0:0
3:1
0:6
- : -
branky (asistence): 26:51 Dominik Vlček (Tomáš Brožek), 30:44 Ondřej Šimek (Dominik Vlček), 35:25 Ondřej Vyskočil
branky (asistence): 23:18 David Petržela (David Žáček), 42:34 David Petržela (Vojtěch Kaluža), 47:40 David Žáček (Vojtěch Kaluža), 47:55 Petr Černý (Lukáš Kučera), 50:47 David Petržela (Adam Šmíd), 58:56 Petr Černý, 59:55 Petr Černý

FBC Štíři Č. Budějovice - Sokol Pardubice 3:7
27. Dominik Vlček, 31. Ondřej Šimek, 36. Ondřej Vyskočil - 24. David Petržela, 43. David Petržela, 48. David Žáček, 48. Petr Černý, 51. David Petržela, 59. Petr Černý, 60. Petr Černý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 32 - Martin Zahálka 18, Martin Haleš 1; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Ondřeje Havelky: Soupeř byl v průběhu utkání florbalovější a ve třetí třetině strhl vedení na svou stranu. Bohužel pro nás neproměněná přesilovka pět na tři a nepokrytí prostoru ve středu hřiště nás připravilo o šanci na body. Děkujeme za utkání.
59:59
Střely ve 3.části 6:13.
59:59
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Zlepšený výkon oproti včerejšku. Dnes jsme byli florbalovější než soupeř a ve 3. třetině se to projevilo i gólově. Díky soupeři a hodně štěstí do dalších zápasů.
59:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý bez asistence (3:7).
58:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý bez asistence (3:6).
58:29
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
57:36
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Adam Šmíd (3:5).
47:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Kučera (3:4).
47:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Vojtěch Kaluža (3:3).
42:34
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (3:2).
40:00
40:00
39:59
Střely po prvních dvou třetinách 16:25.
35:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil bez asistence (3:1).
30:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Dominik Vlček (2:1).
26:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Tomáš Brožek (1:1).
23:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (0:1).
20:00
20:00
19:55
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Ondřej Šimek.
19:55
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Haleš družstva Sokol Pardubice
19:55
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:20
Vyloučen hráč Adam Grygarčík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
05:58
Tyčka domácí branky rozezněla halu když kapitán hostí Lukáš Prix střílí na branku.
05:07
Hra se zdá zatím vyrovnaná, míček se kutálí ze strany na stranu, od hokejky k hokejce.
04:10
Tinavský nedal hostujícímu hráči, který se tlačil kolem mantinelu sebemenší šanci na střelu.
02:24
Hosté hrají v plném počtu.
02:18
Domácím se nedaří přesilovku proměnit.
00:24
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Tomáš Brožek, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt