4:2
4:4
3:2
- : -
branky (asistence): 08:28 Ivan Pergler (Vilém Kavan), 09:06 Jiří Mutínský (Filip Tlapa), 09:26 Lukáš Kovařík (Vilém Kavan), 11:21 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 20:39 Jiří Horák (Daniel Riley), 22:59 Daniel Riley (Ivan Pergler), 37:54 Martin Remeš, 38:49 Jiří Mutínský (Jan Linhart), 51:41 Adam Šimek (Filip Tlapa), 59:11 Ivan Pergler (Vilém Kavan), 59:18 Ivan Pergler (Martin Remeš)
branky (asistence): 16:41 Matyáš Velc (Dalibor Vlášek), 18:48 Matyáš Velc, 25:20 Lukáš Čubirka (Adam Ruprich), 30:22 Matyáš Velc (Lukáš Kašpar), 31:37 Tomáš Kučera (Michal Urban), 39:09 Matyáš Velc (Ondřej Erbs), 41:21 Matyáš Velc (Johan Liebich), 46:01 Matyáš Velc (Lukáš Kašpar)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC Hradec Králové  11:8
9. Ivan Pergler, 10. Jiří Mutínský, 10. Lukáš Kovařík, 12. Petr Tlapa, 21. Jiří Horák, 23. Daniel Riley, 38. Martin Remeš, 39. Jiří Mutínský, 52. Adam Šimek, 60. Ivan Pergler, 60. Ivan Pergler - 17. Matyáš Velc, 19. Matyáš Velc, 26. Lukáš Čubirka, 31. Matyáš Velc, 32. Tomáš Kučera, 40. Matyáš Velc, 42. Matyáš Velc, 47. Matyáš Velc; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Patrik Zítka 19 - Matyáš Ludvík 38; po třetinách: 4:2, 4:4, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Vyrovnaný zápas, kdy jsme tahali za delší konec provazu a nakonec vyhráli po zásluze. Soupeř hrál výborně zejména v rychlých protiútocích.
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Černého: Krušné utkání plné šancí a branek na obou stranách. Z naší strany jednoznačně zlepšený výkon oproti včerejšku. Škoda jen, že se tak pěkné utkání nemůže kvalitně dohrát bez vyloučení do konce. Bodovat jsme si rozhodně zasloužili. Soupeři díky za utkání.
60:00
Střely na bránu po konci třetí třetiny ACEMA Sparta Praha a FBC Hradec králové - 22:6
60:00
59:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Martin Remeš (11:8).
59:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Vilém Kavan (10:8).
58:09
Timeout FbC Hradec Králové
58:09
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
57:30
Kolářova střela pouze od masky Ludvíka.
56:32
Filip Tlapa svou tečí byl velmi blízko k desáté brance domácích.
55:38
Hradec se snaží skóre opět vyrovnat, ale prozatím neúspěšně.
54:30
Hra se přelévá ze strany na stranu jako přesýpací hodiny.
51:42
Adam Šimek (49) svou střelou vrací Spartě vedení.
51:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Filip Tlapa (9:8).
49:08
Napětí na hřišti se stupňuje.
46:02
Matyáš Velc svým šestým gólem vyrovnává na 8:8.
46:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Lukáš Kašpar (8:8).
44:27
Sparťanský hráč se pokusil vystřelit ale míček se pouze odrazil od protihráče.
41:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Johan Liebich (8:7).
41:04
Riley Dan (42) vystřelil, ale míček se odrazil od tyčky zpět do pole.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP.
40:00
40:00
Střely na bránu po druhé třetině ACEMA Sparta Praha UNYP a FBC Hradec králové - 15:13
40:00
39:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Ondřej Erbs (8:6).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Linhart (8:5).
37:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Remeš bez asistence (7:5).
37:50
Hradečtí hráči si mezi sebou nahrávají na své půlce, avšak do jedné z nich naběhl Martin Remeš (45) a sám běžící na bránu vystřelil.
33:28
Sparťanský hráč si vybojoval míč a vyběhl si s ním před bránu, ale střela se nepovedla jelikož brankář míček zachytil.
31:38
Kučera svou přesnou střelou snižuje na rozdíl jediné branky.
31:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Kučera, asistoval Michal Urban (6:5).
30:22
30:22
Hradecký hráč Matyáš Velc (45) běží sám na bránu Sparty a střílí do levého dolního rohu.
28:42
Tým FBC Hradec Králové hraje v plném počtu.
27:43
Riley Dan (42) se pokusil vystřelit, ale neúspěšně.
26:40
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
25:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Čubirka, asistoval Adam Ruprich (6:3).
25:19
Druhý pokus Hradce využitý v přesilové hře byl úspěšný.
24:37
Hradečtí hráči využili přesilové hry a vystřelili. Míček však letěl mimo hrací pole.
23:54
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Riley, asistoval Ivan Pergler (6:2).
22:58
Daniel Riley (42) vystřelil a míček projel brankáři Hradce mezi nohama.
20:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Horák, asistoval Daniel Riley (5:2).
20:38
Po krátkém souboji v rohu získal míček jeden ze Sparťanských hráčů, který ho poslal před protihráčovu bránu, kde Jiří Horák (20) vystřelil.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým ACEMA Sparta Praha UNYP
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině Acema Sparta Praha UNYP a FBC Hradec Králové - 11:8
20:00
18:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc bez asistence (4:2).
18:47
Matyáš Velc (45) se prosazuje podruhé v zápase, tentokrát na bližší tyč soupeře.
17:50
Míček letící ve vzduchu se pokusil jeden z Hradeckých hráčů střelit do brány, ale zabránila mu v tom čepel jednoho z jeho protihráčů.
16:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Dalibor Vlášek (4:1).
16:01
Stružínský David (93) se pokusil vystřelit ale míček skončil jen v jednom z protihráčů.
14:09
Hráč Sparty se pokusil vystřelit, ale míček mu sjel z čepele. Poté ho získal jeden z protihráčů, který sice zakončil, ale neúspěšně.
11:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (4:0).
11:20
Kovařík našel před bránou osamoceného Tlapu, který pomalou střelou k levé tyči nachytal Ludvíka na švestkách.
09:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kovařík, asistoval Vilém Kavan (3:0).
09:25
Sparťanský hráč Vilém Kavan (46) nahrál křížem před před bránu na Lukáše Kovaříka(74), který vystřelil. Míček se nejdříve odrazil od horní tyčky do brány.
09:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Filip Tlapa (2:0).
08:28
07:49
Sparta zatím v přesilovce ohrozila Hradeckou bránu dvakrát, oba pokusy byly však neúspěšné.
07:02
Vyloučen hráč Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
02:22
Při souboji o míček se dva hráči srazili a spadli na zem. Hra musela být přerušena, ale vše dobře dopadlo.
01:12
Hráč Sparty Jiří Horák (20) se pokusil vystřelit, ale míček se pouze odrazil od protihráčovi nohy.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým FBC Hradec králové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Matyáš Ludvík; hráči v poli: Vojtěch Koudela, Daniel Hládek, Adam Ruprich, Ondřej Souček, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Petr Tlapa, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan, Marek Veselý, Matěj Čermák