1:3
3:1
1:1
0:1
branky (asistence): 11:10 Eliška Buchalová (Noemi Knapová), 32:33 Eliška Buchalová, 32:55 Anna Miholová (Natálie Žídková), 36:59 Eliška Buchalová, 58:54 Eliška Buchalová (Denisa Dunajčáková)
branky (asistence): 00:34 Michaela Chobotská (Daniela Reindlová), 07:21 Liana Matěvosova (Karolína Vachušková), 07:44 Anna Válková (Michaela Chobotská), 39:12 Liana Matěvosova (Adéla Kramperová), 53:26 Lucie Chaloupková, 66:17 Karolína Vachušková (Liana Matěvosova)

IBK Hradec Králové - Tatran Střešovice 5:6p
12. Eliška Buchalová, 33. Eliška Buchalová, 33. Anna Miholová, 37. Eliška Buchalová, 59. Eliška Buchalová - 1. Michaela Chobotská, 8. Liana Matěvosova, 8. Anna Válková, 40. Liana Matěvosova, 54. Lucie Chaloupková, 67. Karolína Vachušková; rozhodčí: Lenka Jansová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2 + Lucie Košková 5:1; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Michaela Frühbauerová 32 - Tereza Humlová 33; po třetinách: 1:3, 3:1, 1:1, 0:1;
70:00
Komentář trenéra hostů: V současné chvíli je pro nás toto vítězství dosti důležité. Bylo vidět, že soupeřky si tento zápas užily a šly do utkání s plnou vervou. Soupeři přeji hodně štěstí a zdaru do sezóny. Děkuji holkám za dnešní výkon a soupeři za utkání!
70:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme odehrály výborný zápas. Děvčata musím pochválit za nasazení, a že ukázaly soupeřům z Prahy, že i v Hradci se hraje dobrý florbal. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
70:00
Střely v prodloužení 3:3
66:17
66:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Liana Matěvosova (5:6).
65:47
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
64:30
rozražený ret....
64:24
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 5 minut za sekání.
62:49
Přesilovka se odehrává převážně na polovině Hradce.
58:54
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Denisa Dunajčáková (5:5).
57:52
IBK má míč. Velká střelecká šance.
57:35
Tatran má vhazování u branky IBK.
57:11
Vyloučen hráč Lucie Chaloupková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:29
Diváci v hale skandují a vyžadují vyrovnání skóre...
53:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Chaloupková bez asistence (4:5).
50:35
Nasazení obou týmů je obrovské. Šance dát gól jsou na obou stranách vyrovnané.
40:00
40:00
Střely na branku: 14:12
40:00
39:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Adéla Kramperová (4:4).
36:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (4:3).
32:55
Timeout Tatran Střešovice
32:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Natálie Žídková (3:3).
32:33
20:00
20:00
Střely na branku: 9:13
20:00
11:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Noemi Knapová (1:3).
07:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Michaela Chobotská (0:3).
07:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Karolína Vachušková (0:2).
06:08
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Liana Matěvosova.
06:08
Vyloučen hráč Nikola Vitebská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
00:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská, asistoval Daniela Reindlová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Adéla Kramperová, Karolína Vachušková, Michaela Chobotská, Liana Matěvosova, Anna Válková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Michaela Frühbauerová; hráči v poli: Markéta Součková, Markéta Dohnalová, Ivana Kohoutová, Lucie Košková, Alena Vašáková