0:0
1:1
- : -
branky (asistence): 36:11 Anna Miholová (Vlasta Tomečková)
branky (asistence): 06:39 Kateřina Hátlová, 41:59 Pavla Mikulková (Kateřina Martinková)

IBK Hradec Králové B - TJ Sokol Jaroměř 1:2
37. Anna Miholová - 7. Kateřina Hátlová, 42. Pavla Mikulková; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Kateřina Koucká 22 - Veronika Burdiláková 22; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:1;
45:00
44:59
Střely IBK 6 Jaroměř 12
41:59
Timeout IBK Hradec Králové B
41:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková, asistoval Kateřina Martinková (1:2).
41:59
Střelou na přední tyč navyšuje Mikulková z Jaroměře na 2:1
40:39
Teď při Hradci stáli všichni svatí. Míček se líně kutálel po brankové čáře a pak se odrazil od tyčky směrem od brány
39:27
Vyloučen hráč Nikola Jelínková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za vražení zády.
38:54
Koucká teď zachránila Hradec od jasného gólu. Její výkon se zlepšuje a zlepšuje
36:11
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Anna Miholová, asistoval Vlasta Tomečková (1:1).
36:11
Tak teď musíme uznat, že Miholová předvedla jeden z nejhezčích gólů. Po diskuzi s rozhodčím se jaroměřská hráčka nevěnovala hře a nezaznamenala rychlou rozehrávku Hradce, kdy Tomečková nalezla volnou Miholovou, která s hokejkou v jedné ruce tzv. po švédsku, zakončila do horního rohu brány.
33:14
Trestuhodně Řezníčková netrefila odkrytou branku.
30:00
30:00
29:59
Střely IBK 7 Jaroměř 7
29:50
V závěru druhé třetiny ještě Řezníčková doslova vyrvala soupeřce svou střelou hokejku z ruky.
27:25
Jelínková po skoro dvouleté florbalové pauze zkouší štěstí z větší vzdálenosti, sice z toho nepadl gól, ale i tak všem v hale ukázala, že hrát florbal nezapomněla.
26:13
Bálintová z Jaroměře zkušeně kvedlá hokejkou,obešla tři hradecké hráčky s prstem v nose
23:41
Klapková ve krásné indi akci, Burdiláková jen tak tak její zakončení zmařila
23:20
Vyloučen hráč Nikola Jelínková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
21:14
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
21:14
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
21:14
Hráčka Veronika Bláhová si neodpustila pár narážek na rozhodčího a bude tak zahřívat trestnou lavičku dlouhé čtyři minuty.
19:58
Hra je teď taková roztržitá, ale Koucká je v bráně IBK připravena a lape jednu šanci za druhou
18:12
Hradec asi neví, že hraje přesilovku
17:28
Ale i přes vyloučení si Jaroměř dokáže vytvořit šance
16:58
Vyloučen hráč Kristýna Jiráčková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
09:59
Miholová v šanci sama před bránou hostů, bohužel nestačila zpracovat skákající míček a střela tak mířila jen do boční sítě
09:28
lvice Koucká vyráží tvrdou střelu Jiráčkové
09:00
Midlochová zarputile pronásleduje jaroměřskou hráčku, na výrazu tváře je znát bojovnost, odhodlání a chuť po vítězství
06:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Kateřina Hátlová bez asistence (0:1).
06:39
A je tu první gól utkání, kdy se domácí hráčky nedokázaly zorientovat před svou brankou, toho využila Hátlová, která nekompromisně zakončila do sítě.
06:06
Ale i Hradec se dostává do šance, kdy Ryklová nabila neobsazené Řezníčkové přímo před bránu, bohužel Řezníčková míjí
05:33
Nebezpečná střela jaroměřské dívky
04:45
Hra je v dobrém tempu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Kateřina Hátlová, Jaroslava Bálintová, Kristýna Jiráčková, Petra Janečková, Zuzana Andrejsová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové B: brankář: Kateřina Koucká; hráči v poli: Pavla Ryklová, Pavla Soukupová, Anna Miholová, Lenka Řezníčková, Vlasta Tomečková