5:2
3:0
4:2
- : -
branky (asistence): 02:57 Patrik Rozkovec, 09:00 Josef Peštál (Lukáš Netrefa), 09:43 Zdeněk Vyhnánek (Štepán Švejda), 12:46 Daniel Martínek (Zdeněk Vyhnánek), 14:13 Jakub Kárník (Patrik Rozkovec), 25:52 Patrik Rozkovec (Lukáš Netrefa), 26:52 Štepán Švejda (Zdeněk Vyhnánek), 31:49 Filip Kučera (Daniel Martínek), 40:16 Patrik Rozkovec (Lukáš Netrefa), 45:43 Filip Kučera (Adam Hájek), 50:11 Filip Kučera (Jakub Kárník), 59:17 Lukáš Netrefa (Josef Peštál)
branky (asistence): 00:16 Jiří Halama (Vít Máček), 17:02 Vít Máček (Jiří Halama), 43:44 Antonín Šmerák (Adam Tauš), 53:19 Adam Klimeš (Zdeněk Malich)

Technology Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno 12:4
3. Patrik Rozkovec, 10. Josef Peštál, 10. Zdeněk Vyhnánek, 13. Daniel Martínek, 15. Jakub Kárník, 26. Patrik Rozkovec, 27. Štepán Švejda, 32. Filip Kučera, 41. Patrik Rozkovec, 46. Filip Kučera, 51. Filip Kučera, 60. Lukáš Netrefa - 1. Jiří Halama, 18. Vít Máček, 44. Antonín Šmerák, 54. Adam Klimeš; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Marek Macík 18 - Matěj Abraham 23; po třetinách: 5:2, 3:0, 4:2;
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Trenér Brna se nedostavil.
60:00
Střely celkem...domácí 30 hosté 22
60:00
Komentář domácího trenéra: Díky zvládnuté první třetině jsme dnes měli příležitost vyzkoušet si práci s kontrolou zápasu, což nám zejména v druhé půlce zápasu dělalo potíže a s jinými soupeři by nás to příště mohlo mrzet. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely v 3. třetině...domácí 10 hosté 8
60:00
59:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Josef Peštál (12:4).
59:17
Tak se Netrefa nakonec přeci jenom dočkal.
58:19
Opět aktivní Netrefa. Domácí útočník se drze protočil před branku, ale gól nedal.
56:48
Netrefův bekhend mezi tři tyčky neproklouzl.
56:05
Ani teď Vyhnánek nedokázal vsítit gól.
55:33
Vyhnánek před brankou netrefil balonek.
54:26
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
54:14
Daniel Korych v bezprostřední blízkosti pálí nad.
53:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Zdeněk Malich (11:4).
53:19
Po chybném vystoupení Kárníka snižuje Klimeš.
52:54
Timeout Technology Florbal MB
52:12
Netrefa po Šlechtově pasu nedokázal nasměrovat míček do branky.
51:44
Švejda na středu napálil míček pouze do obránce.
51:18
Převaha domácích je jednoznačná, a to hlavně v držení balonku.
50:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Jakub Kárník (11:3).
50:11
Druhým hráčem, který si dnes připisuje hattrick, je Kučera.
49:11
Švejda nyní po klopýtnutí bojoval s gravitací, nakonec souboj vyhrál a nespadl na zem.
48:27
Peštál si lišácky zkoušel obhodit hostujícího beka, ten mu na to však neskočil.
47:48
Hosté ještě chtějí vstřelit nějaké góly, ale Macík dnes chytá velmi dobře.
46:38
Šlechta se u mantinelu pere jako lev a drží míček na své holi.
45:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Adam Hájek (10:3).
45:43
Desátou branku domácích dává Kučera.
45:32
Šlechta odčinil své předchozí zaváhání, když odbránil akci hostů 3 na 1.
44:21
Švejda v situaci 1 na 1 neprohodil hráče, a tudíž neohrozil branku.
43:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Tauš (9:3).
43:44
Na dorážku Šmeráka už byl Macík krátký.
42:13
Na druhé straně si zákrok připisuje Macík.
41:38
Goll pálí pouze do připraveného brankáře.
40:16
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Lukáš Netrefa (9:2).
40:16
Rozkovec kompletuje hattrick.
