6:4
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 16:04 Vít Malý (Matěj Vošta), 19:33 Matěj Vošta (Matěj Ševčík), 27:29 Filip Nový (Martin Beneš), 41:03 Matěj Ševčík (Matěj Vošta), 52:37 Josef Tomášek (Matěj Ševčík), 53:40 Ondřej Horažďovský (Jan Faitenhanzl), 55:03 Jiří Lauber (Martin Beneš), 55:36 Josef Tomášek (Matěj Ševčík), 57:56 Ondřej Horažďovský (Vojtěch Kuneš)
branky (asistence): 43:39 Adam Hudeček, 49:36 Patrik Fabián (Adam Klimeš), 53:18 Jiří Halama, 54:16 Adam Tauš (Patrik Fabián)

FbC Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:4
17. Vít Malý, 20. Matěj Vošta, 28. Filip Nový, 42. Matěj Ševčík, 53. Josef Tomášek, 54. Ondřej Horažďovský, 56. Jiří Lauber, 56. Josef Tomášek, 58. Ondřej Horažďovský - 44. Adam Hudeček, 50. Patrik Fabián, 54. Jiří Halama, 55. Adam Tauš; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Matouš Eret 39 - Matěj Abraham 13, Matěj Kubíček 7; po třetinách: 2:0, 1:0, 6:4;
60:00
Střely na branku v třetí třetině: 13:20
60:00
Komentář k zápasu od trenéra domácích V.Michálka: Dneska jsme předvedli skvělý týmový výkon a musím pochválit všechny hráče za tento zápas. Doufám, že na této vítězné vlně dojedeme až do konce sezóny :-) Děkuji všem divákům a soupeří přeji příjemnou cestu domů po D1. Trenér hostujícího týmu se nedostavil na komentář k utkání
60:00
57:56
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Vojtěch Kuneš (9:4).
57:15
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
55:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Matěj Ševčík (8:4).
55:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Lauber, asistoval Martin Beneš (7:4).
54:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Tauš, asistoval Patrik Fabián (6:4).
53:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Jan Faitenhanzl (6:3).
53:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama bez asistence (5:3).
52:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Matěj Ševčík (5:2).
50:43
Další gól dodal hostujícímu týmu novou energii a chtějí ještě zápas vyrovnat
49:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Patrik Fabián, asistoval Adam Klimeš (4:2).
43:55
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 31 diváků, děkujeme za podporu
43:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček bez asistence (4:1).
41:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Matěj Vošta (4:0).
38:03
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
32:20
Hra začíná být lehce peprná, hostující tým začíná být lehce frustrován
29:49
Velkou příležitost na snížení měli hosté, když jejich útočník šel sám na brankáře
27:29
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
27:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Martin Beneš (3:0).
25:16
Vyloučen hráč Jan Faitenhanzl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Matěj Ševčík (2:0).
18:13
Neuvěřitelný zákrok předvedl Eret
17:13
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
16:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Matěj Vošta (1:0).
11:29
Vyloučen hráč Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.