0:1
0:2
0:2
- : -
branky (asistence): 13:18 Kristýna Bezvodová (Nikola Žarnovská), 26:42 Nikola Žarnovská (Tereza Pešková), 28:51 Pavla Neumannová (Lenka Antalová), 31:50 Denisa Jechová (Klára Zichová), 43:50 Nikola Žarnovská (Eva Chocholoušová)

Orel Přelouč - FbC Sokol Předměřice n/L 0:5
14. Kristýna Bezvodová, 27. Nikola Žarnovská, 29. Pavla Neumannová, 32. Denisa Jechová, 44. Nikola Žarnovská; rozhodčí: Vladimír Lešák - Karel Balla; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lucie Šiller 15 - Lucie Pešková 19; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:2;
45:00
43:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská, asistoval Eva Chocholoušová (0:5).
34:02
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
31:50
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Denisa Jechová, asistoval Klára Zichová (0:4).
30:00
30:00
28:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Pavla Neumannová, asistoval Lenka Antalová (0:3).
26:42
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská, asistoval Tereza Pešková (0:2).
23:25
Vyloučen hráč Jana Novotná družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra rukou.
22:33
Vyloučen hráč Eva Chocholoušová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
17:19
Vyloučen hráč Denisa Jechová družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Střely 3:4
13:18
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Kristýna Bezvodová, asistoval Nikola Žarnovská (0:1).
10:22
Vyloučen hráč Nikola Žarnovská družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Karel Balla.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Hana Ryšavá; hráči v poli: Kristýna Jiřičná, Natálie Novotná, Lenka Antalová, Denisa Jechová, Nikola Žarnovská
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč: brankář: Lucie Šiller; hráči v poli: Aneta Johnová, Jana Novotná, Andrea Nováková, Veronika Křivánková, Lucie Baťhová