0:6
3:2
0:5
- : -
branky (asistence): 20:00 Ondřej Navrátil (Jakub Hradecký), 25:29 Aleš Tůma (Mario Cedrych), 34:41 David Novák (Jan Hála)
branky (asistence): 00:16 Vojtěch Ježek (Jan Pícha), 01:04 Lukáš Nekola (Dan Moravec), 06:18 Jan Bauman (Adam Havránek), 07:02 Jan Pícha (Vojtěch Ježek), 10:01 Matěj Boček (Jakub Boček), 13:42 Jakub Renčín (Matěj Boček), 24:45 Jakub Boček (Jakub Renčín), 30:15 Jakub Boček (Jakub Renčín), 41:31 Daniel Ludvík (Lukáš Nekola), 45:40 Jakub Boček (Matěj Boček), 49:57 Jakub Renčín (Jakub Boček), 51:51 Jakub Votruba, 52:14 Filip Neklan (Jakub Nachtmann)

Florbalová akademie MB - BLACK ANGELS 3:13
21. Ondřej Navrátil, 26. Aleš Tůma, 35. David Novák - 1. Vojtěch Ježek, 2. Lukáš Nekola, 7. Jan Bauman, 8. Jan Pícha, 11. Matěj Boček, 14. Jakub Renčín, 25. Jakub Boček, 31. Jakub Boček, 42. Daniel Ludvík, 46. Jakub Boček, 50. Jakub Renčín, 52. Jakub Votruba, 53. Filip Neklan; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:6; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Luděk Horáček 13, Petr Bárta 10 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 0:6, 3:2, 0:5;
60:00
57:29
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:57
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
54:57
Vyloučen hráč Patrik Rokos družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
52:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jakub Nachtmann (3:13).
51:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Votruba bez asistence (3:12).
49:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (3:11).
45:41
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Bárta družstva Florbalová akademie MB
45:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (3:10).
42:03
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení.
41:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Lukáš Nekola (3:9).
40:00
40:00
38:03
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil David Novák.
38:03
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (3:8).
33:54
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (2:8).
25:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Mario Cedrych (2:7).
24:45
20:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Jakub Hradecký (1:6).
20:00
20:00
19:33
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
17:00
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
13:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (0:6).
11:42
Vyloučen hráč Ondřej Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (0:5).
07:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Vojtěch Ježek (0:4).
06:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Adam Havránek (0:3).
01:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Dan Moravec (0:2).
00:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jan Pícha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Hněvkovský, Štěpán Čejka, Lukáš Nekola, Dan Moravec, Martin Halama
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Albert Vocel, Jan Hála, Aleš Tůma, David Novák, Patrik Rokos