2:1
0:2
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 09:17 Tomáš Ureš (David Sachr), 12:18 Lukáš Sedláček (Jan Bezouška), 14:25 Jan Bezouška (Lukáš Molhanec), 19:04 Tomáš Ureš (Tomáš Sochor), 31:14 David Sachr, 39:49 Vojtěch Balvín (Tomáš Sochor)
FBS Olomouc
branky (asistence): 11:18 Petr Frýda (Jan Minář), 14:09 Ondřej Král (Michal Koutný), 30:19 Josef Veselík (Vojtěch Blana), 57:44 Vojtěch Blana (Dominik Špaček), 57:51 Adam Zmrzlík

Kanonýři Kladno - FBS Olomouc 6:5
10. Tomáš Ureš, 13. Lukáš Sedláček, 15. Jan Bezouška, 20. Tomáš Ureš, 32. David Sachr, 40. Vojtěch Balvín - 12. Petr Frýda, 15. Ondřej Král, 31. Josef Veselík, 58. Vojtěch Blana, 58. Adam Zmrzlík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Adam Jiří Král 18 - Dominik Šobota 22; po třetinách: 4:2, 2:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Z našeho dnešního výkonu jsem vyloženě zklamán! Nemůžeme počítat s tím, že si v této lize 2 třetiny jen nějak odklušeme a ve třetí třetině zápas vyhrajeme. Na to už je pozdě. Z toho, že jsme byli 40 minut všude pozdě vyplýval velký počet zbytečných vyloučení. Soupeř dnes vyhrál zaslouženě, i když na konci bylo aspoň drama. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Podobné hodnocení jako včera, jsme rádi za tři body, ale florbal jsme hráli jenom ve 40minutách zápasu. Třetí třetina byla velký chaos všech našich hráčů, kde jsme dělali věci, ze kterých měly radost přítelkyně hráčů na tribuně, ale byly nebezpečné pro tým, díky tomu byli hosté na dostřel až do poslední vteřiny zápasu. Děkuji za návštěvu diváků v obou zápasech, byli skvělí.
60:00
59:31
Vyloučen hráč Lukáš Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
59:30
Domácí se drží horko-těžko
57:51
Timeout Kanonýři Kladno
57:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Zmrzlík z trestného střílení (6:5).
57:44
Timeout FBS Olomouc
57:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Dominik Špaček (6:4).
47:33
Vyloučen hráč Adam Zmrzlík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
45:44
Vyloučen hráč Mikuláš Plášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
39:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Tomáš Sochor (6:3).
31:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr bez asistence (5:3).
30:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Josef Veselík, asistoval Vojtěch Blana (4:3).
29:41
Vyloučen hráč Jan Bezouška družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
27:00
Tempo hry se výrazně zpomalilo
25:46
Tým hostí hraje v plném počtu
23:46
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
19:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Tomáš Sochor (4:2).
16:10
Plášek zadovkou posílá míček na Ureše
14:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Bezouška, asistoval Lukáš Molhanec (3:2).
14:15
Stůj střílí těsně nad
14:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Král, asistoval Michal Koutný (2:2).
12:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Sedláček, asistoval Jan Bezouška (2:1).
12:08
Brankář hostí chytá opravdu výborně
11:40
Merta sbírá balónek na půlce
11:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petr Frýda, asistoval Jan Minář (1:1).
09:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval David Sachr (1:0).
08:15
Míček lítá od hráče k hráči
07:40
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
06:16
Míček skákal před bránou ale brankář úspěšnější
05:25
Vyloučen hráč Petr Frýda družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
04:40
Sachr střílí neuvěřitelnou bombu na brankáře hostí
03:30
Pfaur po mantinelu spěchá po mantinelu, byl zastaven ale hráč hostí si pomohl faulem
02:40
Sochor se snažil najít mezeru mezi hokejkou a nohou bránícího hráče Olomouci
01:15
Balvín poslal hráče Olomouce za mantinel.
00:40
Tým hostí se okamžitě řítí do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Dominik Šobota; hráči v poli: Jan Majer, Jan Minář, Vojtěch Blana, Adam Zmrzlík, Josef Veselík
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Adam Jiří Král; hráči v poli: Vojtěch Vosyka, Vojtěch Pfaur, David Sachr, Jan Bezouška, Lukáš Sedláček