0:1
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 22:58 Kristýna Jiřičná (Pavla Neumannová), 25:44 Lenka Antalová (Denisa Jechová)
branky (asistence): 14:17 Iveta Růžičková (Barbora Štěpánová), 21:14 Barbora Štěpánová, 24:20 Kateřina Klapková (Barbora Midlochová)

FbC Sokol Předměřice n/L - IBK Hradec Králové B 2:3
23. Kristýna Jiřičná, 26. Lenka Antalová - 15. Iveta Růžičková, 22. Barbora Štěpánová, 25. Kateřina Klapková; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Hana Ryšavá 18 - Kateřina Koucká 17; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:0;
45:00
44:59
naštěstí holky udržely nervy a dotáhly zápas do vítězného konce.
44:59
střely 5:7
43:55
Hradec je však velmi nervozní a dělá chyby, naprosto zbytečně
43:04
Hradec teď může v klidu kombinovat, hraje přesilovku.
42:51
Vyloučen hráč Nikola Žarnovská družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za vražení zády.
35:48
Koucká teď pěkně zatopila svým hráčkám, neviděla jak jí projíždí míček pod nohama a skoro si ho skopla do branky.
34:12
trenér Vaňkát zřejmě nařídil svým svěřenkyním střílet z každé pozice, holky ostřelují branku jak jen můžou
33:27
Vyloučen hráč Tereza Pešková družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou.
27:08
Miholová krásně vypíchla míček soupeřce v tu ránu se ocitla sama před bránou, bohužel však nedokázala míček řádně nadzvednout a brankářka jej schovala pod nohy
25:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Lenka Antalová, asistoval Denisa Jechová (2:3).
25:05
Vyloučen hráč Lucie Bulíčková družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
25:04
A Hradec půjde do čtyřech. Po faulu Bulíčkové se však předvedla Koucká v bráně, která ukázala zákrok století.
24:20
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Kateřina Klapková, asistoval Barbora Midlochová (1:3).
24:20
Ale ničemu to nevadí, vynikající Klapková dnes září
24:02
Jechová z Předměřic teď mohla Hradci pomoci, málem si srazila míček do vlastní sítě
22:58
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Kristýna Jiřičná, asistoval Pavla Neumannová (1:2).
22:58
Hradecká škola se nezapře, Jiřičná snižuje na 1:2
21:14
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Barbora Štěpánová bez asistence (0:2).
21:14
V útoku je tentokrát Hradec nekompromisní, skóre navyšuje hráčka č. 2 Bára Štěpánová
20:29
Soukupová zbystřila syna a manžela v publiku a hned je na hřišti více vidět, momentálně založila hezkou útočnou akci, poté vybojovala míček a obešla dvě předměřické hráčky.
17:51
Předměřická Jiřičná proplouvala mezi hradeckými hráčkami jako rybka, nutno podotknout, že Jiřičná je odchovankyní právě hradeckého IBK tudíž za veškerý svůj um vděčí tomuto klubu
16:40
Bulíčková rozjela parádní útočnou akci, v útoku hledala Klapkovou, které ale míč podjel pod hokejkou u zadní tyče stála ještě Kuličková, která mohla zakončit, ale netrefila ideálně míček
14:17
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil Iveta Růžičková, asistoval Barbora Štěpánová (0:1).
14:17
A ruce v hale letí nahoru! Hradec vede
12:40
Zápas se odvíjí ve velkém tempu, ani jedna z hráček nevynechá jediný souboj. Musíme vyzdvihnout zejména Jelínkovou, která se v obraně blýskla několika zákroky a znemožnila tak brejk soupeře