0:1
0:3
5:1
- : -
branky (asistence): 32:30 Václav Östereicher (Jan Vrba), 33:28 Radim Onderka (Bořek Sláma), 34:09 Radim Onderka (Bořek Sláma), 34:32 Jiří Hrabár (Bořek Sláma), 34:50 Jan Vrba (Bořek Sláma)
branky (asistence): 10:39 Martin Češpivo (Tomáš Pytl), 17:14 Bohuslav Novák (Petr Novák), 18:31 Jan Fencík (Bohuslav Novák), 23:50 Jakub Pražák (Jan Fencík), 26:56 Bohuslav Novák (Petr Novák)

GLADIATOR TEAM BEROUN - Prague Tigers C 5:5
33. Václav Östereicher, 34. Radim Onderka, 35. Radim Onderka, 35. Jiří Hrabár, 35. Jan Vrba - 11. Martin Češpivo, 18. Bohuslav Novák, 19. Jan Fencík, 24. Jakub Pražák, 27. Bohuslav Novák; rozhodčí: Jakub Machů - Filip Dolejší; vyloučení: 3:3 + Martin Češpivo 5; využití: 5:2; zásahy brankářů: Pavel Hejna ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 5:1;
36:00
34:50
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Jan Vrba, asistoval Bořek Sláma (5:5).
34:32
Timeout GLADIATOR TEAM BEROUN
34:32
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Jiří Hrabár, asistoval Bořek Sláma (4:5).
34:09
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Radim Onderka, asistoval Bořek Sláma (3:5).
33:28
Timeout Prague Tigers C
33:28
32:30
Branku družstva GLADIATOR TEAM BEROUN vstřelil Václav Östereicher, asistoval Jan Vrba (1:5).
31:01
Vyloučen hráč Martin Češpivo družstva Prague Tigers C na 5 minut za sekání.
30:54
Vyloučen hráč Petr Jakubec družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání.
28:37
Vyloučen hráč Jakub Smíšek družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za bránění ve hře.
26:56
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Petr Novák (0:5).
24:40
Vyloučen hráč Roman Eder družstva Prague Tigers C na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:50
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jakub Pražák, asistoval Jan Fencík (0:4).
23:25
20:55
Vyloučen hráč Roman Eder družstva Prague Tigers C na 2 minuty za bránění ve hře.
18:31
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Fencík, asistoval Bohuslav Novák (0:3).
17:14
12:00
12:00
10:39
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Martin Češpivo, asistoval Tomáš Pytl (0:1).
09:31
Vyloučen hráč Jakub Smíšek družstva GLADIATOR TEAM BEROUN na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Machů a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers C:
00:00
Line-up domácích GLADIATOR TEAM BEROUN: brankář: Pavel Hejna; hráči v poli: Jiří Hrabár, Radim Onderka, Bořek Sláma, Václav Östereicher, Marek Toráč