1:7
1:1
3:3
- : -
branky (asistence): 17:41 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 26:35 Petr Novotný (Štefan Nagy), 48:43 Ondřej Vavro (Jakub Černý), 59:34 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek), 59:50 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek)
branky (asistence): 01:19 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček), 04:13 Ondřej Kopp (Vojtěch Bernas), 10:07 Petr Pastor (Marek Pačmag), 13:57 Jakub Štěrba (Ondřej Bejček), 14:32 Vojtěch Bernas (Aleš Trávníček), 16:08 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 19:05 Petr Linc (Ondřej Šarša), 35:27 Petr Linc (Petr Pastor), 51:52 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 54:14 Petr Linc (Lukáš Fiala), 54:36 Ondřej Šarša (Marek Pačmag)

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 5:11
18. Miroslav Šnajdr, 27. Petr Novotný, 49. Ondřej Vavro, 60. Miroslav Šnajdr, 60. Miroslav Šnajdr - 2. Jakub Štěrba, 5. Ondřej Kopp, 11. Petr Pastor, 14. Jakub Štěrba, 15. Vojtěch Bernas, 17. Vít Andrle, 20. Petr Linc, 36. Petr Linc, 52. Petr Pastor, 55. Petr Linc, 55. Ondřej Šarša; rozhodčí: Karel Kotyza - Václav John; vyloučení: 4:7 + Aleš Trávníček 10; využití: 3:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Pavel Novotný 9, Daniel Váradi 3 - Ondřej Trhlík 34; po třetinách: 1:7, 1:1, 3:3;
60:01
Komentář hostujícího trenéra Martina Bociana: Dneska jednoznačně rozhodla první třetina. Od druhé domácí zvýšili tlak, ale my jsme si dobře pohlídali náskok. Děkujeme soupeři za utkání a divákům,kteří vytvořili skvělou kulisu.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Dneska vyhrál tým, který chtěl vyhrát oproti nám, kteří jsme se na zápas vykašlali. Omlouváme se divákům a za čtrnáct dní věřím se jim dvakrát výhrou odměníme. Gratuluji soupeři a přeji mu ať si užije zápasy s elitou a využije nasbírané zkušenosti v další fázi sezóny.
60:00
59:59
Střely na branku: 14-4
59:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Macek (5:11).
59:34
58:58
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
58:06
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:06
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Klápa dnes nemá svůj den. opět zahodil vyloženou šanci
55:18
Utkání už se spíše jen dohrává. O vítězi je rozhodnuto
54:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Marek Pačmag (3:11).
54:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Lukáš Fiala (3:10).
53:50
Brož skvělým obranným zákrokem vytáhl jasný gól
51:53
Hosté bleskově dvojnásobnou přesilovku využívají
51:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (3:9).
51:29
Timeout Florbal Chomutov
51:29
Vyloučen hráč Miroslav Horký družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
50:17
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
48:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Jakub Černý (3:8).
46:02
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
46:02
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva Florbal Chomutov na 10 minut za nesportovní chování.
46:02
Vyloučen hráč Aleš Trávníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:30
Klápa trefuje tyč
44:40
Nebezpečně pálil Černý, Trhlík připraven
43:18
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
37:58
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
36:35
Dnešní utkání sleduje 145 diváků
35:28
Chomutovu to tam dnes opravdu padá. Linc chytře odrazil balonek o domácího gólmana
35:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Pastor (2:8).
35:00
Domácí jsou kompletní
33:00
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
31:11
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
29:45
Domácí jsou teď mnohem aktivnější. Zatím se však trápí v koncovce
26:36
Novotný skvěle tečoval Nagyho střelu. Trhlík neměl šanci
26:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Štefan Nagy (2:7).
20:01
V první třetin domácí neměli nárok. V kabině byl určitě pořádný průvan tak uvidíme jestli to pomůže
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 14-13
19:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (1:7).
18:45
Probíhají poslední dvě minuty prní třetiny
17:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (1:6).
16:38
Domácí vůbec nestíhají. Chomutov si z nich dělá trhací kalendář
16:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (0:6).
14:32
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
14:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Aleš Trávníček (0:5).
14:32
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
13:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Bejček (0:4).
10:36
Hosté jsou zatím jednoznačně nebezpečnějí. Domácí se nemohou dostat ke své hře z posledních zápasů
10:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Marek Pačmag (0:3).