1:3
3:2
3:0
- : -
branky (asistence): 05:27 Jan Kolář (Matěj Čermák), 28:54 Jan Linhart (Ivan Pergler), 29:01 Marek Veselý (Vilém Kavan), 29:06 Matěj Čermák (Martin Remeš), 48:21 Petr Tlapa, 52:37 Vilém Kavan (Petr Tlapa), 56:20 Daniel Riley (Lukáš Veber)
branky (asistence): 07:36 Tomáš Kotačka (Oliver Gold), 08:58 Georgios Tzimas, 14:23 Tomáš Kotačka (Ondřej Lorenc), 38:18 Georgios Tzimas (Dominik Hude), 39:52 Georgios Tzimas

ACEMA Sparta Praha UNYP - itelligence Bulldogs Brno 7:5
6. Jan Kolář, 29. Jan Linhart, 30. Marek Veselý, 30. Matěj Čermák, 49. Petr Tlapa, 53. Vilém Kavan, 57. Daniel Riley - 8. Tomáš Kotačka, 9. Georgios Tzimas, 15. Tomáš Kotačka, 39. Georgios Tzimas, 40. Georgios Tzimas; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Filip Čermák 14, Patrik Zítka 10 - Jakub Flek 12, Jaroslav Šlagor 2; po třetinách: 1:3, 3:2, 3:0;
60:04
Komentář trenéra domácích (Jaroslav Berka): Vyrovnaný zápas, kdy jsme v první polovině hodně naivně bránili. Od půlky zápasu se to zlepšilo a zlepšenou hrou v defenzivě jsme dokázali zápas otočit. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
60:03
Komentář trenéra hostů (David Kyzlink): Spartě stačilo těžit z našich chyb, kterých jsme jim nabídli hodně. Bohužel jsme opakovaně neproměňovali situace, kdy jsme šli sami na golmana. Gratuluji domácím k výhře.
60:02
Nejlepšími hráči utkání se stávají: Martin Remeš (ACEMA Sparta Praha UNYP) a Georgios Tzimas (itteligence Bulldogs Brno).
60:01
Střely celkem: ACEMA Sparta UNYP - 21, itteligence Bulldogs Brno - 29
60:00
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta UNYP - 12, itteligence Bulldogs Brno - 10.
60:00
59:56
Remeš netrefuje prázdnou bránu.
59:24
Zítka opět skvěle.
58:38
2 na 2. Brno bez brankáře, ale jeden z bránících hráčů výborně zblokoval střelu Sparty.
57:59
Brno to zkouší v šesti.
56:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Lukáš Veber (7:5).
56:20
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva itelligence Bulldogs Brno
56:20
A jak se říká: nedáš, dostaneš. Sparta dává další gól.
56:13
Tyčka zachránila Spartu před vyrovnáním! Ani ze standardní situace, která následovala, Brno nic nevymyslelo.
55:51
Mutínský se zakončením moc otálel. Míček si zpracoval, mezitím se stihli vrátit obránci Brna a jeho střela letěla pouze kamsi za mantinel.
54:59
Zítka si připisuj další zákrok. Míček vyráží do rohu.
54:31
Kavan mizí za mantinelem. Souboj v podání brněnského hráče byl čistý.
53:56
Lorencovu střelu z dálky Zítka v pohodě chytá do rukou.
52:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Petr Tlapa (6:5).
52:37
Vzápětí ale domácí střílí gól a jdou opět do vedení.
52:15
Sparta přesilovku nevyužívá.
51:45
Situaci 3 na 2 vyřešila Sparta výborně, ale Flek se vytáhl ještě lepším zákrokem a úpravu skóre nepřipouští.
50:47
Veselý trefuje jen boční síťku Flekovy brány.
50:29
Riley střílí nepřesně. Míček končí za mantinelem.
50:15
Vyloučen hráč Georgios Tzimas družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:15
Přesilovku si tentokrát zahrajou domácí.
49:41
Domácí jsou více na míčku. Nejprve projel míček skrz brněnské brankoviště. K míčku se ale nikdo nedostal. Poté přišla střela, která letěla mimo.
49:06
Mutínský pálí z levé strany, Flek vyráží paží za mantinel.
48:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa bez asistence (5:5).
48:21
Tlapa čistě odebral míček na brankovišti jednomu z brněnských hráčů a trefuje růžek brány hostů. Je vyrovnáno.
47:12
Zítka si na druhé straně připisuje další zákrok.
47:02
Pergler ve velké šanci přestřeluje.
45:59
Vyloučen hráč Adam Šimek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:45
Sparta málem skórovala ve vlastním oslabení.
41:59
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 5, itteligence Bulldogs Brno - 12.
40:00
39:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Georgios Tzimas bez asistence (4:5).
39:52
V pořadí třetí přesilovku Brno využívá.
39:30
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra rukou.
39:30
Další přesilovka pro Bulldogs. Linhart si jde odpočinout za hru rukou.
38:18
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Georgios Tzimas, asistoval Dominik Hude (4:4).
38:18
Hude našel před bránou osamoceného Tzimase, ten nedává Čermákovi nejmenší šanci.
37:14
Lorenc to zkoušel z dálky. Čermák chytá do rukou.
36:15
Hude proti Čermákovi. Úspěšnější sparťanský brankář.
35:00
Obrana Brna si připisuje další zákroky.
34:20
Remeš to zkoušel ze středu, obrana Brna pozorná.
34:10
Hude srazil k zemi vlastního brankáře.
33:08
Veberovu střelu vyráží Flek za bránu.
30:50
Čermák teď chytil jasný gól. Stráský střílel po krosové přihrávce do prázdné brány a sparťanský golman předvedl tygří skok a míček vyrazil mimo.
30:30
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:30
Bulldoci mají šanci snížit. Horák zahrál vysokou hokejkou a odpočine si na trestné lavici.
29:06
Timeout itelligence Bulldogs Brno
29:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Martin Remeš (4:3).
29:06
Tomu se říká obrat! Čermák se trefuje parádní střelou ze vzduchu a Sparta jde do vedení!
29:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Vilém Kavan (3:3).
29:01
A další gól! Dobře rozehraná standardka, a Veselý vyrovnává.
28:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Linhart, asistoval Ivan Pergler (2:3).
28:54
Pergler našel na středu volného Linharta, který snižuje stav utkání.
25:58
Také Sparta svou přesilovou hru nevyužila.
25:39
2 na 1 v podání Brna. Riley blokuje. Na druhé straně z protiútoku Veselý. Flek předvádí fantastický zákrok.
23:58
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
23:58
Také Sparta si zahraje přesilovku. Uvidíme, zda si s ní poradí lépe než Brno.
23:08
Čermák předvedl další pěkný zákrok.
21:20
Střela Stráského letí mimo.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP - 4, itteligence Bulldogs Brno - 7.