0:11
0:6
0:12
- : -
branky (asistence): 02:33 Dominika Steinbachová (Dominika Kubišová), 04:31 Adéla Polívková (Dominika Kubišová), 10:56 Vendula Beránková (Martina Kleinová), 11:20 Ester Janušková (Iveta Hyršlová), 12:37 Nikola Hermannová (Eliška Machková), 13:35 Ester Janušková (Barbora Zabavská), 16:03 Eliška Machková (Barbora Zabavská), 17:29 Ester Janušková (Iveta Hyršlová), 19:48 Vendula Beránková (Nikola Hermannová), 19:53 Ester Janušková (Barbora Zabavská), 19:57 Dominika Kubišová, 25:04 Dominika Kubišová (Martina Kleinová), 27:16 Vendula Beránková, 28:12 Barbora Zabavská (Ester Janušková), 29:00 Martina Kleinová, 32:01 Ester Janušková (Iveta Hyršlová), 33:56 Ester Janušková, 41:39 Dominika Steinbachová (Dominika Kubišová), 42:28 Nikola Hermannová (Iveta Hyršlová), 43:24 Iveta Hyršlová (Ester Janušková), 45:40 Nikola Hermannová (Adéla Polívková), 47:08 Martina Kleinová (Anna - Marie Divišová), 47:14 Vendula Beránková, 51:18 Dominika Kubišová, 51:32 Nikola Hermannová, 53:37 Vendula Beránková (Iveta Hyršlová), 55:07 Vendula Beránková (Tereza Hanzlíková), 56:08 Tereza Hanzlíková (Dominika Steinbachová), 58:59 Vendula Beránková (Tereza Hanzlíková)

TJ Sokol Nové Strašecí - Florbalový klub Jižní Město 0:29
3. Dominika Steinbachová, 5. Adéla Polívková, 11. Vendula Beránková, 12. Ester Janušková, 13. Nikola Hermannová, 14. Ester Janušková, 17. Eliška Machková, 18. Ester Janušková, 20. Vendula Beránková, 20. Ester Janušková, 20. Dominika Kubišová, 26. Dominika Kubišová, 28. Vendula Beránková, 29. Barbora Zabavská, 30. Martina Kleinová, 33. Ester Janušková, 34. Ester Janušková, 42. Dominika Steinbachová, 43. Nikola Hermannová, 44. Iveta Hyršlová, 46. Nikola Hermannová, 48. Martina Kleinová, 48. Vendula Beránková, 52. Dominika Kubišová, 52. Nikola Hermannová, 54. Vendula Beránková, 56. Vendula Beránková, 57. Tereza Hanzlíková, 59. Vendula Beránková; rozhodčí: Jan Šubrt - Vít Voltr; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Veronika Třísková ?, Nikola Siskosová ? - Lucie Špačková ?; po třetinách: 0:11, 0:6, 0:12;
60:00
59:59
Komentář trenérky hostů Markéty Šteglové: "I když výsledek je jednoznačný, tak soupeř hrál naplno celý zápas a několikrát měl ke gólu blízko. Domácí hráčky si gól zasloužili, ale dnes byla na jejich straně také smůla. Teší nás, že pořadatelsky to bylo zvládnuté velmi dobře. Těšíme se na další zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích Zdeňka Jánského: "Navzdory nepříznivému výsledku mám dobrý pocit z odvedeného výkonu svého týmu, který pracoval týmově až do konce. Děkujeme velice kvalitnímu soupeři, který rozdává podobný příděl gólů i extraligovým týmům. Proto si myslím, že se nemáme za co stydět."
58:59
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:29).
58:55
Domácí se stále pokoušejí ohrozit domácí branku, ale dnes jim není přáno. Hosté hrají zkušeně a každou chybu domácích trestají.
56:08
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Dominika Steinbachová (0:28).
55:07
54:16
Vyloučen hráč Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
53:37
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Iveta Hyršlová (0:26).
52:37
Vyloučen hráč Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:37
Jaké to je mezi zebrami ochutnala jedna z tygřic, když ji na domácí střídačku poslala K.Kleknerová
51:32
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová bez asistence (0:25).
51:18
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (0:24).
48:08
Po střele ze střední vzdálenosti domácí hráčky Vu Hong zazvonila tyč.
