2:5
1:4
3:2
- : -
branky (asistence): 06:31 Michaela Hrubá (Anna Fuková), 08:03 Michaela Hrubá (Kristýna Karásková), 25:20 Barbora Houšková (Eliška Větrovská), 30:44 Anna Fuková (Kristýna Karásková), 30:57 Natálie Jirková (Kristýna Koutenská), 36:07 Michaela Hrubá (Michaela Tyllerová)
branky (asistence): 00:09 Denisa Matoušková (Šárka Smetáková), 00:58 Lucie Denková (Michaela Sochorová), 10:33 Zuzana Gajdošová (Romana Koubová), 11:54 Šárka Smetáková (Denisa Matoušková), 13:01 Eliška Hofmanová (Soňa Matoušková), 17:14 Michaela Sochorová, 21:05 Šárka Smetáková (Denisa Matoušková), 24:42 Barbora Beranová (Eliška Hofmanová), 26:03 Lucie Denková (Michaela Sochorová), 38:05 Šárka Smetáková (Barbora Filková), 38:43 Barbora Beranová (Michaela Sochorová)

ACEMA Sparta Praha - Start98 Praha-Kunratice 6:11
7. Michaela Hrubá, 9. Michaela Hrubá, 26. Barbora Houšková, 31. Anna Fuková, 31. Natálie Jirková, 37. Michaela Hrubá - 1. Denisa Matoušková, 1. Lucie Denková, 11. Zuzana Gajdošová, 12. Šárka Smetáková, 14. Eliška Hofmanová, 18. Michaela Sochorová, 22. Šárka Smetáková, 25. Barbora Beranová, 27. Lucie Denková, 39. Šárka Smetáková, 39. Barbora Beranová; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Jan Šubrt; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Tereza Kounovská ? - Šárka Bendová ?; po třetinách: 2:5, 1:4, 3:2;
45:00
38:44
Dva rychlé góly Startu zřejmě definitivně rozhodly o osudu dnešního utkání.
38:43
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Barbora Beranová, asistoval Michaela Sochorová (6:11).
38:05
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šárka Smetáková, asistoval Barbora Filková (6:10).
36:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Michaela Tyllerová (6:9).
34:46
Start si připsal již 30. střelu na bránu v utkání, Sparta jich má zatím 11.
31:00
Tentokrát výborný začátek třetiny ze strany Sparty. Dokáže ještě dotáhnout velkou ztrátu?
30:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Natálie Jirková, asistoval Kristýna Koutenská (5:9).
30:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Anna Fuková, asistoval Kristýna Karásková (4:9).
30:00
30:00
26:45
Vyloučen hráč Šárka Smetáková družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
26:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lucie Denková, asistoval Michaela Sochorová (3:9).
25:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Barbora Houšková, asistoval Eliška Větrovská (3:8).
24:42
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Barbora Beranová, asistoval Eliška Hofmanová (2:8).
21:05
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Šárka Smetáková, asistoval Denisa Matoušková (2:7).
21:00
Úvod druhé třetiny se odehrává pod taktovkou týmu z Kunratic.
17:14
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michaela Sochorová bez asistence (2:6).
15:00
15:00
13:57
Hosté jsou i nadále výrazně střelecky aktivnější a opět přidávají i góly. Odskakují již na rozdíl 3 branek.
13:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Eliška Hofmanová, asistoval Soňa Matoušková (2:5).
11:54
10:33
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Zuzana Gajdošová, asistoval Romana Koubová (2:3).
08:04
Sparta se díky přesilové hře dostala do kontaktu a v zápětí i vyrovnává.
08:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Kristýna Karásková (2:2).
06:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Anna Fuková (1:2).
05:49
Vyloučen hráč Romana Koubová družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:59
Tým Startu se z prvních dvou střel dokázal dvakrát prosadit, špatný start pro domácí.
00:58
00:09
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Denisa Matoušková, asistoval Šárka Smetáková (0:1).