0:0
- : -
branky (asistence): 14:03 Kryštof Berger (Jan Večerka)

FBC ZŠ Uničov - Fbc Excalibur Šternberk 0:1
15. Kryštof Berger; rozhodčí: Martin Fráňa - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hublar ? - Jan Vorálek ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0;
45:00
42:31
Timeout FBC ZŠ Uničov
37:53
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině: domácí 4, hosté 5
27:56
POZOR! Pudink je určen k rychlé konzumaci, když pudink nejíte, začne tuhnout a to pak není moc dobré..
20:58
Postup přípravy receptu: Do hrníčku si nalijeme mléko (čtvrt hrnku). Do hrníčku s mlékem vysypeme obsah sáčku a pořádně promícháme vidličkou. Do hrnce si nalijeme zbytek mléka a dáme do něj cukr. Mléko s cukrem pomalu mícháme, aby se nám neudělaly škraloupy. Až se mléko začne vařit, nalijeme mléko s pudinkem do hrnce a rychle mícháme. Když je pudink hotový, tak si přichystáme poháry nebo misky a naspod nádoby si dáme pár piškotů, potom na piškoty nalijeme pudink. Můžeme podávat.
15:58
Vzhledem k průběhu utkání, ve kterém zatím padla pouze jedna branka, přidáváme velmi chutný recept na Pudink s piškoty! Suroviny: 500 ml mléka, 1 sáček s obsahem prášku na přípravu pudinku, cukr a piškoty Nachystejte si vše potřebné, za pět minut pokračujeme ve vaření!
15:01
Pan rozhodčí Kroupa dopil své kafe. Můžeme hrát!
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: domácí 5, hosté 6
14:30
Pohled do zákulisí: Zapisovateli právě křupl kloub prostředníčku pravé ruky!
14:03
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Kryštof Berger, asistoval Jan Večerka (0:1).
07:53
Vyloučen hráč Michal Dohnal družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
05:12
Vyloučen hráč Kryštof Berger družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.