0:6
0:5
- : -
branky (asistence): 11:38 Veronika Štěpánská (Monika Macháčková)
branky (asistence): 16:41 Karolína Kellovská (Martina Řepková), 25:09 Martina Řepková (Nela Jiráková), 27:13 Martina Řepková (Karolína Kellovská), 28:37 Martina Řepková (Nela Jiráková), 28:45 Eva Krauskopfová (Dominika Tůmová), 34:06 Karolína Kellovská (Dominika Tůmová), 37:10 Martina Řepková, 40:52 Karolína Suchá (Daniela Frantíková), 49:52 Karolína Suchá (Petra Nosková), 51:12 Kristýna Kellovská (Karolína Suchá), 53:35 Karolína Kellovská (Dominika Tůmová), 56:13 Johana Vrbová (Martina Řepková)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FLORBAL CHODOV 1:12
12. Veronika Štěpánská - 17. Karolína Kellovská, 26. Martina Řepková, 28. Martina Řepková, 29. Martina Řepková, 29. Eva Krauskopfová, 35. Karolína Kellovská, 38. Martina Řepková, 41. Karolína Suchá, 50. Karolína Suchá, 52. Kristýna Kellovská, 54. Karolína Kellovská, 57. Johana Vrbová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Kateřina Vyklická 31 - Hana Ranochová 4, Kristýna Provázková 4; po třetinách: 1:1, 0:6, 0:5;
60:00
59:59
Názor trenéra hostů: Z naší strany hodně nepřesností a trochu nekoncentrovaný začátek utkání, postupem času jsme však potvrdili naší kvalitu, soupeři děkujeme za férové bojové utkání a divákům za výbornou atmosféru, a přeje do zbytku sezóny mnoho úspěchů.
59:59
Komentář trenéra domácích: Hned od začátku utkání jsme chtěli soupeři ukázat, že to nebude mít jednoduché a touto bojovností jsme dokázali v první třetině držet výsledek 1:1. Postupně už ale docházely síly a nepatrné naše chyby už supeř dokázal potrestat a tak se skóre zastavilo na čísle 1:12. Děkuju našim holkám za parádně zvládnuté utkání, soupeři za pěknou hru a fanouškům, kteří nás i za tohoto stavu podporovali.
58:15
Na bránu soupeře těď běží Štěpánská, její míček však končí v rukách Provázkové.
57:00
Poslední minuty třetí třetiny dnešního utkání.
56:13
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Martina Řepková (1:12).
54:20
Chodov má míček pevně v rukách.
53:35
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Dominika Tůmová (1:11).
53:03
Z téměž poloviny hřiště se pokouší o střelu Hejnová. Ani její šance se však neproměnila v gól.
51:12
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Karolína Suchá (1:10).
51:00
Suchá se pokouší o ostrou střelu, minula.
49:52
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Petra Nosková (1:9).
47:35
Míček si vydobila Macháčková, dotáhla ho až k bráně hostí.
46:41
Míček má v rukou Štěpánská bere jí ho však Vrbová.
45:16
Orlice vypadají vyčerpaně. Snaží se však do posledních sil.
44:00
Řepková opět střílí, tentokrát však míček skončil přímo v rukou domácí Macháčkové.
41:46
Do hry se vrací Krauskopfová.
40:52
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Daniela Frantíková (1:8).
40:30
Byla zahájena poslední třetina utkání mezi týmy Orel Rtyně a Florbal Chodov
40:00
40:00
39:46
Vyloučen hráč Eva Krauskopfová družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
39:07
Jiráková opět střílí na domácí kasu.
37:55
Štěpánská měla míček na holi avšak dlouho čekala na výstřel a míček skončil v rukou Kellovské.
37:10
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (1:7).
36:10
Míček má na holi Štěpánová, i ona ho však ztrácí.
35:20
Chodov nedává Rtyni nejmenší šanci k jakkémukoliv zásahu.
34:06
32:35
Souboj o míček se přesouvá ke kase hostů, ke gólu však nedochází.
31:44
Řepková opět běží na bránu domácích Orlic. Její střela však končí v rukách Vyklické.
28:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Dominika Tůmová (1:5).
28:43
Na Rtyni se podepisuje vyčerpání. Připouští si soupeře příliš k tělu a to soupeře pomalu posouvá do čtvtrfinále.
28:37
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (1:4).
28:37
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Provázková družstva FLORBAL CHODOV
27:13
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Kellovská (1:3).
25:19
Rtyně si dovoluje zbytečné chyby, na které by v budoucnu mohla doplatit.
25:09
24:15
Macháčková získává míček, přichází o něj však v momentě, kdy ho posílá podél mantinelu Štěpánské
22:58
Vyklická skvěle odrazila střelu Krauskopfové.
21:57
Na hřišti zatím panuje klid.
20:01
Vážení přátelé vítejte zpět. Čeká nás zajímavé utkání.
20:00
20:00
19:59
Končí nám I. třetina dnešního utkání. Zůstaňte s námi a počkejte si na výsledek!
19:03
Chodov ukazuje na své skvělé dorozumívací techniky.
17:43
Krauskopfová se pokouší střílet.
16:41
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Martina Řepková (1:1).
16:09
Sokolová se trápí s míčkem a soupeřkou za zády v rohu.
15:00
Preislerová ve spolupráci s Řepkovou prohání domácí tým a pokouší se dostat míček do domácí kasy.
12:18
Romančáková přivedla svým jednáním svůj tým na tenký led. Povede se Chodovu dorovnat skóre ?
12:17
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
11:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Monika Macháčková (1:0).
10:05
Míček se drží na straně domácích, Kalousková ho však svým zákrokem strhává na druhou polovinu.
09:20
Romančáková svádí souboj o míček v rohu. Míček však končí za mantinelem.
08:30
Suchá střílí z roku, zákrok Vyklické však její snahu o gól zmařil.
06:43
Vrbová letí s míčkem přes celé hřiště. Ani tentokrát však jejeí snaha nekončí v bráně domácích.
05:00
Hráčky obou týmů předvádí vysokou hru.
03:50
Romančáková jde na bránu téměř jistě, její míček však několik málo centimetrů míjí síť.
03:00
Již na začátku našeho utkání je cítit značná nervozita a to jak na hrišti tak i na tribuně.
00:01
Krásný podvečer, u tohoto utkání Vás vítá Petr Pastrněk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Nela Jiráková, Kristýna Kellovská, Eva Preisslerová, Karolína Kellovská, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Denisa Kalousková, Monika Macháčková, Lucie Hejnová, Kristýna Štěpánová, Veronika Štěpánská