2:2
0:6
2:0
- : -
branky (asistence): 01:21 Oldřich Jireček (Jakub Lukáš), 02:48 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 50:21 Jakub Holovej, 58:32 Jiří Giptner
branky (asistence): 10:00 Martin Janeček (Tomáš Zubek), 13:04 Martin Janeček (Martin Vičánek), 20:40 Michal Kundrata (Tomáš Zubek), 26:20 Jaroslav Lovecký (Michael Kořének), 32:57 Martin Janeček, 35:52 Martin Janeček (Michal Kundrata), 37:51 Michal Kundrata (Martin Janeček), 38:43 Lukáš Chalabala

Florbal Chomutov - PANTHERS OTROKOVICE 4:8
2. Oldřich Jireček, 3. Daniel Kučera, 51. Jakub Holovej, 59. Jiří Giptner - 11. Martin Janeček, 14. Martin Janeček, 21. Michal Kundrata, 27. Jaroslav Lovecký, 33. Martin Janeček, 36. Martin Janeček, 38. Michal Kundrata, 39. Lukáš Chalabala; rozhodčí: Jiří Jelínek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Petr Apko 7, Jan Štěpánek 7 - Martin Vičánek 34; po třetinách: 2:2, 0:6, 2:0;
60:00
59:59
Dnešní utkání vyhrál zaslouženě tým Panthers Otrokovice po výkonu z druhé třetiny .
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 17 a Otrokovice 7
59:59
Komentář trenéra Michala Kvapila: Myslím si,že jsme viděli nádherné utkání, které se muselo diváků líbit. Jsem rád, že náš tým nenavázal na včerejší utkání, i když to na začátku utkání tak vypadalo. Po zlepšeném pohybu a výborné druhé třetině jsme si šli za vítězstvím. Děkuji soupeři za utkání a našemu týmu za bojovnost a nasazení.
59:59
Nejlepšími hráči utkání se stávají: Chomutov - Holovej Jakub a Otrokovice Janeček Martin
59:59
Komentář trenéra Martina Bociana: Velká škoda druhé třetiny, kdy jsme vypadli z koncentrace a přestali si plnit defenzivní povinnosti. Děkuju týmu za výkon v první a třetí třetině. Na něj musíme navázat v další práci, a to nejen v utkáních, ale i v tréninku. Věřím, že naše výkony půjdou pak ještě nahoru. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme klidnou cestu domů.
58:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner z trestného střílení (4:8).
58:32
Máme tady nařízené trestné střílení pro domácí tým za faul hráče Štěpánka Jiřího.
58:32
K trestnému střílení se postavil Jiří Giptner, který proměnil.
58:01
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28
Krásně Kučera na své půlce přešel přes dva hráče a přihrál Müllerovi, který z dálky zkoušel pozornost Vičánka. Ten byl připravený.
56:10
Hráči Otrokovic výborně brání.
55:19
Domácí hráči se posledních 48 vteřin usadili na útočné půlce, ale pořád mi tam chybí střela do branky.
55:01
Máme před sebou nejspíše posledních 5 minut utkání.
53:20
Domácí Lukáš byl úplně posledním hráčem a ztratil míček. K míčku se dostal hostující hráč, který běžel sám na Štěpánka, ale ten nemusel zasahovat, jelikož střela šla mimo branku.
52:12
Timeout Florbal Chomutov
50:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej bez asistence (3:8).
50:21
Nakonec domácí střílejí branku, ale mají před sebou kus práce.
48:45
Domácí hráči napadají velmi hluboko na útočné půlce. Není se čemu divit, čas jim velmi rychle utíká.
45:35
Jireček zakládal útok z obranné půlky, přihrával na Giptnera, který s míčkem se dostal na útočnou půlku a hned vrátil zpětnou přihrávkou na Jirečka, který nastřelil protihráče.
44:43
Domácí hráči přidali na obrátkách, ale pořádně se jim nevede vystřelit.
40:01
Domácí tým vystřídal brankaře. Ze hry odchází Apko Petr číslo 84 a do hry nastupuje Štěpánek Jan číslo 30.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po druhé třetině: Chomutov 6 a Otrokovice 10.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:43
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Chalabala bez asistence (2:8).
38:43
Chalabala běžel úplně sám na brankaře Apka. Střelou na levé rameno mu nedal vůbec šanci.
37:51
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Martin Janeček (2:7).
36:17
Po chybě hostujícího obránce běžela dvojice domácích Kučera a Halej osamocena na brakaře. První jmenovaný chtěl celou situaci vzít na sebe, ale trefil rameno hostujícího brankaře.
36:15
Druhá třetina je přímo v režii Otrokovic.
35:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (2:6).
35:32
Hostující hráči jsou na míčku a domácí hráči jim ho nemohou vzít.
34:45
Otrokovice mají více ze hry. Domácí hráči dělají časté chyby v rozehrávce.
33:01
Obě mužstva hrají v plném počtu.
32:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (2:5).
31:02
Máme k vidění hru 4 na 4.
31:01
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
31:01
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
30:01
Hostující tým je v této části utkání aktivnějším týmem.
29:59
Dnešní utkání ve sportovní hale sleduje 50 diváků.
26:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Michael Kořének (2:4).
25:01
Máme za sebou 5 minut druhé třetiny ve které byla na začátku k vidění branka Otrokovic, ale dále jenom mnoho nepřesností ze obou stran. Hosté přidali více na pohybu.
20:40
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Tomáš Zubek (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: Chomutov 15 a Otrokovice 6.
19:01
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:19
Domácí Halej krásnou přihrávkou našel Bernase, který si naběhl mezi dva obránce. Ten se snažil o rychlou střelu, ale brankař Vičánek byl znovu na svém místě.
16:14
Hosté hrají v plném počtu.
14:15
Máme k vidění první přesilovou hru v dnešním utkání pro domácí tým.
14:14
Vyloučen hráč Viktor Solanský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
13:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Martin Vičánek (2:2).
10:01
Tak jenom jsem dopsal info o jedné střele na branku a druhá střela hostů končí v síti domácí branky.
10:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Tomáš Zubek (2:1).
09:01
Máme za sebou 9 minut utkání a domácí celek je aktivnější. Napovídá tomu počet střel na branku, kterou domácí ohrozili 9 krát a hosté pouze jednou.
06:20
Teď se dostával do střelecké šance domácí Giptner, ale na brankaře Vičánka si nepřišel.
05:25
Máme tady první střelu hostů, kterou na brankaře Apka vyslal Janeček. Apko byl připravený.
04:40
Hned od začátku se hraje ve vysokém tempu.
02:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (2:0).
02:35
Po vstřelené brance se domácí hráči snaží být ještě aktivnější.
01:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jakub Lukáš (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrávají hostující hráči a domácí hráči se snaží rychle napadat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Martin Janeček, Jakub Zdražil, Tomáš Zubek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Petr Apko; hráči v poli: Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera
00:00
Obě zahajovací lajny jsou připravené na zahajovací buly.
00:00
Krásné odpoledne ze sportovní haly v Chomutově, kde se za malou chvilku odehraje utkání mezi týmy Florbal Chomutov a Panthers Otrokovice.