3:1
2:2
3:0
- : -
branky (asistence): 01:24 Petra Vondráčková (Eliška Škvorová), 03:35 Natalie Vesecká (Eliška Škvorová), 04:46 Eliška Nedvědová (Eliška Škvorová), 26:39 Živa Valtová (Petra Vondráčková), 27:14 Simona Šebestová (Živa Valtová), 40:05 Markéta Šporová, 44:00 Eliška Nedvědová (Eliška Škvorová), 44:36 Eliška Nedvědová (Eliška Škvorová)
branky (asistence): 06:47 Anna Fuková (Michaela Hrubá), 23:19 Barbora Houšková (Nikol Vypior), 28:28 Barbora Houšková (Nikol Vypior)

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha  8:3
2. Petra Vondráčková, 4. Natalie Vesecká, 5. Eliška Nedvědová, 27. Živa Valtová, 28. Simona Šebestová, 41. Markéta Šporová, 45. Eliška Nedvědová, 45. Eliška Nedvědová - 7. Anna Fuková, 24. Barbora Houšková, 29. Barbora Houšková; rozhodčí: Martina Linhartová - Ondřej Vojtěch; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Tereza Kounovská ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:0;
44:50
Jirková těsně před koncem beckhandem mimo branku
44:36
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Eliška Škvorová (8:3).
40:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Markéta Šporová z trestného střílení (6:3).
39:40
Vypior vyslala hezkou střelu od půlky hřiště, ale ještě se má od své kolegyně v lajně co učit
37:44
Hra se přelévá ze strany na stranu,
34:22
Hostující hráčka zaklekla proti střele kapitánky domácích a míček ji orazítkoval čelo, ale zvedá se a hra pokračuje
30:00
30:00
29:51
Spartu vstřelená branka očividně nakopla a dostaly domácí pod tlak, bohužel ho však nedokázaly zužitkovat
28:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Barbora Houšková, asistoval Nikol Vypior (5:3).
28:28
Houšková opět ukazuje své kvality a jak jinak než z půli hřiště uklízí balonek za záda golmanky domácích
27:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Simona Šebestová, asistoval Živa Valtová (5:2).
26:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Živa Valtová, asistoval Petra Vondráčková (4:2).
26:39
Slibnou standardní situaci na hranici velkého brankoviště domácí využívají
25:05
Kombinace Jirková-Houšková, kdy druhá jmenovaná střelou z první orazítkovala tyč. Domácí golmanka si očividně svou branku dobře postavila
23:19
23:19
Houšková uplatňuje své dlouholeté zkušenosti z ženské extraligy a velmi hezkou technickou střelou od půlky hřiště snižuje na rozdíl jediného gólu
21:47
Spartě se ani po několika pokusech nepodařilo dostat míček za záda domácí golmanky, která ale měla i trochu štěstí, když se poslední střela opřela o 2 ze 3 tyček její svatyně
16:47
Sparta nedokázala využít početní výhodu a ještě ke konci oslabení domácí hráčky zahrozily z protiútoku
15:00
15:00
V první třetině jsme mohli vidět ostřejší začátek, kdy si nedaly oba týmy nic zadarmo, avšak ke konci třetiny tempo dosti opadlo. Ale holky se nám slušně rozstřílely, za tolik střel by se nestyděl ani extraligový tým, hlavně z pohledu Panthers, které jich vysypaly 18 a Sparta - 11
15:00
14:47
Vyloučen hráč Petra Vondráčková družstva Panthers Praha B na 2 minuty za vysoká hokejka.