2:4
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 26:11 Michaela Vavrochová (Dominika Kračunová), 41:09 Michaela Vavrochová, 46:15 Barbora Nosková (Markéta Černá)
branky (asistence): 11:57 Kristýna Jarešová (Jessica Zlámalová), 19:36 Hai Ly Nguyenová (Lucie Semeráková), 40:30 Eliška Císařová (Michaela Heráková), 43:38 Andrea Kadidlová (Hai Ly Nguyenová), 49:30 Kristýna Andrlová (Michaela Neubergerová), 52:10 Michaela Neubergerová (Estera Vehar)

FBC Texas - FBŠ Bohemians 3:6
27. Michaela Vavrochová, 42. Michaela Vavrochová, 47. Barbora Nosková - 12. Kristýna Jarešová, 20. Hai Ly Nguyenová, 41. Eliška Císařová, 44. Andrea Kadidlová, 50. Kristýna Andrlová, 53. Michaela Neubergerová; rozhodčí: Martina Linhartová - Martin Pavlík; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 10 - Jitka Omelková 11; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:4;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (L. Hrma)Nejprve bych chtěl říct, že jsem moc pyšný na svůj tým a chtěl bych pochválit všechny hráčky, které dokázaly udržet celý zápas krok se soupeřem. Nicméně sezona dále pokračuje. Z naší strany je škoda nevyužitých šancí a přesilovek, mohlo to být napínavější. Gratulujeme soupeři k postupu a přejeme hodně štěstí v dalším kole. Děkujeme pořadatelům a divákům za podporu.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (T.Grigar): Jsme rádi, že jsme splnili předzápasové cíle. Hra šla postupně nahoru a ve třetí třetině jsme ukázali kvalitu. Hráčky širšího kádru dostaly dostatek prostoru, aby ukázaly co v nich je. Děkujeme soupeři za hezký a aktivní zápas a přejeme mu hodně štěstí do jeho soutěže.
60:00
Střely ve třetí třetině: Texas - 8, Bohemians - 6
60:00
59:59
Utkání nám končí a předpoklady se naplnily, domácí hráčky však ostudu neudělaly. Gratulujeme Bohemians k postupu do dalšího kola.
58:40
Aktivní Péťa Hnátová teď vytvořila šanci pro svou spoluhráčku, ta však pohrdla.
57:00
Poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:27
Trochu klidnější pasáž utkání, o vítězi je zdá se rozhodnuto..
52:58
Eliška Reischlová ve skvělé šanci, ale nechala pouze vyniknout Mácu Kolaříkovou.
52:10
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Michaela Neubergerová, asistoval Estera Vehar (3:6).
52:10
Bohemka se ujímá otěží utkání po dalším gólu, tentokrát z hole Míši Neubergerové.
49:30
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Michaela Neubergerová (3:5).
49:30
Parádní rána do bližšího vinglu od Kristýny Andrlové a Bohemka má opět navrch.
47:35
Míša Blovská z otočky mimo tři tyče.
46:15
Branku družstva FBC Texas vstřelil Barbora Nosková, asistoval Markéta Černá (3:4).
46:15
A představení nekončí! Parádní akce a na jejím konci nekompromisní bomba nad nohu od Báry Noskové!
46:00
Stačily necelé 4 minuty a viděli jsme stejně branek jako za předchozích 40. Teď se však zápas trochu uklidnil.
43:38
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Hai Ly Nguyenová (2:4).
43:38
Andy Kadidlová nedala gólmance šanci a neskutečným věšákem vrací hostům dvougólový náskok.
41:09
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová bez asistence (2:3).
41:09
Míša Vavrochová utekla všem a vrací utkání opět do jednogólového manka.
40:30
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová, asistoval Michaela Heráková (1:3).
40:30
A situaci Texasu hned v úvodu komplikuje Eliška -Císařová, když její tečovaná střela zapadla do sítě.
39:59
Konec druhé třetiny a zápas je stále o jedné šanci.
39:45
A ani tentokrát jsme se nedočkali přesilovkové branky..
37:45
Vyloučen hráč Hai Ly Nguyenová družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:45
A další vyloučení, na trestnou míří opět zeleno-bílý dres.
