3:2
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 07:50 Kateřina Kovaříková, 11:48 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá), 17:33 Lucie Řezáčová, 33:56 Vanda Šnajberková (Petra Malecká), 35:45 Eliška Trojánková, 51:39 Anna Marešová (Petra Šebestová)
branky (asistence): 05:36 Lenka Faltusová, 16:55 Karolína Marko (Markéta Prontekerová), 24:14 Lucie Želízková (Nella Stašková), 32:45 Veronika Kopecká (Lucie Želízková), 44:07 Lenka Faltusová (Markéta Prontekerová), 52:19 Veronika Kopecká (Adéla Košvancová), 57:27 Nella Stašková (Lenka Faltusová)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - PSN Tatran Střešovice 6:7
8. Kateřina Kovaříková, 12. Kateřina Kovaříková, 18. Lucie Řezáčová, 34. Vanda Šnajberková, 36. Eliška Trojánková, 52. Anna Marešová - 6. Lenka Faltusová, 17. Karolína Marko, 25. Lucie Želízková, 33. Veronika Kopecká, 45. Lenka Faltusová, 53. Veronika Kopecká, 58. Nella Stašková; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 1 + Petra Malecká 5:2; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Lucie Špačková 18 - Kristýna Janglová 31; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:3;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (J.Petr): Dnešek nám ukázal naše rezervy, ze kterých se musíme poučit. Chci holkám poděkovat za odmakaný zápas, škoda že při nás nestálo trochu více štěstí. Gratuluji soupeři k výhře a díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Reného Sovy: Dnes se střetly týmy z horní poloviny tabulky, což bylo v zápase vidět. Vyrovnané, bojovné utkání se šťastným koncem pro nás. Děkujeme výborného Tatranskému publiku za podporu.
60:00
Střely v poslední třetině. Domácí: 12, hosté 7. Střely celkem domácí:37, hosté:25.
60:00
59:30
Domácí v šesti se snaží zvrátit nepříznivý výsledek.
57:27
Timeout Ivanti TIGERS FK Jižní Město
57:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Lenka Faltusová (6:7).
52:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Adéla Košvancová (6:6).
52:09
Vyloučen hráč Veronika Balejová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
51:39
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Petra Šebestová (6:5).
49:45
Hra se opět vyrovnala a šance jsou na obou stranách.
44:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Markéta Prontekerová (5:5).
44:07
Tatran důrazně napadal rozehrávku Tigers a vytěžil z toho pátou branku.
42:00
Tigers začínají poslední třetinu tlakem, zatím bez gólového efektu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině. Domácí: 14, hosté 12.
40:00
37:04
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
35:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková bez asistence (5:4).
35:45
Trojánková sólem přes celé hřiště předběhla tři hráčky a ještě stihla kličku brankářce a míček uklidila do prázdné branky.
33:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vanda Šnajberková, asistoval Petra Malecká (4:4).
32:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (3:4).
32:45
Po dlouhém zámku domácích vyvezla balonek Želízková a nahrála zcela osamocené Kopecké, která již věděla, kam s míčkem.
30:34
Hráčka Tatranu se těžcee zvedá po srážce s hráčkou Ivanti.
29:00
Kromě rychle inkasovaného gólu Ivanti přesilovku ubránili velice aktivně.
27:20
Trojánková v oslabení trefuje břevno a následně si 20 vteřin vodila celou tatranskou pětku.
25:30
Tatran po krátké chvilce využívá přesilovku, ale vzhledem k pětiminutovému terestu přesilovka pokračuje.
24:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Nella Stašková (3:3).
23:59
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 5 minut za vysoká hokejka.
22:00
Na druhé straně oplácí stejnou mincí Malecká, ale nad.
21:30
Ve velké šanci Faltusová, ale těsně minula levou tyčku.
20:00
20:00
Střely po první třetině. Domácí: 11, hosté: 6.
20:00
19:59
Se sirénou stihnul Tatran ještě poslední střelu, ale Špačková s přehledem chytá.
17:53
Lucka Řezáčová se prosadila dlouho kličkou do backhandu, na kterou již Janglová nedosáhla.
17:33
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová z trestného střílení (3:2).
16:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Markéta Prontekerová (2:2).
16:55
Prakticky z protiútoku našla Prontekerová volnou Marko a je vyrovnáno.
16:25
Špačková krásně výhozem uvolnila Elišku Trojánkovou, ale Janglová na poslední chvíli vyrazila míček nad branku.
15:10
Série nepřesností rozdrobila hru.
11:48
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (2:1).
11:48
Eliška Chudá vypíchla na vlastní polovině míček a ideálně načasovala přihrávku na Kačku Kovaříkovou, která se v této pozici nemílí.
10:20
Utkání je zatím vyrovnané, více na míčku hrají domácí, ale Tatran hrozí z nebezpečných brejků.
07:50
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (1:1).
07:50
Kovaříková utekla středem hřiště a na dvakrát překonala Janglovou.
05:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (0:1).
04:30
Tatran zatím pozorně brání a nepoustil domácí do vážnější šance.
04:30
Faltusová vystihla rozehrávku a sama před brankou nedala Špačkové šanci.
03:13
Vyloučen hráč Tereza Kruberová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
01:30
Do první šance se po chybné rozehrávce dostala EliškaChudá, ale golmanku hostí nepřekonala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Adéla Košvancová, Julie Faťunová, Kateřina Svobodová
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Eliška Chudá, Ester Janušková, Vanda Šnajberková, Veronika Balejová, Nikola Hamerníková