47:14
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
47:14
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Vendula Beránková bez asistence (0:23).
47:08
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Martina Kleinová, asistoval Anna - Marie Divišová (0:22).
46:12
Do samostatného úniku se dostala domácí K.Kleknerová. Při zakončení všek těsně minula branku. Domácí tak na čestný úspěch stále čekají.
45:40
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Adéla Polívková (0:21).
43:24
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Ester Janušková (0:20).
42:28
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Iveta Hyršlová (0:19).
42:28
Domácí rozehráli přesilovku dobře, pak ale dvakrát inkasovali.
41:39
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Dominika Kubišová (0:18).
40:51
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Florbalový klub Jižní Město na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
V druhém dějství již domácí zlepšili obranu a dokázali si vypracovat několik šancí, na hřišti ale stále dominují hráčky Tigers.
36:12
I přestože je utkání již rozhodnuté, diváci v hale nepřestávají týmy povzbuzovat.
33:56
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Ester Janušková bez asistence (0:17).
33:56
Střídání brankáře. Nový brankář Nikola Siskosová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
32:01
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Iveta Hyršlová (0:16).
31:39
Schumannová měla dvě velké přiležitosti v krátkém časovém úseku. Ani z úhlu po samostatném úniku ani ze středu hriště po nahrávce však branku nevstřelila.
29:00
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Martina Kleinová bez asistence (0:15).
28:12
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Ester Janušková (0:14).
28:08
Ve slibné pozici se ocitla domácí Jarešová. Zhruba ze dvou metrů však golmanku nedokázala prostřelit.
27:16
25:04
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Kleinová (0:12).
22:56
Vyloučen hráč Veronika Jarešová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
20:26
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva Florbalový klub Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
19:59
Hosté v první třetině prokázali svou zkušenost a kvalitu. Domácí hráčky i přes nepříznivý stav rozhodně nesložily zbraně a v celé první třetině bylo vidět, že chtějí dokázat, že florbal také umí. Publikum odměnilo po první třetině oba celky potleskem.
19:58
Domácím se nevyšel konec 1. třetiny, kdy během 9 vteřin inkasovali hned třikrát. Jako by už byly domácí hráčky hlavami v šatně.
19:57
19:53
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Barbora Zabavská (0:10).
19:48
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Nikola Hermannová (0:9).
18:30
Jedna z hostujících hráček se ocitla sama před brankou domácích, na Třískovou v bráně však tentokrát nevyzrála.
17:29
16:59
V zajímavé pozici se ocitla domácí K. Kleknerová, ale nedokázala zkrotit skákavý míček.
16:03
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Barbora Zabavská (0:7).
15:50
Hraje se ve velikém tempu a hra se rychle přelévá z jedné strany na druhou.
13:35
13:35
Janoušková se nejlépe zorientovala před domácí brankou a z dorážky zvyšuje na 0:6.
12:37
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Eliška Machková (0:5).
12:05
Do slibné šance se dostala domácí Schumannová, trefila však pouze golmanku do masky.
11:20
10:56
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Martina Kleinová (0:3).
10:56
Po rychlém brejku se prosazuje Beránková.
09:41
Hosté se ubránili.
07:46
Krátkou početní výhodu 5 na 3 domácí nevyužili. Stále však mají kdispozici výhodu jedné hráčky.
07:41
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Florbalový klub Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
05:46
Vyloučen hráč Ester Janušková družstva Florbalový klub Jižní Město na 2 minuty za sekání.
04:31
Branku družstva Florbalový klub Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dominika Kubišová (0:2).
04:31
Kubišová vybojovala míček v rohu hřiště a rychle ho posunula před bránnu na Polívkovou, která se z první nemílila.
02:33
02:00
Během prvních dvou minut jsme viděli šance na obou stranách.
00:01
Máme tu zahájení zápasu. Podle reakcí diváků v hale při nástupu obou týmů je zřejmé, že převaha v hledišti je na straně domácího týmu. Otázkou je, jak tomu bude na hřišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Vít Voltr.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalový klub Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Vendula Beránková, Eliška Machková, Iveta Hyršlová, Dominika Steinbachová, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Veronika Třísková; hráči v poli: Eliška Matějková, Eliška Jandová, Aneta Nová, Kristýna Kleknerová, Sára Kleknerová