dvou třetinách jsme si ho úplně nezasloužili. Naštěstí soupeř nepotrestal naše triviální chyby a ve třetí třetině jsme zlepšeným výkonem a velkou bojovností zlomili zápas na naši stranu. Do dalších utkání nás čeká spousta práce na kvalitě rozehrávky, abychom získali větší jistotu a šli vítězství naproti hned od první třetiny.
60:00
Střely K1 Florbal Židenice vs. Florbalová akademie MB 13:6
60:00
57:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Hladká, asistoval Markéta Sedláčková (4:3).
57:25
Hladká zopakovala pokus z minulého střídání. Nahození však zaměnila za střelu. A ono to vyšlo! Domácí jdou opět do vedení!
57:21
Timeout Florbalová akademie MB
57:01
Janečková se pokusila nápaditě projít středem. Hostující hráčky však zatáhly za záchranou brzdu, řídící se heslem, zlomená hokejka, dobrá hokejka.
56:22
Domácí Hladká se pokusila překvapit nahozením z půlky. Střela prošla, avšak těsně vedle brány.
55:08
Rádi bychom napsali komentář z pozitivním závěrem, ale vždy tam chybí úspěšná koncovka. Nasazení se, ale holkám odepřít nedá.
51:35
Domácí hráčky rozdávají přihrávky s milimetrovou přesností. Bohužel na lopaty soupeře.
48:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková bez asistence (3:3).
48:11
Žapková kontruje. Je až s podivem, jak rychle dokážou hostující reagovat na změny stavu.
46:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková bez asistence (3:2).
46:52
Natálie Janečková domácího celku předvedla skvělou oneman, pardon, onewoman show, kdy vybojoval míček za bránou a poté plynulou otočkou umístila míček k bližší tyčce. Tleskáme!
46:07
Hostující Horáková prověřila, zda si Mannová přenesla formu i do třetí části. Přenesla.
45:01
Smutná a Hladká z domácího celku předvedly nádhernou kombinaci, která skončila skvělým zákrokem Špačkové na druhé straně barikády.
42:00
Toto velkolepé utkání sleduje celých 29 diváků. Děkujeme!
40:09
Domácí Janečková hned po bully prověřila pozornost Špačkové. Neúspěšně - a úspěšně pro hostí.
40:00
40:00
Střely K1 Florbal Židenice vs. Florbalová akademie MB 13:10
40:00
Jak jste jistě všimli milí diváci, mnoho se za druhou třetinu neudálo. Hra se přelívá ze strany na stranu, kde jsou přece jen nebezpečnější hráčky hostí. Potkávají se ale s formou domácí golmanky Mannové. Stav je vyrovnaný. Poslední třetina se hraje zase od nuly, tak nám nezbývá než přát hodně štěstí a přesnou střelu.
40:00
38:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (2:2).
38:23
Žbánková opět dostala na chvíli prostor a opět se nemýlila.
30:59
Domácí Skřivánková nemilosrdně čistí prostor za naši brankou.
29:02
Úročná dvojice Rybníčková - Sedláčková si evidentně sedla. Opět téměř gólově ohrozily branku.
26:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Barbora Sedláčková (2:1).
26:03
Rybníčková ze Židenic se pokusila o technickou parádičku, ale hostující golmanka pokus vyrazil. Bohužel, či bohudík opět na lopatu Rybníčkové, která se již nemýlila.
23:33
Hladká se pokusila sestřelit pořadatele u stolku. Nevíme, zda to považovat za akt náklonnosti, nebo nenávisti.
20:00
20:00
Poslední minuty první třetiny byly bohužel dnem otevřených dveří domácího týmu. Pokud se Židenické holky dostanou do tempa včerejšího zápasu, o výsledek bude postaráno.
20:00
Střely K1 Florbal Židenice vs. Florbalová akademie MB 3:11
20:00
19:30
Další samostatný únik hostí. Souboj Nováková - Mannová vítězný opět pro domácí golmanku!
18:50
18:50
My o vlku a vlk skóroval. Zaváhání Mandíkové potrestala Žbánková.
17:53
Zápotocká z Boleslavi neuspěla v samostatném úniku. Mannová se rozhodla ještě chvíli udržet neprůstřelnost.
15:37
Akce střídá akci. Hra je mnohem zajímavější, než na začátku. Alespoň pro diváka.
13:53
Rozložení sil se obrátilo, v tuto chvíli jsou zamknuté na vlastní půlce domácí.
11:24
Dámy a pánové, Židenice podruhé vystřelily. Rázem tak stoupla úspěšnost hostující golmanky na 50%!
10:53
Stav na střely je 1:7. Židenické dívky by mohly rozdávat lekce z produktivity.