1:2
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 05:20 Jan Pavluk (Vít Dvořák), 27:05 Aleš Hromádko (Josef Světlý), 35:54 Viktor Valouch (Tomáš Pouska)
branky (asistence): 04:02 Jakub Horyna, 09:32 Vojtěch Kršňák, 32:58 Petr Venzara (Jakub Horyna), 34:53 Adam Voldřich (David Sádlík)

FBC Hamsters Vysočany - Wizards DDM Praha 10 C 3:4
6. Jan Pavluk, 28. Aleš Hromádko, 36. Viktor Valouch - 5. Jakub Horyna, 10. Vojtěch Kršňák, 33. Petr Venzara, 35. Adam Voldřich; rozhodčí: Martin Jirka - Jakub Machů; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Tarnaj ? - David Sádlík ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2;
36:00
35:54
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Viktor Valouch, asistoval Tomáš Pouska (3:4).
34:53
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Adam Voldřich, asistoval David Sádlík (2:4).
34:37
Timeout FBC Hamsters Vysočany
32:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Petr Venzara, asistoval Jakub Horyna (2:3).
27:05
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Aleš Hromádko, asistoval Josef Světlý (2:2).
24:00
24:00
23:39
Vyloučen hráč Petr Čemus družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
09:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Vojtěch Kršňák bez asistence (1:2).
05:40
Vyloučen hráč Vojtěch Kršňák družstva Wizards DDM Praha 10 C na 2 minuty za bránění ve hře.
05:20
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jan Pavluk, asistoval Vít Dvořák (1:1).
04:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 C vstřelil Jakub Horyna bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jakub Machů.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 C: brankář: David Sádlík; hráči v poli: Jakub Horyna, Patrik Kroc, Petr Čemus, Matěj Zdobinský, Adam Voldřich
00:00
Line-up domácích FBC Hamsters Vysočany: brankář: Michal Tarnaj; hráči v poli: Tomáš Pouska, Vít Dvořák, Martin Uchytil, Viktor Valouch, Aleš Hromádko