2:0
4:1
- : -
TJ Znojmo
branky (asistence): 12:55 Matěj Hronek (Patrik Fabián), 37:44 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 39:38 Patrik Fabián, 40:47 Jan Vojtíšek (Jaroslav Řeháček), 42:25 Martin Nagy (Jaroslav Řeháček), 55:23 Marek Fuchs, 58:56 Jakub Andrle
TJ Znojmo
branky (asistence): 03:54 Pavel Palát (Karel Virgl), 57:32 Petr Čihal

FBŠ Hattrick Brno - TJ Znojmo 7:2
13. Matěj Hronek, 38. Marek Fuchs, 40. Patrik Fabián, 41. Jan Vojtíšek, 43. Martin Nagy, 56. Marek Fuchs, 59. Jakub Andrle - 4. Pavel Palát, 58. Petr Čihal; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Filip Kejík 21 - Jiří Skácelík 11, Jan Hándl 6; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Nejlepší výkon v sezóně. Soupeři jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem. Ve třetí třetině jsme ukázali vyzrálý výkon a zaslouženě jsme vyhráli.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jana Šťastníka: Dneska není příliš co hodnotit. Spousta chyb a nekvalita ve chvíli kdy byl zápas vyrovnaný, na dvě branky nikdy nevyhrajeme... Nedá se nic dělat musíme bojovat do doby, než to prostě zlomíme. Děkuji našim divákům, že vážili cestu v pracovní den a vytvořili nám zde domácí atmosféru. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
59:20
Probíhá poslední minuta zápasu.
58:56
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jakub Andrle bez asistence (7:2).
58:36
Hattrick nyní ukázal krásnou souhru, ale v rohu soupeře nakonec ztratil míček.
57:32
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Petr Čihal bez asistence (6:2).
55:23
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs bez asistence (6:1).
55:23
Fuchs využil prázdné brány Znojma a s přehledem zakončuje.
54:46
Fabián zkoušel střelu přes celé hřiště do prázdné brány, ale minul.
54:09
Znojmo nyní marně dobývá bránu Hattricku.
53:03
Znojmo zkouší hru v šesti.
52:18
Dnešní utkání sleduje 130 diváků.
51:47
Fuchs promarnil dobrou příležitost, ale Brno je stále na míčku.
50:21
Znojmo začíná napadat Hattrick, ale domácí si zatím dokáží poradit s rozehrávkou.
47:28
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo na 2 minuty za sekání.
44:44
Zmatek před bránou ukončil až faul na Fabiána.
43:17
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:25
Timeout TJ Znojmo
42:25
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jaroslav Řeháček (5:1).
42:25
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Hándl družstva TJ Znojmo
42:25
Další výborně mířená střela na vzdálenější tyč.
40:58
Vojtíšek krásně vystřelil nad Skácelíkova rameno.
40:47
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Jaroslav Řeháček (4:1).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině jsou 7:5 pro Hattrick.
40:00
39:38
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Patrik Fabián bez asistence (3:1).
39:38
Tišnovský odchovanec Patrik Fabián neskutečně přeloboval Skácelíka a zvyšuje na 3:1.
39:06
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:14
Brom se krásně prosmykl mezi dvěma obránci Znojma a krásně nahrál Fuchsovi, který zakončil na vzdálenější tyč.
37:44
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (2:1).
35:04
Kejík výborně chytil střelu Salavy, který zkusil Kejíkovu pozornost.
33:49
Utkání se přiostřuje, začíná být čím dál tím více faulů.
32:50
Trestné střílení družstva TJ Znojmo neproměnil Martin Pánek.
32:50
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
32:50
Pánek zkusil vystřelit, střela trefila pouze hruď Chrásta.
32:00
Máček nyní výborně uklidnil hru a Hattrick může založit nový útok.
31:22
Hattrick má příležitosti, ale skoro každá jejich střela končí za mantinelem.
29:21
Znojmo posílá nebezpečné nahrávky přes střed, ale zatím nedokázali vystřelit tak, aby střelu Kejík nemohl chytit.
28:04
Čihal dostal dobrou nahrávku na velké brankoviště, ale na poslední chvíli ho zastavil Vojtíšek.
27:27
Medek krásně prošel hřiště, ale jeho střelu chytil maskou brankář Skácelík.
24:01
Hronek dobře zrychlil a nahrál Fuchsovi, ten měl, ale těžkou práci a skákavý míček netrefil.
22:18
Druhou část začali oba týmy v poklidném tempu.
20:00
20:00
Střely po první třetině jsou 7:11 pro Znojmo.
20:00
19:41
Hattricku se nedaří ohrozit bránu Znojma a hosté znovu útočí.
19:20
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:09
Zmatek před bránou Hattrick skončil výhozem Kejíka na polovinu soupeře.
13:05
Fabián si hravě poradil s obráncem a hezkou nahrávkou našel Hronka, který nekompromisně zakončil.
12:55
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Patrik Fabián (1:1).
11:48
Rychlý protiútok Znojma mohl proměnit Palát, ale minul míček.
10:36
Na dnešním zápasu je vidět, že Hattrick nehraje s klidem na balónku, a tak většinu času útočí spíše Znojmo.
09:26
Po chybě Vojtíška mohlo Znojmo jít do rychlého protiútoku, ale Houbal se stihl vrátit.
07:51
Hattrick si dlouho nahrával míček na půlce, a to se jim nevyplatilo, Znojmo má míček a může útočit.
03:54
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil Pavel Palát, asistoval Karel Virgl (0:1).
03:54
Palát dobře trefil skákající míček a Kejík tuto střelu nečekal.
03:33
Znojmo zatím dobře brání jejich oslabení a Hattricku se nedaří vstřelit branku.
02:54
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo na 2 minuty za bránění ve hře.
01:47
Fuchs měl nyní dobrou příležitost na středu, ale jeho střela skončila za mantinelem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Martin Pánek, Tomáš Kucharič, Jiří Salava, Jakub Procházka, Daniel Krejčíř
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček