3:3
2:1
- : -
- : -
branky (asistence): 01:39 Filip Smutný (Jakub Šimáněk), 03:02 David Petr, 05:09 Jakub Šimáněk (Filip Smutný), 12:28 Filip Smutný (David Petr), 12:46 Jakub Šimáněk (Filip Smutný)
branky (asistence): 00:32 Ondřej Holubář (Daniel Horáček), 04:10 Jakub Novák (Ondřej Holubář), 05:44 Simona Pilíková, 22:00 Daniel Horáček (Jakub Novák)

FBC Panthers Liberec - Florbal Domeček Chomutov 5:4
2. Filip Smutný, 4. David Petr, 6. Jakub Šimáněk, 13. Filip Smutný, 13. Jakub Šimáněk - 1. Ondřej Holubář, 5. Jakub Novák, 6. Simona Pilíková, 23. Daniel Horáček; rozhodčí: Jitka Píšová - Jan Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Antonín Vávra 7 - Petr Kala 10; po třetinách: 3:3, 2:1, -:-;
24:00
23:59
Střely na branku po druhé třetině : Liberec 8 a Chomutov 6
23:42
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Domeček Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
22:51
Timeout Florbal Domeček Chomutov
22:00
Branku družstva Florbal Domeček Chomutov vstřelil Daniel Horáček, asistoval Jakub Novák (5:4).
21:31
Domácí tým hraje v plném počtu.
21:02
První střelu v přesilové hře měl Holubář, ale netrefil branku.
19:31
Vyloučen hráč Robert Zoreník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
19:31
Máme k vidění první přesilovou hru v dnešním utkání pro Chomutovký celek.
19:19
Liberec si hraje s Chomutovem, jako kočka s myší.
18:22
Hráči Chomutova běží s míčkem do útoku, ale hned ho ztrácí a útočí Liberec.
17:25
Chomutovský hráči jsou zcela bez chuti něco udělat s výsledkem.
16:15
Hra je převážně v režii celku z Liberce, který je po většinu času na míčku.
12:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jakub Šimáněk, asistoval Filip Smutný (5:3).
12:46
Krásný vstup do druhé třetiny předvedli hráči Liberce, kteří dávají po 46 sekundách druhou branku. Domácí obrana nechala zcela volné dva hráče, kteří vykoupali domácího brankaře.
12:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval David Petr (4:3).
05:44
Branku družstva Florbal Domeček Chomutov vstřelil Simona Pilíková bez asistence (3:3).
05:09
04:10
Branku družstva Florbal Domeček Chomutov vstřelil Jakub Novák, asistoval Ondřej Holubář (2:2).
03:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil David Petr bez asistence (2:1).
01:39
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jakub Šimáněk (1:1).
00:32
Branku družstva Florbal Domeček Chomutov vstřelil Ondřej Holubář, asistoval Daniel Horáček (0:1).