1:2
2:0
4:2
- : -
branky (asistence): 19:59 Robert Hunsdorfer (Martin Volf), 21:10 Filip Sichinger (Filip Blažek), 29:07 Robert Hunsdorfer (Tomáš Suchý), 40:44 Filip Blažek (Filip Sichinger), 47:44 Radim Vítek (Vladimír Holý), 50:06 David Příhoda (Filip Sichinger), 53:20 David Pilík (Robert Hunsdorfer)
branky (asistence): 07:36 Zdeněk Frank (Tomáš Bajko), 10:11 Jan Benko (Ondřej Zourek), 41:51 Zdeněk Frank (Tomáš Bajko), 57:37 Jan Benko (Zdeněk Frank)

FBŠ SLAVIA Plzeň - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:4
20. Robert Hunsdorfer, 22. Filip Sichinger, 30. Robert Hunsdorfer, 41. Filip Blažek, 48. Radim Vítek, 51. David Příhoda, 54. David Pilík - 8. Zdeněk Frank, 11. Jan Benko, 42. Zdeněk Frank, 58. Jan Benko; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:1 + Adam Dománek 5; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 26 - Ondřej Horník 39; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 9 - Znojmo 16, celkem 46 - 30
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Jsem rád, že jsme konečně urvali 3 body. Opět nás nejvíce trápilo zakončení, šancí jsme mělo na dvakrát tolik gólů. Byl to méně atraktivní zápas než včera s Olomoucí, i nás výkon byl horší, naštěstí to dnes na Znojmo stačilo. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Petr Choleva): Oproti včerejšímu zápasu jsme zlepšili hru dopředu, ale tak jak včera ve 3. třetině individuálními chybami přijdeme o dobře rozehraný zápas. Děkuji soupeři za utkání
57:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Zdeněk Frank (7:4).
57:37
Znojmo využívá přesilovku, střelu odraženou od zadního mantinelu vrací do branky BEnko
56:49
Domácí už jsou ve 4, Horák chytá další střelu ZNojma
55:56
Vyloučen hráč Robert Hunsdorfer družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
55:56
HOsté mají velkou šanci snížit v přesilovce 5 na 3
54:49
Vyloučen hráč Vojtěch Bistrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
53:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Robert Hunsdorfer (7:3).
53:20
DAlší branka domácích po kombinaci Pilíka s Hunsdorferem
51:43
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, teď musel Horník zastavit další dvě střely od Volfa a Hunsdorfera
50:59
Teď domácí zachránila tyč po střele jednoho ze znojemských hráčů
50:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Příhoda, asistoval Filip Sichinger (6:3).
50:06
Zato na druhé straně se trefuje Příhoda a zvyšuje na 6:3
49:54
Nebezpečná střela Znojma, Horák vyráží
47:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Radim Vítek, asistoval Vladimír Holý (5:3).
47:44
Holý našel Vítka před brankou, který prostřelil Horníka a domácí znovu vedou o 2 branky
46:23
Pilík už se chystal uklidit balonek do znojemské branky, ale na poslední chvíli ho před ním odpálil znojemský obránce
44:31
Dělovka znojemského obránce letěla jen mimo branku
42:34
Vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale Horák pěkným zákrokem zachránil domácím vedení
41:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Frank, asistoval Tomáš Bajko (4:3).
40:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Filip Sichinger (4:2).
40:44
Blažek konečně protrhl střeleckou smůlu a překonal Horníka, domácí tak hned na začátku 3. třetiny odskakují do dvougólového vedení
37:00
Z Blažkovy střely toho HOrník přes klubko hráčů před ním asi moc neviděl, ale i tak jí dokázal vyrazit
36:01
DAlší pokus Hunsdorfera, tentokrát pouze do boční sítě
34:48
Další střelu Hunsdorfera Horník vyráží, následný závar ukončil Suchý, když z malého brankoviště vysoko přestřelil
34:25
Hunsdorfer z velkého úhlu netrefil
33:09
Vyloučen hráč Adam Dománek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za vysoká hokejka.
33:09
Dománek trefil soupeře hokejkou, a domácí budou mít dlouhou výhodu přesilové hry
32:35
Signalizovaná výhoda, domácí si zahrají přesilovku
30:54
Hosté vstřelili branku, ale ta nemůže platit kvůli špatně rozehranému volnému úderu, který této situaci předcházel
30:17
Hosté mohli rychle odpovědět, ale jeden z hráčů minul balonek před odkrytou brankou
29:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Tomáš Suchý (3:2).
29:07
Suchý trefil další břevno , ale balonek se odrazil k Hunsdorferovi, který z dorážky překonal HOrníka a poprvé posílá domácí do vedení
28:19
Na branku Znojma teĎ míří jedna střela za druhou, ale zatím žádná v brance neskončila
27:37
KRásná střela Blažka skončila na břevně znojemské branky
26:56
Volf střílel, ale jeho střelu srazil znojemský obránce k Hunsdorferovi, ten ale zblízka nedokázal Horníka překonat
22:47
Přečíslení Slávistů 2 na 1 překazila nepřesná přihrávka
22:23
JEden z domácích hráčů propadl a Frank šel ze strany sám na Horáka. S první střelou si Horák poradil, ale na dorážku už neměl nárok.
22:15
Příhoda se už už dostával k zakončení, ale na poslední chvíli mu míček odebral hostující obránce
21:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Sichinger, asistoval Filip Blažek (2:2).
21:10
Střela Sichingera překvapila znojemského brankáře a skončila až za jeho zády, je vyrovnáno.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: SLavia 11 - Znojmo 9
20:00
19:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Martin Volf (1:2).
19:59
Až v poslední třetině se ujala střela Hunsdorfera a Slavia využitou přesilovkou snižuje na 1:2
19:55
Domácí hezky kombinovali, ale všechny pokusy o střelu zblokovala znojemská obrana
18:58
Vyloučen hráč Vojtěch Vlček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
18:29
Nebezpečnou střelu Slavie obětavě zblokoval jeden z hostujících hráčů, následný volný úder z velkého brankoviště nic nebezpečného nepřinesl
17:15
Příhoda zachytil rozehrávku hostů, přihrál Sichingerovi, který ihned z první hledal na druhé straně Kuhajdu. Bohužel se ale Kuhajdovi nepodařilo balonek trefit, a tak z domácí šance nic nebylo
16:49
Po rozehrávce volného úderu střílel Blažek, Horník vyráží
15:43
Po delší době si připsal zákrok i domácí Horák, nepříjemnou tečovanou střelu ale nadvakrát chytá
15:04
Holý sám před brankou, ale netrefil dobře balonek, a ten skončil pouze na zadním mantinelu
13:25
Domácí zatlačili Znojmo před jeijch branku, ale VOlfovu střelu Horník chytá a další střela končí mimo branku
11:53
Suchý od mantinelu vystřelil, HOrník sice střelu asi moc neviděl, ale i tak si s ní dokázal poradit
10:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Ondřej Zourek (0:2).
05:51
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.