37:18
A přestál ho až do konce.
37:06
I Texas zvládá své oslabení velmi dobře.
35:18
Vyloučen hráč Jana Kadlecová družstva FBC Texas na 2 minuty za držení.
35:18
Tak i Bohemka si střihne přesilovku, domácí kapitánka prý někoho držela a už odpočívá na trestné.
33:09
Zápas nám vesele plyne a téměř se nepřerušuje.
30:56
Ani napotřetí to Texasu nevyšlo...
28:56
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
28:56
Kristýna Andrlová si jde odpočinout na trestnou lavici.
28:22
Míša Blovská nepochopitelně selhala v jasné příležitosti v ponechané výhodě.
26:11
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Dominika Kračunová (1:2).
26:11
A z ničeho nic tu máme drama! Michaela Vavrochová se nadvakrát prosadila na malém brankovišti a snižuje na rozdíl jediného gólu.
22:57
Máca Kolaříková neskutečně vytáhla jasný gól.
21:35
Dřevorubecká vložka v podání Barbory "Sekeráš" Noskové.
20:01
Začala nám druhá třetina této strhující podívané! Těšme se co nám přichystá.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Texas - 3, Bohemians - 7
20:00
19:36
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Hai Ly Nguyenová, asistoval Lucie Semeráková (0:2).
19:36
Tak přece! Hostující hráčky dotlačily kuličku do sítě a oslavují navýšení vedení. Štastnou střelkyní označena Hai Ly Nguyen.
19:13
Máca Kolaříková drží svůj tým.
18:30
První třetina se chýlí ke konci a vypadá to, že se další branky v této části hry už nedočkáme.
16:15
Divákům začíná ukazovat své umění i italská posila Giulia Nardi. Zatím bez většího nebezpečí pro texaskou svatyni.
14:25
Další pěkná akce Jessicy Zlámalové, tentokrát bez gólové tečky.
11:57
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Jessica Zlámalová (0:1).
11:57
První větší zaváhání texaské obrany a Bohemka nekompromisně trestá. Jessica Zlámalová vypressovala za bránou míček a předložila do jasné šance Kristýně Jarešové, která nezaváhala a otvírá účet dnešního utkání.
10:15
Na zemi zůstala ležet kapitánka Veronika Radová a bohužel opouští hřiště jen za podpory svých spoluhráček a vypadá to na problém s kotníkem. Doufejme, že bude v pořádku.
09:48
Závar před bránou hostí neznamenal nakonec žádné větší ohrožení.
09:14
A vzápětí trefuje boční síť.
08:58
Eliška Císařová jen těsně míjí bránu.
06:03
A první větší zákrok Mácy Kolaříkové, která dnes prožívá lehce vzpomínkové utkání vzhledem k své zeleno-bílé minulosti.
05:42
Ale trénink oslabení zatím hostům vychází a i druhé oslabení přestály v klidu.
03:42
Vyloučen hráč Denisa Pechánková družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
03:42
Bohemians zřejmě potřebují potrénovat oslabení, jinak si jen těžko obhájí svůj vstup do utkání.
02:23
Bohemka se bez větších problémů ubránila a budeme pokračovat opět v plném počtu hráček.
00:23
Vyloučen hráč Eliška Nová družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
00:23
Texas teď přimáčkl Bohemku k bráně i když se na hřišti pohybovalo hned 6 klokanek. To však neuniklo ostřížímu zraku domácího trenéra Hrmy a po chvíli protestování se dočkal uznání tohoto přestupku i ze strany rozhodčích.
00:14
První zakončení domácích, hodně na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martina Linhartová a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Eliška Reischlová, Kristýna Jarešová, Michaela Heráková, Jessica Zlámalová, Michaela Neubergerová
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Miroslava Nováková, Michaela Blovská, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Veronika Bašová
00:00
Vítejte u online přenosu ze 3.kola Poháru České pojišťovny. "Domácí" Texas přivítá v hale na Děkance "hosty" z Bohemky. Kdo zvítězí v této bitvě se dozvíme už za pár hodin! Napodobí texaské bojovnice včerejší senzace z poháru mužů, nebo si favorizované klokanky postup pohlídají?