1:0
2:2
6:0
- : -
branky (asistence): 12:30 Eliška Mrázková, 31:26 Markéta Tůmová, 32:27 Kristýna Sobotková (Kristýna Zelená), 41:08 Renata Kubíčková (Barbara Livorová), 41:40 Pavlína Nejedlá (Eliška Horáková), 45:44 Renata Kubíčková (Barbara Livorová), 47:05 Eliška Mrázková (Kristýna Sobotková), 49:05 Kristýna Sobotková (Tereza Kabátová), 58:19 Barbara Livorová (Monika Žapková)
branky (asistence): 20:37 Jitka Krajčová (Lenka Láryšová), 29:53 Tereza Prokůpková (Kateřina Oličová)

Florbalová akademie MB - Florbal Chomutov 9:2
13. Eliška Mrázková, 32. Markéta Tůmová, 33. Kristýna Sobotková, 42. Renata Kubíčková, 42. Pavlína Nejedlá, 46. Renata Kubíčková, 48. Eliška Mrázková, 50. Kristýna Sobotková, 59. Barbara Livorová - 21. Jitka Krajčová, 30. Tereza Prokůpková; rozhodčí: Jan Paleček - Filip Hejtík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Kristýna Karli ? - Aneta Blahníková ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 6:0;
60:00
Komentář trenéra Chomutova: ''Po celé dvě třetiny jsme hráli, tak jak jsme si řekli. Třetí třetinu nedokážu ani ohodnotit, s florbalem to nemělo nic společného. Děkuji soupeři a divákům.''
60:00
Komentář trenéra Mladé Boleslavi: ''Zápas jsme si zkomplikovali sami již tradičně ve druhé třetině. Naštěstí pro nás jsme se dokázali zvednout a obrátit výsledek v náš prospěch. Díky soupeři za utkání.''
60:00
Střely po třetí třetině: Florbalová Akademie MB 8:3 Chomutov.
60:00
58:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbara Livorová, asistoval Monika Žapková (9:2).
58:19
Odražený balonek, posílá z otočky do branky Chomutova Livorová.
55:56
Po crossové přihrávce, strefuje Tůmová spojnici branky hostí.
54:20
Ze standardní situace nastřelují domácí břevno.
54:11
Obránkyně Chomutova přihrává na vlastní střídačku.
52:55
Z nepřesné střely Chomutova těží domácí a přecházejí do útoku.
52:50
Standardní situace hostí na polovině domácích.
51:28
Boleslav nepouští Chomutov k míčku a snaží se vytvořit příležitost k zakončení.
50:55
Chomutov blokuje jednu střelu za druhou.
50:11
Střelu z výběhu Kabátové, zastavila obrana Chomutova.
49:40
Hra se přelívá nahoru a dolů.
49:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Tereza Kabátová (8:2).
47:58
Střela ze standardní situace Chomutova byla zblokována obranou domácích.
47:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Sobotková (7:2).
45:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Renata Kubíčková, asistoval Barbara Livorová (6:2).
45:44
Livorová přestřeluje branku. Odraženého míčku se zmocňuje Kubíčková a backhandem zasouvá do svatyně hostí.
44:14
Chomutov měl hned dvě šance skórovat, obrana domácích však pokaždé pohotově zareagovala.
43:50
Domácí vysoko napadají a nepouští Chomutov ke klidné rozehře.
41:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Pavlína Nejedlá, asistoval Eliška Horáková (5:2).
41:08
41:08
V nepřehledné situaci před brankou hostí se k míčku dostává Kubíčková a strefuje se do levého horního rohu branky.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Florbalová Akademie MB 6:3 Chomutov.
40:00
39:57
Brankářka Chomutova vyráží helmou poslední střelu této třetiny.
37:17
Skvělá kombinace domácích zakončená střelou, brankařka Chomutova vyráží.
32:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Kristýna Zelená (3:2).
31:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Markéta Tůmová bez asistence (2:2).
31:26
Boleslav napadá a to se jí vyplácí.
31:20
Střelu domácích chytá brankářka Chomutova a rozehrává výhozem.
31:07
Po chaosu na středu hřiště získávají míček domácí a zakládají útok.
29:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Prokůpková, asistoval Kateřina Oličová (1:2).
29:53
Přichází další brejk hostí, tentokrát úspěšný a Prokůpková posílá Chomutov do vedení.
29:16
Chomutov vytváří šance z brejků.
25:37
Žapková nahazuje před branku Chomutova, Sobotková se ještě snažila dorážet.
25:00
Boleslav drží Chomutov a snaží se vytvářet střelecké šance.
20:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Krajčová, asistoval Lenka Láryšová (1:1).
20:37
Láryšová přihrává zadovkou na velké brankoviště a Krajčová zasouvá do prázdné branky domácích.
20:33
Chomutov sebral domácím míček a přechází do protiútoku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Florbalová Akademie MB 8:3 Chomutov.
20:00
19:48
Hosté se pokouší o protiútok. K zakončení se nedostali.
19:01
Domácí se snaží prostřelit obranu Chomutova, tak však odolává.
17:23
Bombu Žapkové vychytala s přehledem brankářka Chomutova.
16:34
Hra se přelívá nahoru a dolů, šance střídá šanci.
15:27
Z nepřesné crossové přihrávky Boleslavi přechází hosté do protiútoku.
14:30
Domácí drží Chomutov na jejich obranné polovině.
12:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Filip Hejtík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Klára Svobodová, Jitka Krajčová, Natálie Janouchová, Lenka Láryšová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Kristýna Zelená, Kristýna Sobotková, Lucie Myslíková, Kristýna Viktorová, Eliška Mrázková