- : -
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 38:33 Ivan Zajíc (Patrik Seevald), 51:50 Robin Macek
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 13:28 Šimon Kuczera (Jakub Mendrek), 17:18 Dominik Klimscha (Jan Křiva), 44:43 Šimon Kuczera (Filip Čonka-Skyba)

Florbal Vsetín - FBC OSTRAVA 2:3
39. Ivan Zajíc, 52. Robin Macek - 14. Šimon Kuczera, 18. Dominik Klimscha, 45. Šimon Kuczera; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Martin Pinďák 27 - Jakub Klobučník 12; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra FBC OSTRAVA: Jsem velmi nespokojen s profesionálním výkonem našich hráčů a přístupem ke kolektivnímu sportu. Dnešní výkon bych zařadil do kategorie sci-fi. Chtěl bych poděkovat soupeři za perfektní výkon na hřišti a děkujeme za utkání.
59:59
Komentář trenéra FLORBAL VSETÍN: Chtěl bych poděkovat všem hrářům. Věděli jsme proti komu stojíme a podle toho jsme přizpůsobili taktiku. Bohužel Ostrava byla o ten gól štastnější. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Máme tady konec utkání, ve kterém vítězí Fbc Ostrava, která poněkud překvapivě vyhrála pouze 3:2. Domácí celek se nemá za co stydět se svou předvedenou hrou.
59:48
Vsetín má poslední šanci, avšak rozehrávku má Ostrava
59:47
Timeout Florbal Vsetín
59:10
Hostující tým má míček pod kontrolou a snaží se zápas dohrát v klidu, což se domácím nelíbí a neustále se snaží napadat rozehrávku.
55:15
Hosté tlačí vsetínské hráče, ale domácí celek padá do střel ostravských hráčů, kterým se zatím nepodařilo prolomit blok.
53:30
Fanoušci ženou svůj tým k vyrovnání utkání!!
51:52
A je tady druhý gól domácích! Nádherná akce Robina Macka, který nekompromisně zavěsil bekhendem pod víko a snižuje stav utkání na 2:3
51:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek bez asistence (2:3).
48:10
Domácí opět pod velkým tlakem zůstávají pouze na vlastní půlce.
44:44
Ostravští se dostávají opět do dvoubrankového vedení.
44:43
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Filip Čonka-Skyba (1:3).
43:10
Domácí tým se nevzdává a i oni se dostávají do slibných šancí.
42:20
Fanoušci podporují domácí celek, který zatím nepouští Ostravu do velkých šancí.
40:00
40:00
39:59
Máme za sebou druhou třetinu, kterou překvapivě vyhrál domácí tým 1:0. Hosté si tvořili šance každou chvíli avšak branku se jim nepodařilo vstřelit.
38:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Patrik Seevald (1:2).
38:33
A je to tady! Po standartní šanci sice domácí branku nedali, ale po nahrávce Patrika Seevalda proměnil šanci Ivan Zajíc.
36:40
Další šance domácích! Ovšem opět neúspěšná střela Tomáše Březíka. Domácí se aspoň na chvíli vymanili z tlaku hostů.
35:25
První šanci na straně domácích nevyužívá Michal Žůrek, který po nahrávce Robina Macka branku "přehodil".
33:20
Od začátku druhé třetiny zažívá domácí tým "ostravský kolotoč".
29:20
Ostrava si vytváří neustále nějaké šance a domácí tým v této třetině do hry zatím nepustila
26:10
Domácí se dostávají k míčku pouze po chybných přihrávkách hostujícího týmu.
24:13
Míček je stále na ostravských hokejkách a Vsetín zatím úspěšně brání.
21:55
Ostrava zatím nepustila vsetínské k míčku a hra je převážně v obranném pásmu domácích.
20:00
20:00
17:18
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Jan Křiva (0:2).
17:18
Po rychlé rozehrávce zvyšuje Ostrava po krásné střele od půlky stav utkání na 0:2
15:20
Hostující tým dostává vsetínské pod tlak, ale branka z jejich tlaku zatím nepadla.
13:28
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Jakub Mendrek (0:1).
13:28
A máme tu první gól extraligové Ostravy! Vsetínská pětka se nestihla vrátit včas a hosté toho využili.
11:30
Oba celky již měly pár slibných šancí, ale oba týmy drží golmani a zodpovědná obrana.
10:35
Vsetínská hala přivítala velký počet florbalových nadšenců.
09:30
Ostrava napadá Vsetínskou rozehrávku, domácí ovšem tlak zvládají.
08:55
Hra se přesouvá ze strany na stranu, domácí si vytvořili pár slibných šancí, avšak zatím neúspěšné.