40:00
Vyloučen hráč Adam Tauš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině...domácí 11 hosté 7
40:00
39:13
Kárník se obtočil hráči, který s ním šel do souboje a hostující hráč nakonec vystoupil ze hřiště,
38:29
Macík dlouhým výhozem nenašel Vyhnánka.
37:15
Přesilovka zatím bez ohrožení domácí svatyně.
36:05
Kriminálník Rozkovec v tomto zápase poprvé, jinak už však poněkolikáté na trestné lavici.
36:00
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
35:27
Macík si připisuje zákroky, když chytá střelu i následnou dorážku.
34:52
Goll v souboji vybojoval míček.
34:03
Teď už Macík musel zasáhnout a vedl si úspěšně.
33:02
Hosté jsou daleko více na míčku než na začátku třetiny, ale k ohrožení branky zatím nedochází.
31:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Daniel Martínek (8:2).
31:49
Krásný ťukec Kučery a Martínka končí gólem prvně jmenovaného.
30:47
Hostující golman vyráží Netrefovu pumelici.
29:50
Na chvíli jsou na míčku hráči Brna a kombinují.
28:37
Rozkovec ze standartky trefuje tyčku!
28:04
Před prázdnou brankou hostující útočník pouze promáchl.
26:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (7:2).
26:52
Dvojice Vyhnánek Švejda se opět činí a je to už o pět branek.
25:52
25:52
Netrefa tentokrát místo střely zvolil přihrávku na Rozkovce a přesilovka je využita.
25:19
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
24:33
Domácí jsou na začátku druhé dvacetiminutovky jasně aktivnější.
23:03
Ani Kučera svou střelu mezi tři tyče nevmísil.
22:24
Tyčka zvoní po další střele Netrefy!
21:43
Ani další střela Netrefy nekončí v brance.
20:49
Netrefova střela byla zablokována.
20:21
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině...domácí 9 hosté 7
20:00
19:01
Macík se natáhl v brance a nenechal hostujícího hráče zasunout míček do klece.
18:12
Rozkovec podržel míček a uklidňuje situaci.
17:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jiří Halama (5:2).
17:02
Netrefa nešťastně namazal a hostující hráči se tentokrát s akcí 2 na 1 poradili.
16:21
Martínek se elegantně proháčkoval mezi třemi hráči a našel Vyhnánka, která však bekhendem nepropálil Kubíčka.
15:31
Domácí se zatím úspěšně brání.
14:29
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
14:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Kárník, asistoval Patrik Rozkovec (5:1).
14:13
Kárník už byl úspěšnější.
14:01
Švejda vypálil pouze do bloku.
13:23
Peštál ubránil hráče Brna, který chtěl jít do výběhu.
12:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Zdeněk Vyhnánek (4:1).
12:46
V signalizované přesilovce se prosazuje Martínek.
11:40
Netrefa rozvlnil pouze boční síťku.
11:13
Hostující dvojice nedokázala přehrát samotného Martínka a domácí se ubránili.
10:18
Další střelu vypustil Štěcha, golman vyráží maskou.
09:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Štepán Švejda (3:1).
09:43
Osvědčená kombinace Vyhnánek Švejda opět úřaduje a zvyšuje náskok.
09:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Peštál, asistoval Lukáš Netrefa (2:1).
09:00
Legendární bekhend Josefa Peštála pramení v gól a domácí se ujímají ve vedení.
08:02
Macík neskutečně vytasil nohu a likviduje obrovskou šanci Brna!
07:19
Vyhnánek se svým bekhendem také branku netrefil.
06:20
Kučera po Šlechtově sehrávce netrefuje branku.
05:48
Kárník ostře sestřelen k zemí od hostujícího forvarda.
04:50
Hraje se nahoru dolu se spoustou nepřesností.
03:49
U mantinelů si hráči nedají nic zadarmo.
02:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (1:1).
02:57
Rozkovec vybojoval míček před brankou a srovnává.
02:04
Netrefovi sjel míček při výběhu.
01:15
Gollovo zaváhání hasí Macík.
00:53
Rozkovec faulován u mantinelu a domácí budou pokračovat.
00:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Vít Máček (0:1).
00:16
Halama rychle otevírá skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Vít Máček, Jiří Halama, Zdeněk Malich, Jakub Maleček
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Josef Peštál, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Filip Kučera